Forumas | Veltinis.lt - velti rankdarbiai | Pagalbinės vilnos vėlimo priemonės

SaulyteSaulyte
Sveiki...siandiena kuriau gelyte...pasiemusi adatele taisiau ir pagalvojau kodel ju tiek daug rusiu ir kuo jos skiriasi dirbant su jomis...stai ka radau"36nr suteikti apityksle forma, 38nr tikslingai formai jau su smulkiom detalem 40nr apdailinti viska,na paskutiniam potepiui.taciau ant mano adateles nieko nera jokio skaiciuko o pirkta pries daug laiko,noreciau daugiau apie adatu funkcionaluma, skirtuma,kokibe suzinotigal kas pades o gal ir patars kur perka i ka atkreipia demesi,nes pries sita kur turejau suluzo vos ibedus i vilna.
KristinaLKristinaL
eziukstis, 2010-10-26 21:57:48
girdėjau apie plaukų balzamo šliūkštelėjimą veliant šaliką, kad minkštesnis būtų. bet dar nebandžiau
Spėju, kad jau suvėlus ir skalaujant galima įpilti. Beje, skalaujant vilnoninius gaminius rekomenduoja įpilti citrinos sulčių arba citrinos rugštelės įberti. Geriau išsalauja muilą
eziukstiseziukstis
Išbandžiau balzamą. Rezultatas nekoks, pirštinės išėjo kiek švelnesnės nei kitos, bet kočiojau amžinybę. O vėliau išmokau geresnes be jokių priedų padaryti. Taip kad neverta balzamo pilti. Tiesa, į šaikutį nebandžiau, bet girdėjau gerų atsiliepimų apie tai.
AudranskeAudranske
Kas dėl plaukų balzamo, nemanau, kad gerai, tai nėra skirta vilnai. Tiesiog ar ne geriau naudoti vilnai skirtas priemones.
eziukstiseziukstis
girdėjau apie plaukų balzamo šliūkštelėjimą veliant šaliką, kad minkštesnis būtų. bet dar nebandžiau
Wool-shredWool-shred

jo. cia keleta adateliu (kaip sausam velimui) istatytos. skaiciau, kad Rusijoje merginos pacios tokias masinkas daro
LioleLiole
Veltinio vėlimo mašina http://www.neriba.lt/buitine-technika/siuvimo-masinos-overlokai/veltinio-velimo/janome-fm725.html
KristinaLKristinaL
Liole, 2010-05-12 09:20:47
Apie plaktuką mėsai negirdėjau, labai įdomu
tarkime, reik mums neplokscio dugno. Suformuojam ji, o krasteli dugno "atmusame" su plaktuku. Krastas gaunasi tvirtesnis ir labiau laiko forma. Itariu, kad cia panasus principas, kai metai gamini i grindis...
LioleLiole
Apie plaktuką mėsai negirdėjau, labai įdomu
KristinaLKristinaL
Naudojamas dar kočėlas, medinis masažuoklis (čia vilnos sukibimo pagreitinimui )... Dar kas gali rasti senovines skalbimui naudotas lentas, gali į jų paviršių trinti tapukus, tašes ir kt... Dar pasinaudoja plaktukais mėsai: kontūrų "atmūšimui" ir , tarkime, dugno formavimui. Kai kas velia ant belionėlio, kai reikia išgauti apvalų dirbinį.
Wool-shredWool-shred
KristinaL, 2010-05-06 22:02:21
Liole, 2010-05-06 20:45:11
Jau ne kartą esu mačiusi naudojant šią mašinėlę. Kas gi čia per daiktas?
Beje, cia slifavimo masinele (jei teisingai verciu is rusu forumu)

vibro slifuoklis pas mus parduotuveje parasyta
KristinaLKristinaL
Liole, 2010-05-06 20:45:11
Jau ne kartą esu mačiusi naudojant šią mašinėlę. Kas gi čia per daiktas?
Beje, cia slifavimo masinele (jei teisingai verciu is rusu forumu)
KristinaLKristinaL
Sausam velimui naudojama kempine arba sepetukas ploksciu dugnu (na, ta vieta, kur seriukai prisitvirtina): pasidedi sepeti ant jo vilnos ir baksnoji... paralonas ar kempine greit susidevi ir badant pradeda gabaliukai lysti i jusu gamini, tad geriau susirasti sapetuka.
Wool-shredWool-shred
irmuzele, 2010-05-06 21:17:57
kazkas panasaus i kompresoriu suslegtas oras arba garas -velti daug lengviau tik vat nezinau ar ji tiksliai taip atrodo esu macius kazka panasaus per jutube

dar ir patogiau....pora kartu naudojau...tik garsiai uzia, naktimis negalima naudotis, kaimynus pazadinsiu
irmuzeleirmuzele
kazkas panasaus i kompresoriu suslegtas oras arba garas -velti daug lengviau tik vat nezinau ar ji tiksliai taip atrodo esu macius kazka panasaus per jutube
LioleLiole
Jau ne kartą esu mačiusi naudojant šią mašinėlę. Kas gi čia per daiktas?
LioleLiole
Adata, vanduo, muilas, burbulinė plėvelė- be šių priemonių neįsivaizduoju vėlimo. Šluotos kotas, kamuolys, gėlių vazonas ir kiek dar daug yra,kai kam nežinomų ir kažkieno atrastų, pagalbinių vilnos vėlimo ir formavimo priemonių.
Pasidalinkite savo atradimais