Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Dėl dirbinių "rūšiavimo" šioje svetainėje

IrenosDarbaiIrenosDarbai
Sveiki,nepritariu darbeliu naikinimui ,bent jau kas liecia mezgima,prie kai kuriu darbeliu tenka papluseti menesi...
KristinaLKristinaL
Slidokas dalykas Aš prarušiuoju savo darbus dažnai. Bet palieku ir labai senus darbus, kad matytūsi įvairovė. Aišku ne bėda, jei bus ištrinti senesni, čia jau kaip Valdžia pasakys
Editos-spalvosEditos-spalvos
eziukstis, 2013-12-17 14:09:55
Tai klausimas vertas aptarimo. Šiuo metu svetainėje yra naikinami "patikimai" ir "peržiūros", kurie yra senesni nei metai. Tai yra daroma dėl to, kad leisti naujiems darbams kilti į viršų rūšiavimo metu.
Svetainėje darbeliai laikomi neribotą laiką ir seni darbeliai (pagal patikimų ir peržiūrų skaičių) visada būtų viršuje, nes nauji negalėtų su jais konkuruoti. Todėl siekiant bent kažkaip ištaisyti nelygybę ir versti autorius dėti naujus darbus, neužmigti ant laurų, tobulėti, seni vertinimai - panaikinami.
Jei daugumos autorių tai netenkina - galiu to nedaryti.

Visiškai sutinku su tokia nuomone, seni darbai ir seni "laikai" neturi stabdyti dabartinio tobulėjimo.
o kas tas „patikimai" - as tai pirma kart girdziu )))) O del senu darbu, as tai pati istrynu nemazai senu darbu, manes jau netenkina nei foto, nei kokybe, o ir siaip man regis, kam senienas laikyti. Va tik mezginius tai laikau, kazkaip toj srity dabar stoviu vietoj, O kur darbuojuosi rimciau, tai prasluoju karts nuo karto )
SigitaSigita
Dėl peržiūrų panaikinimo tai pritariu. Galima iš viso paskutinių kokių 3-6 mėn. skaičiuoti, tada matysim šviežiausius darbus. O vat dėl "patikimų" naikinimas man neatrodo reikalingas ar kad seni "patikimai" stabdo tobulėjimą. Kaip tik- tegul būna su kuo lygintis. Geri darbai greitai susirenka "patikimus".
eziukstiseziukstis
Tai klausimas vertas aptarimo. Šiuo metu svetainėje yra naikinami "patikimai" ir "peržiūros", kurie yra senesni nei metai. Tai yra daroma dėl to, kad leisti naujiems darbams kilti į viršų rūšiavimo metu.
Svetainėje darbeliai laikomi neribotą laiką ir seni darbeliai (pagal patikimų ir peržiūrų skaičių) visada būtų viršuje, nes nauji negalėtų su jais konkuruoti. Todėl siekiant bent kažkaip ištaisyti nelygybę ir versti autorius dėti naujus darbus, neužmigti ant laurų, tobulėti, seni vertinimai - panaikinami.
Jei daugumos autorių tai netenkina - galiu to nedaryti.

Visiškai sutinku su tokia nuomone, seni darbai ir seni "laikai" neturi stabdyti dabartinio tobulėjimo.
apsivelesapsiveles
Tai klausimas vertas aptarimo. Šiuo metu svetainėje yra naikinami "patikimai" ir "peržiūros", kurie yra senesni nei metai. Tai yra daroma dėl to, kad leisti naujiems darbams kilti į viršų rūšiavimo metu.
Svetainėje darbeliai laikomi neribotą laiką ir seni darbeliai (pagal patikimų ir peržiūrų skaičių) visada būtų viršuje, nes nauji negalėtų su jais konkuruoti. Todėl siekiant bent kažkaip ištaisyti nelygybę ir versti autorius dėti naujus darbus, neužmigti ant laurų, tobulėti, seni vertinimai - panaikinami.
Jei daugumos autorių tai netenkina - galiu to nedaryti.
EISI, 2013-12-16 19:59:02
Sveiki! Peržiūrėjau nesenai savo darbus, Ir, nepatingėjau suskaičiuoti , 28 darbų "nusimušę" "patinka", pvz. Kažkur 40 turėjusi "patinka" rankinė "Paslapties užlieta" ir palaidinė "Vynuogės vilionė" turi šiandieną 2-3... Jokia pasaulio pabaiga, tik įdomu kaip čia atsitiko?
EISIEISI
Sveiki! Peržiūrėjau nesenai savo darbus, Ir, nepatingėjau suskaičiuoti , 28 darbų "nusimušę" "patinka", pvz. Kažkur 40 turėjusi "patinka" rankinė "Paslapties užlieta" ir palaidinė "Vynuogės vilionė" turi šiandieną 2-3... Jokia pasaulio pabaiga, tik įdomu kaip čia atsitiko?
LioleLiole
jurgida, 2013-12-16 12:50:18
Sveiki, nezinojau , kur man rasyti, tai pasirinkau sia skilti. Norejau pasidometi, ar galima nauja skiltis kaip "mezgimas masina"? Nes darbai skiriasi, uzsakovai nesupranta, kur megzta virbalais, o kur masina. Su masina uztrunka diena numegzti, o su virbalais savaite ar ilgiau, ziurint koki dirbini darai... Aciu lauksiu atsakymo.


Jau senokai yra http://www.mezginys.lt/rankdarbiai/mezgimas-masina/
jurgidajurgida
Sveiki, nezinojau , kur man rasyti, tai pasirinkau sia skilti. Norejau pasidometi, ar galima nauja skiltis kaip "mezgimas masina"? Nes darbai skiriasi, uzsakovai nesupranta, kur megzta virbalais, o kur masina. Su masina uztrunka diena numegzti, o su virbalais savaite ar ilgiau, ziurint koki dirbini darai... Aciu lauksiu atsakymo.
irmuzeleirmuzele
gerai gerai..kai eisi namo dairykis nes nezinai uz kurio kampo slepsiuos o jau kai pakliusi man i rankas tai bus riesta
apsivelesapsiveles
dirbinyje paliekam darbus, kurie nebetinka kitoms kategorijoms, jei yra auskarai su medžiu, vis vien tai yra vėrinys...
stengiames visus vertinti vienodai, kad žmogus greičiausiai rastų ko ieško ir nereikėtų blaškytis po įvairius skyrius.
Medžio dirbiniai, kurie eis į dirbinys.lt skyrelį būtų tarkim dėžutės, suoliukai, šaukštai ir t.t. ir t.p.
irmuzeleirmuzele
tai likau nesupratus-mano medienos darbai neatitinka tematikos? kame tas mano sustrumas daba galvoju gal reiketu isizeist ,nors gal geriau patykosiu apsivelusio uz kampo...
apsivelesapsiveles
Irmužėlei: ištrauka iš veltinis.lt taisyklių "Darbai neatitinkantys skyrelio tematikos be perspėjimo bus perkeliami į kitą skyrelį."

magic: atsiprašau, jei darbas atsirado ne toje kategorijoje, šiuo metu svetainę prižiūri 2 žmonės, kurių nuomonės dėl darbų kai kada išsiskiria, svetainėje yra apie 16 000 rankdarbių, kuriuos kartas nuo karto tenka parikiuoti, taip pat apie 1000 autorių, tarp kurių vis dažniau atsiranda "kietiakų" savo darbus permetančių į neatitinkančias kategorijas, kur mažiau dirbinių... taip jie siekia didesnės darbų peržiūros.
Taigi, gaudant tokius šustriakus kaip irmužėlė ir pan., filtruojant didelius kiekius darbų, kartais automatiškai išeina nuspręsti dėl dirbinio priklausomybės ne visai teisingai, ypač kai nėra aprašymo, kuris nurodo kas yra darbo akcentas.
Jūsų paukštukai buvo perkelti į nėrinius be reikalo, pasitaisysim, nepykit, jei kyla tokių problemų tiesiog parašykit man arba Liolei ir tai visada išspręsim.
irmuzeleirmuzele
akmuo iriedejo i administratoriu darza...gal traktoriu samdyt kad isridentu ? aha as pritariu sitiem priekaistam -ar kartais ne geriau palikt darba ten kur autorius ikele nes tik mes zinom ko ten daugiausias- modelino,ar verimo as gaminimo..taip pat ir mano medzio dirbiniai buvo perkelti i verinius- as pati ta medi pjausciau slifavau lyginau todel mana tie darbai verti but prie medienos ot