Dienoraštis

Sveikinu

261

Kalėdinių varpelių gaudesy pajuskite palaimos skonį, vilties skambesį ir ramybės harmoniją ir tegul ši sėkmingo gyvenimo mozaika lydi Jus ir Jūsų šeimas visus ateinančius metus. Tegul visų jūsų ..  Daugiau..

Su šventėmis

9132

Norėčiau parašyti tiek daug, bet gal šį kartą tiesiog.. Ramių Kalėdų ir Linksmų Naujųjų metų! Linkiu, kad šventiniu laikotarpiu niekam nesibaigtų narystė, o darbščiosios rankelės netingėtų ;) Apsiv..  Daugiau..

Snaigės iš kokteilinių šiaudelių

650

Sveiki, šiandien noriu pasidalinti pamokėle kaip pasigaminti snaiges iš kokteilinių šiaudelių. Šią pamoką radau internetę, ją šiek tiek pakeičiau ir pritaikiau mūsų šeimai :) Buvo smagu darbuotis su v..  Daugiau..

Dar viena svetainės naujovė

41133

Kaip tikriausiai visos pastebėjote, darbelio įkėlimo lange atsirado 2 papildomi angliškam pavadinimui ir rankdarbio aprašui skirti laukeliai. Taip pat, tikriausiai, visos žinote, jog jūsų rankdarbiai ..  Daugiau..

Rudens pasakos kūrimas:)

1160

Pasidalinsiu mūsų pirmąja pasaka.... Kepėm, rankdarbiavom, rinkome gėrybes ir dekoravom:) Ruduo... spalvos... grožis... Kai rudenį gamta tiek daug gražių spalvų mums dovanoja, o vėjas margaspalv..  Daugiau..

Konkursas - "Dėdė derlius"

1582

Sveiki, sveikinu visas (-us) su gausiu rankarbių derliumi, tačiau laikas bėga ir reikia skinti kitokius vaisius - rinkti nugalėtojus. Skaičiuojame balsus. Sumuojame komentarų kiekį ir patikimų k..  Daugiau..

Tarptautinė Veltinio diena

560

Visus velėjas ir velėjus, su Tarptautine veltinio diena. Įkvėpimo kūriant grožį, įgyvendinant svajones, puošiant pasaulį savo rankų darbo kūriniais. Su švente Jus mielieji!!!  Daugiau..

autoriaus vertinimas

1300

Gavau tokią užklausą iš veltinis.lt   „ Siekdami gerinti paslaugų kokybę, norėtume paprašyti parašyti atsiliepimą apie šį autorių."  Niekur neradau, kur tą vertinimą reik atžymėt?   Gal kas galėtų  ma..  Daugiau..

Dilema

261

Vakaro pasiskaitymui DILEMA Priešistorė-turim kaimynę tokią a'la totorę a'la kinietę žodžiu senmergę..Amžiais aiškina apie tvarką apie tylą apie kvapus laiptinėje. Na kai žmogus neturi k..  Daugiau..

Vėriniai ateina į Facebook'ą

720

Štai tokio turinio skelbimą išplatinau Facebooke: Viena didžiausių rankdarbių svetainių Vėrinys.lt ateina ir į Facebook'ą! Kviečiu jungtis bendraminčius, kūrybingus ir pozityvius žmones. Dalink..  Daugiau..

Medžių kalba

1030

Daugelis pasakytų visai seniui smegenėlės tirštėja O man žmonių paskalos ir tuščios kalbos, bile kalbėti nusibodo, todėl dažnai traukiu į gamtą pasiklausyti medžių kalbos. Ar žinot kurie medžiai plepi..  Daugiau..

Gaiviname mezginių svetainę

1020

Sveikos mezgijeles,manau ,kad puslapis "MEZGINYS" nykiai atrodo,pavyzdziui "VELTINIS" geresnis vaizdas ir sumaniau pasiulyti;paprasyti Apsivelusi sukuri daugiau dirbiniu isskirstymo "dezuciu" (kojines..  Daugiau..

Specializacija

100

Sveiki, Taigi galiausiai nusprendžiau atsinaujinti ir susiaurinti savo veiklos sriti. Dabar specializuojuosi pagrinde vien tik ranka piestuose piesiniusoe naudojant rasala. Taip pat prikeliau nauju d..  Daugiau..

Viską mezgu kabliuku

100

laba,labai grazios riesines,saliai,tapkutes,bet Jusu viskas velta,as darau ta pati,tik as viska mezgu kabliuku,virbalais,riesines su karoliukais,sekmes Jums ten toli nuo Lietuvos  Daugiau..

Žalia

4500

Sveiki, baigėsi žaliausias konkursas, paskendau kūrybinėse kančiose, nes niekas man nenori padėti išrinkti nugalėtoją :)  Skaičiuoju, skaičiuoju... Radau savo klaidą - nenurodžiau, kad laukiami nauj..  Daugiau..

Kvietimas susitikti

10076

KVIETIMAS SUSITIKTI !     Birželio 7 dieną 12 val. mažame Ariogalos miestelyje, svetinguose Velasos namuose, laukiami visi veltinis.lt svetainės nariai, kurie nori susipažinti, pabendrauti gyvai ir ..  Daugiau..

Vilnos akvarelės kursai Vilniuje

010

VILNOS AKVARĖLĖS kursai Vilniuje Gegužės 30d.: Dėmesio! Skelbimas norintiems išmokti vilnos akvarelės meno: Yra kelios laisvos vietos į Renatos Kraus vėlimo kursus. Grupė numatyta Gegužės 30d.   ..  Daugiau..

Velykos ant nosies

430

Sveiki visi sulaukę gražios saulėgrįžos šventės, Velykų.. ! Tikriausiai jau senai pastebėjote, jog Veltinis ir Velykos turi 3 bendras pirmas raides. Niekam nereikia per daug girtis, bet kiekviena tik..  Daugiau..

Rankdarbių aprašo konkursas

1550

Sveiki visi, Atnaujinta 04.03: Susumavus rezultatus vienvalde lydere tampa MyLilChest, kuri turi tik 21 darbą, tačiau jos darbų pavadinimo vidutinis ilgis - 72,86 simboliai, o rankdarbių aprašo vi..  Daugiau..

Kaziuko mugė

1220

Tris savaites šurmuliavusi Kaziuko mugė baigėsi. Dalyvių buvo daug, rankdarbių dar daugiau, o daugiausiai sulaukėme lankytojų, kas tikrai džiugina.    Ir mes su Kaziuku po mugę vaikščiojom bei išrink..  Daugiau..

Norvegijos kaziuko mugė

420

Norvegijos Kaziuko muges 1 diena.  Buvo ir nertu rankdarbiu, ir tapytoju darbu, ir veltu darbu, ir siutu...na ir kepiniu skaniu buvo, ir liaudika muzika bei sokiai. LT ambasadores tartas zodis, zodzi..  Daugiau..

Myliu dekupažą

320

sveikutes.... na stai ir as pagalvojiau parasyti cia ir pasipasakotiii... senai zaviuosi dekupazu man visidarbai tokie grazus ir tiek daug jiuose meilesss. ilgai meginau ir galvojiau pabandyti dekupaz..  Daugiau..

Vien tik meilė

710

O dabar pakalbėkime rimtai!   Visų džiaugsmui baigėsi konkursas "Vien tik meilė" . Gal ne tiek konkursas, o labiau darbelių mugė ar paroda. Auksarankėms  buvo nelengva, nes dalyvavimo sąlygų buvo ne ..  Daugiau..

Vėlėjų klubo paroda "Apvalavilnė"

150

Labai šaunu, kad veltinis.lt  turi tokių šaunių narių, kurios susibūrė į vėlėjų klubą ir surengė parodą.                                                        Kviečiame aplankyti!  Daugiau..