Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | JUODAS pirkėjų ir pardavėjų sąrašas!

blansyteblansyte
Noriu įspėti kad vengtumėte turėti reikalų su Laura Saulauskienė,nepatikimas žmogus
velungevelunge
Na, nepasisekė ir man su viena mezgėja iš šios svetainės . Siūlau gerai pagalvoti, prieš perkant ką nors iš narės sosimple, nes galit nusivilti gavusios ne tą mezginį, ar visai jo negavusios. Pirkau iš jos štai tokią kepurę http://sosimple.mezginys.lt/rankdarbiai/kepures/kepure-121927.htm .
Po ilgų diskusijų ir net grasinimų atsiuntė štai tokią Žinoma, aš nepasilikau tokios kepurės ir siekiau atsiimti pinigus už atsiųstą ne tą daiktą. Pinigus susigrąžinti taip pat buvo problematiška. Siuntimo išlaidos taip ir liko nekompensuotos, nors dėl pardavėjos kaltės jas patyriau. Jos vardas Vitalija Kmieliauskaitė.
  
golgolgolgol
Šortukai jau nukeliavo pas klientę. Truputi juos perdariau ir pagaliau įtikau, dabar viskas gerai. Ona aš jau norėjau juos sau pasilikti, nes užsidėjus jie tikrai geriau atrodo nei nuotraukoje, bet sau teks nunerti kitus. Nervukus savo kiek patampiau, bet ką jau padarysi, visko būna.
OnaOna
Labai atsiprašau, bet gal aš nesusipažinusi su veltinio.lt taisyklėmis, jei netiks mano komentaras, galite ištrinti, bet grynai žmogiškai, mano nuomone geriau aš tuos šortukus padovanočiau savo pažįstamai, draugei ar giminaitei, negu siūlyčiau užsisakiusiai klientei.Jei jai nepatinka, geriausia atiduoti užstatą ir daugiau su ja nebendrauti (abejoju, kad užsakovės figūra atitinka pateiktos nuotraukoje manekenės standartus...nors ji to ir labai norėtų...)
Sėkmės miela golgol
blansyteblansyte
o man jie atrodo nepriekaistingi.nereikia noreti ,kad ant zmogaus ir ant manekeno atrodytu vienodai.
golgolgolgol
Na ant manekeno jie vos užsimovė, nerta plonesniam, tad atrodo aptemti. Ką jau padarysi fotografas gal iš manęs ir neprofesionalus
LioleLiole
golgol, 2013-05-19 21:22:16
Sveikutės mergaitės.
Gavau nesenai užsakymą nunerti šortukus. Nunėriau, nusiunčiau nuotraukas.Nėriau pagal atsiūsta paveiksliuką. Mano nuomone viskas pavyko neblogai. Tiesa mano nertuose juostutė įdėta plonutė, nes tuo metu kitokios neturėjau, bet ten padaryta platesniai įverti ar juostutę ar gumutę. Tačiau užsiasakiusioji pasakė, kad jie nevienodi, atmestinai padaryti. Tad dabar atsisako užsakymo ir nori,kad gražinčiau užstatą. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę ar aš tikrai taip blogai padariau ar tai klientė tiesiog ieško kabliukų. Jūsų nuomonė man būtu labai svarbi.

Mano nuomone, kad šiek tiek skiriasi, bet tikrai neįsivaizduoju kaip galima lygiai taip pat nunerti. Juk viena laisviau neria, kita ne. Gal ir siūlai kitokio storio. Antra nuotrauka manau profesionalesnė, vėl kitaip atrodo. Bet skirtumą matau tame, kad antroje nuotraukoje šortukai šiek tiek platėjantys, daugiau atrodo kaip sijonukas ir nerti iš plonesnių siūlų, tankesnis nėrimas.
golgolgolgol
Sveikutės mergaitės.
Gavau nesenai užsakymą nunerti šortukus. Nunėriau, nusiunčiau nuotraukas.Nėriau pagal atsiūsta paveiksliuką. Mano nuomone viskas pavyko neblogai. Tiesa mano nertuose juostutė įdėta plonutė, nes tuo metu kitokios neturėjau, bet ten padaryta platesniai įverti ar juostutę ar gumutę. Tačiau užsiasakiusioji pasakė, kad jie nevienodi, atmestinai padaryti. Tad dabar atsisako užsakymo ir nori,kad gražinčiau užstatą. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę ar aš tikrai taip blogai padariau ar tai klientė tiesiog ieško kabliukų. Jūsų nuomonė man būtu labai svarbi.
  
Wool-shredWool-shred
KristinaL, 2012-04-02 09:42:35
fejafeja, 2012-03-29 21:36:36
irmuzele, 2012-03-29 17:16:45
Kristut, 2012-03-29 14:19:46
laba diena, man kilo klausimas- kiek ilgai klientės galvoja ar jai patiko daiktas kurį ji užsisakė? Ta prasme,po kiek laiko galima grąžinti drabužį? Per laidą "Pinigų karta" girdėjau, kad dvi savaitės, gal kas žinote tiksliau?
pagal įstatymą yra 14 dienų terminas -brokuotiems gaminiams, jei gaminys nepatinka galimybės gražinti nėra.Kas liečia rankdarbius manau ,kad kokybiški darbai negali būt grąžinami vienareikšmiškai pirkėjas privalo gerai apgalvoti prieš pirkdamas

Brokuotiems gaminiams terminas yra 2 metai. O jei nepatinka, tai 2 savaitės.
Iš "Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos" :
14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
O jeigu norodai, kad Prekes Nepriimamos atgal, visvien privalaipagal istatyma ar visgi po tokio "uzraso",gali nepriimti su ramia sazine?

Negalima taip nurodyti. Istatymas yra istatymas. Ir tu privalai vykdyti. Ne bent preke yra sugadinta ir tada gali negrazinti pinigu. Aisku dirbti turi legaliai tokiu atveju, nes klientai turi teise kreiptis i ne maisto produktu inspekcija ar i vartotoju teises.
KristinaLKristinaL
fejafeja, 2012-03-29 21:36:36
irmuzele, 2012-03-29 17:16:45
Kristut, 2012-03-29 14:19:46
laba diena, man kilo klausimas- kiek ilgai klientės galvoja ar jai patiko daiktas kurį ji užsisakė? Ta prasme,po kiek laiko galima grąžinti drabužį? Per laidą "Pinigų karta" girdėjau, kad dvi savaitės, gal kas žinote tiksliau?
pagal įstatymą yra 14 dienų terminas -brokuotiems gaminiams, jei gaminys nepatinka galimybės gražinti nėra.Kas liečia rankdarbius manau ,kad kokybiški darbai negali būt grąžinami vienareikšmiškai pirkėjas privalo gerai apgalvoti prieš pirkdamas

Brokuotiems gaminiams terminas yra 2 metai. O jei nepatinka, tai 2 savaitės.
Iš "Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos" :
14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
O jeigu norodai, kad Prekes Nepriimamos atgal, visvien privalaipagal istatyma ar visgi po tokio "uzraso",gali nepriimti su ramia sazine?
fejafejafejafeja
irmuzele, 2012-03-29 17:16:45
Kristut, 2012-03-29 14:19:46
laba diena, man kilo klausimas- kiek ilgai klientės galvoja ar jai patiko daiktas kurį ji užsisakė? Ta prasme,po kiek laiko galima grąžinti drabužį? Per laidą "Pinigų karta" girdėjau, kad dvi savaitės, gal kas žinote tiksliau?
pagal įstatymą yra 14 dienų terminas -brokuotiems gaminiams, jei gaminys nepatinka galimybės gražinti nėra.Kas liečia rankdarbius manau ,kad kokybiški darbai negali būt grąžinami vienareikšmiškai pirkėjas privalo gerai apgalvoti prieš pirkdamas

Brokuotiems gaminiams terminas yra 2 metai. O jei nepatinka, tai 2 savaitės.
Iš "Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos" :
14. Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jis turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto prekių pardavimo dienos, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti ją analogiška preke.
Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per šio punkto pirmojoje pastraipoje nurodytą terminą grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
irmuzeleirmuzele
Kristut, 2012-03-29 14:19:46
laba diena, man kilo klausimas- kiek ilgai klientės galvoja ar jai patiko daiktas kurį ji užsisakė? Ta prasme,po kiek laiko galima grąžinti drabužį? Per laidą "Pinigų karta" girdėjau, kad dvi savaitės, gal kas žinote tiksliau?
pagal įstatymą yra 14 dienų terminas -brokuotiems gaminiams, jei gaminys nepatinka galimybės gražinti nėra.Kas liečia rankdarbius manau ,kad kokybiški darbai negali būt grąžinami vienareikšmiškai pirkėjas privalo gerai apgalvoti prieš pirkdamas
KristutKristut
laba diena, man kilo klausimas- kiek ilgai klientės galvoja ar jai patiko daiktas kurį ji užsisakė? Ta prasme,po kiek laiko galima grąžinti drabužį? Per laidą "Pinigų karta" girdėjau, kad dvi savaitės, gal kas žinote tiksliau?
golgolgolgol
golgol, 2012-03-01 13:29:20
S.O.S. Sveikos mergaitės, aš pas jus su klausimuku. Visada iki šiol, man perveda pinigėlius aš išsiunčiu mezginuką. Dabar gi klientė pasakė kad kai atsiūsiu siuntinuką ji sumokės paštininkei. Ar esate taip kas siuntusios? Pasidalinkite savo patirtimi, nes nesinori apsigauti ir pakliūti į nemalonią padėtį.Labai reikia skubaus atsakymo.

Na taip viskas pavyko gerai. Patį siuntinuką iš manęs gavo jau sekančią dieną, tik va kol gavau pinigėlius teko palaukti. Tai žinoma labai geras būdas kas užsisako, nes gera garantija kad gaus siuntinuką
golgolgolgol
Labai didelis ačiu liole ir nata už atsakymą, dabar jau žinosiu kas ir kaip
LioleLiole
golgol, 2012-03-01 13:29:20
S.O.S. Sveikos mergaitės, aš pas jus su klausimuku. Visada iki šiol, man perveda pinigėlius aš išsiunčiu mezginuką. Dabar gi klientė pasakė kad kai atsiūsiu siuntinuką ji sumokės paštininkei. Ar esate taip kas siuntusios? Pasidalinkite savo patirtimi, nes nesinori apsigauti ir pakliūti į nemalonią padėtį.Labai reikia skubaus atsakymo.

esu kartą taip siuntus, laimei neapsigavau, bet daugiau to nedaryčiau
natawoolnatawool
golgol, 2012-03-01 13:29:20
S.O.S. Sveikos mergaitės, aš pas jus su klausimuku. Visada iki šiol, man perveda pinigėlius aš išsiunčiu mezginuką. Dabar gi klientė pasakė kad kai atsiūsiu siuntinuką ji sumokės paštininkei. Ar esate taip kas siuntusios? Pasidalinkite savo patirtimi, nes nesinori apsigauti ir pakliūti į nemalonią padėtį.Labai reikia skubaus atsakymo.

nepanikuokit, taip galima padaryti. reikia pastininkei pasakyti kad siuntinys su "isperkamu mokesciu" ir nurodyti uz kokia suma (uzrasoma ant siuntinio prie adreso). tokiu atveju, klientei siuntini atiduos tik sumokejus sita suma. o jus savo ruoztu gausit pranesima kad jusu vardu gauta perlaida, nueisit i pasta ir atsiimsit. aisku sioks toks vargas, bet pasitaiko ir tokiu nepatikliu klientu beja, sis malonumas kainuoja 10 lt, kas apmokesi sita paslauga reikia apkalbeti is anksto su kliente ir pasakyti pastininkei. visa tai siek tiek pakelia siuntinio mokesti, pvz., jei megztukas kainuoja 50 lt+ siuntimas+ isperkamumo mokesti. bet jeigu kleintei tai priimtina, galit siusti. tikiuosi padejau sekmes...
golgolgolgol
S.O.S. Sveikos mergaitės, aš pas jus su klausimuku. Visada iki šiol, man perveda pinigėlius aš išsiunčiu mezginuką. Dabar gi klientė pasakė kad kai atsiūsiu siuntinuką ji sumokės paštininkei. Ar esate taip kas siuntusios? Pasidalinkite savo patirtimi, nes nesinori apsigauti ir pakliūti į nemalonią padėtį.Labai reikia skubaus atsakymo.
AstaRudakAstaRudak
As ir radau viena drauge skambino suzaveta mano darbais, uzsisake tris gaminukus, is kuriu viena turejau padaryti butent jai. Kadangi gaminius fotografuoju is visu galimu pusiu. Tai nemanau, kad galima kazko nepastebeti. Aprase pridedu medziagas
Tai ji nusprende man vius salikelius grazinti, nes is tu triju jai nei vienas nebuvo geras ir staiga visi darbai mano pasidare begalo baisus, ir gedingi ir as visa panasi i gyvuli, jau nepamenu koki. Kadangi gaminukus isunciau pastu pasilikau 5 lt. pasto islaidoms ir 5 Lt. moraliniai zalai. Kitus pinigelius grazinau, tik gavus siuntini atgal. Kadangi gaisau savo laika, darydama uzsakyma, ir laukdama paste, tiek atiduoti siuntini, tiek ji atsiimti. Moteriske is mazeikiu, asigyre kad perka pas zynoma veleja savo mieste ir as pritariu, kad visos jos krastieties yra nuostabios darbininkes, tiek savo darbais, tiek kuriniais kuriuos mes isvystame.
Taigi siulau, niekada nepeikti darbu, kurias pries tai reskete begalini susizavejima... o tiesiog graziai pasakyti, kad jums netinka. Nes atsiranda nekokia patirtis, ir i kita nuostabu zmoguti, besidziaugianti tavo darbeliu, imi ziureti labai atsargiai, gal sakyciau kiek kiestokai ir negali buti su juo nuosirdus.
LioleLiole
Gali būti, kad kuri nors ledines žinutė nukeliavo į jūsų e.pašto šiukšlių dėžę.
Nesmagi situacija. Būtų šaunu, kad išsispręstu taikiai.
VioletaVioleta
Žadėjau sau nesikišti, bet negaliu. Matau, ką matau. Pirmiau atsakom, paskui paklausiam. Bendraujam mažai. Šypsomės mažai. Gražios ir saulėtos dienos visiems.
LioleLiole
Dažnai žmonės išsilieja kažkur- dėl kažko. Ir ta priežastis dėl ko- visai ne ta. Ir asmuo ant kurio išsilieja - visai ne jis. Toks gyvenimas
ChocoladeChocolade
Apie vilna nieko nenusimanau bet jeigu pirkeja tik parase kad didokas... pati turejo tartis del grazinimo jei kas netinka ir pan. o ne iskart taip viesint.
KristutKristut
Na ,kiek aš mačiau Irmos nuotraukų, man labai gražūs jos darbai- apie kokybę nenusimanau, nesu vėlėja Suprantu,kad skaudu Irmai, tokie reikalai-kad kažkas nepatinka ar nori gražinti turėtų būti sprendžiami tarpusavyje,o ne iškeliamas nepasitenkinimas viešai....
Kažkaip ta pirkėja nutilo ir prapuolė, įdomu kodėl?
graziniuxgraziniux
Na mielieji as bandysiu apginti savo krastiete,darbai jos tikrai grazus,pati ne viena darbeli kilojau ir esu isigijusi,jie atlikti su dideliu kruopstumu,ir meile tai ka daro,nebereikalo liaudies ismintis sako'visiems geras nebusi',prikibti labai lengva,apjuodinti zmogu taip pat,...auksciau galva mergyte,viskas susitvarkys,kurk grozi ir toliau mums leisk grozetis
SaulyteSaulyte
irma, 2011-09-26 16:58:53
skaudu,kai nieko neprasiusi,nei daugiau foto,nei aprasymu sitaip metosi kaltinimais,visada zmogui pries parduodan jei jis praso issiunciu daugiau foto i emeila,is visu pusiu ir is arti nufotografuoju,as neperpardavineju kinisku daigtu,tai mano darbai,nesiekiu pasipelnyti,man mano vardas svarbiau nei keli litai.Juo labiau pries perkant apie joki grazinima net neklause,o ir uz siuntima is jos nei cento nepaimiau.Nieko nedarysi,visko buna visko bus,aciu Blansyte Beje jei jau mane taip isbare,tai ir as parasysiu,kad pirkeja Alvija Vaitulionyte,as niekur nesislepiu,tai ir ledinei manu,kad nereiketu to daryti

Tave begalo palaikau,esu pirkusi pardavusi daug darbu ir visada prasau papildomu nuotrauku ir susitariu del grazinimo jei butu mazas ar per daug dydelis ar tiesiog tas darbas ne man,jei si pone nieko nesidomejo ir nieko neklausinejo tiosiog pati yra kalta nesinervuok del tokio skandalo,tavo darbai yra grazus ir manau kad tikrai kokybiski,cia gali kvepeti tiesiog "konkurencija"
blansyteblansyte
Nesinervuok Irma,svarbu ,kad pati paaiskinai situacija.
Veltinio rubai tikrai ne visiems patinka.juk jie dazniausiai buna kreivoki,nelygiais krastais,vietomis gaunasi storiau,vietomis ploniau.Nuotraukose to nesimato ir pirkeja isivaizduoja visai kitoki vaizda..Nieko nepadarysi ,vienoms tai patinka kitoms ne.
ChocoladeChocolade
Teisingai daro kad paviesino, as taip pat buciau uz atsiliepimus. O dar kad nepriima ar nekompensuoja savo tokio "darbo", tai isvis nesuprantama..
KristinaLKristinaL
juperi, 2011-09-17 11:18:39
Nu atsiprasau...man jau cia vaiku darzeliu kvepia...
ar nemanot, kad tai tik velejos ir pirkejos reikalas??? veltinis.lt turetu nesiimti "teisejo" vaidmens... juk manau, kad pripazinsit, kad veltinis.lt neatsako uz kokybe ir veleju sazininguma klientu atzvilgiu. O , kad jos tarpusavy neissisprendzia sito ginco- cia jau ju, o ne svetaines problema.Cia tik mano nuomone
O as sutinku su JUperi. Pirkejas ir Pardavejas turi surasti kompromisa. O jei pirkejas nepatenkintas kazkokiu darbu, jis galetu palikti Neigiama atsiliepima ties tuom darbu arba sitoje skiltyje.
blansyteblansyte
pilnai pritariu juperi