Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Komentarai apie dirbinius

SiJuPartySiJuParty
na va, labai gera tema. mes taip pat laukiam komentarų. Visada norisi, kad kažkas įvertintu ir nebūtinai vien liaupsintų. esam šiame puslapyje naujokės, todėl kritika (tiek teigiama, tiek neigiama) labai svarbi. taip gali realiai įsivaizduoti, kuria linkme judi. Žinoma, viskas priklauso ir nuo žmogaus. kitas kritikos nepriima ir nepripažįsta. bet mes laukiam
jolacka007jolacka007
as manau kad kritika turi buti visu pirma sazininga. o teigiama ji ar ne, nera svarbu- kiek zmoniu, tiek nuomoniu. zinoma, maloniau kai tave giria, bet nereikia pykti ir kai pasako kas ne taip ar ka reiketu pataisyti.
bet kai komentarai buna is komentatoriu, kuriems ne tos dienos ar siaip kas nepasiseke gyvenime, manau tokie gadina nuotaika sau ir kitiems... nereiketu i tokius kreipti demesio...
justejuste
Man taip pat norėtus ,kad apie mano darbus teisybe parašytų. Geriau ankščiau pasitaisyti,nei toliau klaidas daryti.Juk yra kurios velia jau senokai Tad reikia mokytis iš profesionalų
VygaVyga
Manau, kad reikia pagirti, juk pirmieji veltinukai, tik pradejusiam velti, yra labai brangus,,,j kazkas susivele ...tik is naujoku isauga tikri meistrai
silvijasilvija
Beje, vertinu tik man patikusius darbelius. 5 žvaigždutės man mieliausios
silvijasilvija
Miela kai komentuotojas pataria,pasiūlo ką nors iš savo patirties. Malonu žiūrėt, kai net pradedančios mergytės sulaukia gražių patarimų iš profių tokiu tonu, kad šios nejaustų žvilgsnio iš aukšto. Ir apskritai manau, kad reikšti neigiamą nuomonę turiu teisę tik tada, jei būtent šioje srityje esu daug ir gerų darbų padarius. . Bet kokiu atveju grubumas ir kategoriškumas nekaip nuteikia Aišku, čia lankosi įvairių žmonių. Todėl nieko nuostabaus, kad iš kai kurių gali išgirst oi, kokių grožių. Vien dėl pasismaginimo. Būkime tolerantiškos ir kultūringos, mielosios, ar ne Bet kokiu atveju, veltinis yra gerai
sonatasonata
Aš taip pat komentuoju tik tada, kai man patinka, juk ne vienodo lygio autoriai čia rodo savo darbelius, galbūt kai kam tai 2-3 darbelis, kuriuo jis labai didžiuojasi, ir tokius žmones reikia skatinti toliau kurti labai mandagiai nurodant TIK darbo broką, kad galima būtų suprasti, kuria linkme tobulėti.
robe-arobe-a
aš komentuoju, kai man darbelis patinka kartais norisi patarti, jei matosi kokia klaidelė, bet bijau, kad neįsižeistų autorius, tai nerašau
Editos-spalvosEditos-spalvos
visiškai pritariu JurgaiJuditai, patarti ar išsakyti pastabas gerai, bet tai reik daryti žmoniškai, o ne taip, kad kitas gali ir iš portalo pabėgti
LiraLira
aš taip pat už kritiką. man patinka žinoti, ką gal būt padariau ne taip, gal ko trūksta, gal ką pataisyti. kelios nuomonės geriau nei mano vienos. noriu sulaukti ir papeikimų, kad kitą kartą pasitaisyčiau, bet jei komentuota piktybiškai, tai esu kategoriškai prieš
KristinaLKristinaL
Liole, as esu labai kritiskas zmogus, tada LABAI daznai nepatyliu ir pasakau savo Neigiama zodi... Zinau, kad mano darbai nera idealus, bet visgi leidziu sau komentuoti kitu darbus Visgi as pati laukiu komentaru, ir geru ir nelabai, nes tokiu budu galiu suzinoti nuomone apie savo darbus.
LioleLiole
Visi žinome, kad rodant savo darbus, anksčiau ar vėliau, galime sulaukti komentarų. Kartais jie labai paglosto savimeilę Tačiau galite sulaukti ir labai nemalonių pastabų

Ką manote apie gerus ir blogus komentarus, mielus ir piktus komentuotojus? Ar laukiate atsiliepimų apie savo darbus ir kokių?