Forumas | Svetainės veikla, pageidavimai ir pasiūlymai | Pasiūlykite savo temą forumui..

LioleLiole
GaBiGaBi, 2015-09-30 15:24:33
Dekui, Liole, o ieskojau ne ten, nieko as dar tink bandau susipazinti su siuo puslapiu geriau, anksciau buvau tyli pasyvi vartotoja, o dabar bandau jungtis i cia vykstanti gyvenima )) Dar karteli aciu

Labai smagu Linkiu malonaus bendravimo ir iki pasimatymo sekančiam svetainės narių susitikime
GaBiGaBiGaBiGaBi
Dekui, Liole, o ieskojau ne ten, nieko as dar tink bandau susipazinti su siuo puslapiu geriau, anksciau buvau tyli pasyvi vartotoja, o dabar bandau jungtis i cia vykstanti gyvenima )) Dar karteli aciu
blansyteblansyte
stai cia
http://www.veltinis.lt/forum/juodas-pirkeju-ir-pardaveju-sarasas-205.htm
velungevelunge
blansyte, 2010-04-12 20:16:25
parasiau jau i juodaji sarasa

O kur yra juodasis sąrašas? Aš irgi turiu ką įrašyt į jį
blansyteblansyte
parasiau jau i juodaji sarasa
apsivelesapsiveles
blansyte, 2010-04-12 13:27:25
susiduriau su nesazininga kliente.ar nevertetu juodojo saraso pradeti?

Prašom detaliau.. nesąžiningus pardavėjus iš puslapio galim mesti greitai, o klientus labai sunku, galima viešinti pašto adresą, bet žmogus jų gali turėti daugg
KristinaLKristinaL
blansyte, 2010-04-12 13:27:25
susiduriau su nesazininga kliente.ar nevertetu juodojo saraso pradeti?
TAIP, VERTA... tada kiekvienas zinotu ko laukti is tokiu klientu!
blansyteblansyte
susiduriau su nesazininga kliente.ar nevertetu juodojo saraso pradeti?
LioleLiole
robe-a, 2010-02-02 11:19:17
atsirado galimybė patiems kurti temas - atsirado ir atidarytų tuščių temų net anoniminių, kuriose nėra nei vieno įrašo.
Neaišku - kas, ką norėjo pasakyti ar ko paklausti. Manau tokias reikia trinti

Ačiū, Robe_a, už pastebėjimą
robe-arobe-a
atsirado galimybė patiems kurti temas - atsirado ir atidarytų tuščių temų net anoniminių, kuriose nėra nei vieno įrašo.
Neaišku - kas, ką norėjo pasakyti ar ko paklausti. Manau tokias reikia trinti
LioleLiole
drugeliux, 2009-08-27 14:27:35
norėčiau nuorodėlės kaip pasidaryti žiedelius iš vielos pynimui.

Pažiūrėk čia http://www.verinys.lt/video/
drugeliuxdrugeliux
norėčiau nuorodėlės kaip pasidaryti žiedelius iš vielos pynimui.
irmuzeleirmuzele
drugeliux-reikalauji pamokeles, gudruole-kaip matai sunkoka prisiprasyt kad mokanciosios pademonstruotu o as pati tik pradziamoksle taip kad dar neturiu ka pasirodyt,prasyk konkretaus zmogeliuko
drugeliuxdrugeliux
irmuzele, 2009-08-25 13:17:43
drugeliux o ko konkreciai noretum? jau yra ideta kelios nuorodos, o kazka konkreciai klaust turetum pas tas kurios gamina-pasiieskok darbu ir klausk


kažkaip nemačiau aš tų nuorodėliųna vielos lankstymo norėčiau, bet ne video, o nuotraukų nuoseklių ;D
LiraLira
temu forume yra yvairiu bet dar nemaciau kad kuri nors butu apie mezgima ziema malonu juk koki silta megztini usimesti. kam patinka vilna juk galima ne tik velti
irmuzeleirmuzele
drugeliux o ko konkreciai noretum? jau yra ideta kelios nuorodos, o kazka konkreciai klaust turetum pas tas kurios gamina-pasiieskok darbu ir klausk
drugeliuxdrugeliux
tai ar nebus temos apie wire wrap?
drugeliuxdrugeliux
Na aš tikiu, kad labai daug reikia pakeisti na tikėkimės pokyčių ateityje
apsivelesapsiveles
drugeliux, 2009-08-24 09:16:28
o aš norėčiau padiskutuoti apie tai jog noriu galimybės įkelti daugiau nei vieną nuotrauką nes nelabai man gaunasi kelias sujungti į vieną:0 tai keliu po vieną darbelio nuotrauką, bet manau, kad smagiau yra žiūrėti kai darbas pafotografuotas iš įvairesnių kampų

Dėl kelių foto pateikimo žinau, tačiau šiuo momentu nemažai reikia pakeisti, todėl labai greitai nepažadu.. lengviau jums bus pažaisti su kokia nors vaizdų redagavimo programa.. jei nesijaučiat stipriai galiu parekomenduoti http://www.studijuok.lt, ten yra įvairių neblogų filmukų kaip naudotis grafikos programomis
drugeliuxdrugeliux
ir dar norėčiau temos apie wire wrap technika, kad patyrę galėtų pamokyti pradžiamokslius, patarti padėti
drugeliuxdrugeliux
o aš norėčiau padiskutuoti apie tai jog noriu galimybės įkelti daugiau nei vieną nuotrauką nes nelabai man gaunasi kelias sujungti į vieną:0 tai keliu po vieną darbelio nuotrauką, bet manau, kad smagiau yra žiūrėti kai darbas pafotografuotas iš įvairesnių kampų
apsivelesapsiveles
pasakyta-padaryta
irmuzeleirmuzele
atsiprasau...
LioleLiole
Irmuzele, čia auksarankių puslapis, ne erotinis
irmuzeleirmuzele
Praradai nekaltybe...
LioleLiole
robe-a, 2009-06-12 14:00:44
Labukas.Ką tik išsaugojau dienoraštyje.
Sunkiau buvo sutvarkyti nuotraukas,nei nunerti kaklo papuošalą

Pirmas kartas toks sunkus Antra pamokėlė jau greičiau įsikels O kuo toliau, tuo lengviau bus
irmuzeleirmuzele
labai saunu ir smagu kad atsiranda naujienu -aciu !!
LioleLiole
Kaip smagu rode-a Kokia vertinga pamokėlė. Ir ačiū už temos pasiūlymą
robe-arobe-a
Labukas.Ką tik išsaugojau dienoraštyje.
Sunkiau buvo sutvarkyti nuotraukas,nei nunerti kaklo papuošalą
irmuzeleirmuzele
robe-a kada pasirodysi su savo foto reportazu? labai nekantraujam!