Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Kaip ir kur laikote papuošalus

SaulyteSaulyte
neretusi kazko tokio
SaulyteSaulyte
Aptikau dar viena žave ir kartu paprasta ideja papuosaliukams,saldainine keliu aukstu susideti papuosalamas
SaulyteSaulyte
geras net nebuciau pagalvojus apie tas dezutes as visada jas ismezdavau
KristutKristut
Senesnius papuošalus laikau medinėse skrynutėse, o naujuosius,ypač savo gamybos, susitvarkiau taip- liko plastiko dėžutės nuo ledų "CafeMorani" aš jas išsiploviau,ir gražiai po komplektuką-t.y.gėlytę su auskariukais ir susidėliojau...Tai tokia rietuvė dėžučiū jau ir auga ant komodos miegamajame.... Jei kam nors iš draugių patinka koks darbelis,tai ir atiduodu su visa dėžute,nes tuos ledus labai mėgstam ir dėžučių nepritrūksta ir darbeliai tvarkingai sudėti
SaulyteSaulyte
Ingriada, 2011-06-03 11:56:39
Saulyte, 2011-06-02 12:31:04
Stai ka as aptikau pirmai pradziai

Mano katinui labai patiktų taip laikomi pauošalai
Nors idėja tikrai puiki
mano atveju, aptikau, kad katinas neatkrapšto komodos stalčių. Tad komoda galimas visai neblogas variantas rankdarbiams-pauošalams laikyti
oj tie katinukai
IngriadaIngriada
Saulyte, 2011-06-02 12:31:04
Stai ka as aptikau pirmai pradziai

Mano katinui labai patiktų taip laikomi pauošalai
Nors idėja tikrai puiki
mano atveju, aptikau, kad katinas neatkrapšto komodos stalčių. Tad komoda galimas visai neblogas variantas rankdarbiams-pauošalams laikyti
SaulyteSaulyte
Stai ka as aptikau pirmai pradziai
SaulyteSaulyte
Sugalvojau tokia temele,kur namuose laikote savo pagamintus,jusu pacios pirktus ar dovanotus papuošalus,o gal interneto platybese esate maciusios puikiu ideju kaip juos tvarkingai saugoti.Gal turite patarimu del papuosaliuku laikimo.Rasykite, dekite nuotraukytes dalinkites viskuo ka turite