Forumas | Piesinys.lt - piešiniai, paveikslai | Nuosava paveikslų galerija. Ar norėtumėte tokią turėti?

solo-vejassolo-vejas
saunu edis mano tai nekeliauja net po truputi
Editos-spalvosEditos-spalvos
solo-vejas, 2011-02-11 12:59:53
edis atlek atsivezk keleta darbeliu pabandysiu parduot nes po kaziuko galesiu laisvai prekiauti piles gatveje kiekviena sestad sekmad
tai kad labai mazai darbu beturiu, kazkaip jie po truputi iskeliauja na jei vis delto atleksiu butinai susimatysim, labai butu smagu
solo-vejassolo-vejas
edis atlek atsivezk keleta darbeliu pabandysiu parduot nes po kaziuko galesiu laisvai prekiauti piles gatveje kiekviena sestad sekmad
Editos-spalvosEditos-spalvos
solo-vejas, 2011-02-10 22:51:26
labi as gavau vieta prekiauti pilies gatveje vilniuje na va pirmas zingsnis i placia visuomene kas busit ten po kaziuko aplankykit mane sestadieniais ir sekmadieniais gal ka pavyks ir jusu parodyt ar net parduot
Smagu, as kaip or zadejau lekti, bet dabar jau baigiu apsigalvoti
solo-vejassolo-vejas
labi as gavau vieta prekiauti pilies gatveje vilniuje na va pirmas zingsnis i placia visuomene kas busit ten po kaziuko aplankykit mane sestadieniais ir sekmadieniais gal ka pavyks ir jusu parodyt ar net parduot
valdemaravaldemara
butu gerai,kur galetum eksponuoti savo darbus,bet atsirastu daug administraciniu problemu,mokesciu ir t.t.kaunas,o siaip tai as pritarciau tokiam susikooperavimui
EnaEna
...suorganizuoti paroda,nera taip sudetinga,aisku jei kazkurioj zymioj galerijoj ,tai aisku,bet juk yra patalpu,kurios nekainuoja nieko,tik eilutej reikia pastovet.
solo-vejassolo-vejas
ei svajokliai reik tuo uzsiimti
solo-vejassolo-vejas
tai nieko lengvai negaunama po metu kitu gal tik investicijos atsipirktu o as siulau kad as buciau uz veikla atsakingas tik keletas is veltinio butu kaip ir bendrasavininkai butu lengviau nuspresti iskylancius klausimus
Editos-spalvosEditos-spalvos
vidabara, 2010-10-02 15:46:27
turėti nuosava paveikslų - darbelių galerija - tai mano svajonė
ot butu saunu padaryti paroda piesinys.lt
vidosgalerijavidosgalerija
turėti nuosava paveikslų - darbelių galerija - tai mano svajonė
veilokineveilokine
solo-vejassolo-vejas
reik tada pradeti reikia kokiu penkiu zmoniu tada nedaug reiktu uz patalpu nuoma moketi jau paieskojau uz tukstanti per men galima butu issinuomoti tai jei padalintumem ant penkiu butu po du simtus o tai jau nebaisi kaina