Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Keičiu, dovanoju

floraflora
As manau, kad tai pasiteisintu,turiu omenyje- dovanojimo dirbinio busena
Editos-spalvosEditos-spalvos
UP, 2012-12-19 14:12:05
Gal kas norėtų šventinių mainų?
Kaip smagu būtų pasimainyti į tai, ko pats negai ar nemoki susikurti
butu labai smagu
UPUP
Gal kas norėtų šventinių mainų?
Kaip smagu būtų pasimainyti į tai, ko pats negai ar nemoki susikurti
apsivelesapsiveles
bitute13, 2012-01-13 14:22:27
gal galit kas nors pasakyti,kodel kai man skambina as nieko negirdziu,nors ir nuspaudziu ta raudona lempute?

Labai įdomu apie ką kalbate savo klausime. Kur Jūs radote raudoną lemputę, į kokį skambutį tą lemputė turi atsakyti ir su kuo bandote kontaktuoti per tą lemputę.. Beje, čia yra tema apie dovanas, o ne lemputes
VioletaVioleta
apsiveles, 2012-01-12 22:00:03
Violeta, 2012-01-12 19:53:56
Čia apie dovanas feisbooke kalbam?

Kalbama apie skyrelį veltinyje "Dovanoju" arba darbelių kainą "dovanoti".. Įdomu ar yra poreikis tokiam reikalui? Buvo gautas pasiūlymas įvesti dovanojamo dirbinio būseną, todėl mėginu apklausti svetainės narius, nes svarbu žinoti ar bus toks dalykas naudojamas? Šiai dienai jaučiu, kad jis nebus populiarus

Man atrodo, tokia funkcija nereikalinga. Jei labai norisi, galima darbo apraše parašyti "Dovanoju"
bitute13bitute13
gal galit kas nors pasakyti,kodel kai man skambina as nieko negirdziu,nors ir nuspaudziu ta raudona lempute?
apsivelesapsiveles
Violeta, 2012-01-12 19:53:56
Čia apie dovanas feisbooke kalbam?

Kalbama apie skyrelį veltinyje "Dovanoju" arba darbelių kainą "dovanoti".. Įdomu ar yra poreikis tokiam reikalui? Buvo gautas pasiūlymas įvesti dovanojamo dirbinio būseną, todėl mėginu apklausti svetainės narius, nes svarbu žinoti ar bus toks dalykas naudojamas? Šiai dienai jaučiu, kad jis nebus populiarus
VioletaVioleta
Čia apie dovanas feisbooke kalbam?
apsivelesapsiveles
Tiksliau gal būtų taip: labai įdomu sužinoti ar yra poreikis kategorijai "dovanoju". Kaip manote ar daug atsirastų autorių norinčių padovanoti rankdarbius nepažįstamiems žmonėms?
Liole, 2012-01-11 15:35:19
Gal kas nors turi dovanų ir nori padovanoti kam nors- ką nors?
LioleLiole
Gal kas nors turi dovanų ir nori padovanoti kam nors- ką nors?
SaulyteSaulyte
atiduodu perforuotus diskus sagei,labai senai jie pirkti tad nepamenu kokio jie plocio,matuojant su liniuote tai 2,1mm o skiluciu 21,19vnt.rasykit i az
SaulyteSaulyte
solo-vejas, 2011-08-21 23:58:00
gal keiciames i mano tapyba?
swarovsei ir saulytei.

galime parasyk man i az
solo-vejassolo-vejas
gal keiciames i mano tapyba?
swarovsei ir saulytei.
SaulyteSaulyte
na as padovanociau sias smulkmenas,galiu isiusti rasykit i el pasta rutatm222@yahoo.com.susitarsim
  
swarovskeswarovske
Dovanoju šiuos auskariukus. Jeigu esate ne iš Klaipėdos, susimokėtumėte tik pašto išlaidas - 5 lt. Susidomėję rašykite adresu: asalyte@gmail.com
1. http://www.verinys.lt/rankdarbiai/auskarai/rankdarbiai-verinys-pajuryje-20926.htm
2. http://www.verinys.lt/rankdarbiai/auskarai/rankdarbiai-verinys-pasaka-11874.htm
3. http://www.verinys.lt/rankdarbiai/auskarai/rankdarbiai-verinys-juoda-violetine-37824.htm