Forumas | Svetainės veikla, pageidavimai ir pasiūlymai | Pranešk apie klaidą..

velungevelunge
Sveiki. Ar kas pasikeitė svetainėje, negaliu pratęsti narystės už turimus taškus? Nėra opcijos nei už taškus, nei už pinigus.
apsivelesapsiveles
Atsiųskite nuotrauką į el. paštą info@veltinis.lt
jurgitesjurgites
Gal nuotrauka per didelė. Sumažinus nuotraukos dydį,turėtų įsikelti.
RonetRonet
Sveiki, neleidžia įkelti dirbinių jau antra diena. Viską suvedu, paspaudžiu išsaugoti ir viskas dingsta... ir taip eilę kartų..
colibricolibri
colibri, 2015-11-12 08:34:19
Labas rytas, brangus Apsivėlęs . Man nuo vakar neleidžia įkelti dirbinio foto... Viską surašau, parenku, paspaudžiu ir pan.... Ir, rašo "Neįvesta lauko reikšmė" parduodama/ neparduodama skiltyje. Ir taip bandžiau, ir anaip - vis tas pats. Kantrybė trūko, tai kreipiuosi patarimo .

ačiū Apsivėlusiam - veikia .
smilgasmilga
smilga, 2015-11-12 17:54:02
liemene, 2015-11-12 17:20:31
colibri teisi kazkas yra netvarkoj as ir buvau praradasi vilti ikelti ,susinervinau ir paskutinese pastraipose kur yra pavadinimas EN ir aprasas EN pridejau visa eile klaustuku ir mano kojinytes isikele
man irgi trečia diena nepavyksta įkelti.Einu išbandysiu, liemene,jūsų variantą
o man nesuveikė
smilgasmilga
liemene, 2015-11-12 17:20:31
colibri teisi kazkas yra netvarkoj as ir buvau praradasi vilti ikelti ,susinervinau ir paskutinese pastraipose kur yra pavadinimas EN ir aprasas EN pridejau visa eile klaustuku ir mano kojinytes isikele
man irgi trečia diena nepavyksta įkelti.Einu išbandysiu, liemene,jūsų variantą
IrenosDarbaiIrenosDarbai
colibri teisi kazkas yra netvarkoj as ir buvau praradasi vilti ikelti ,susinervinau ir paskutinese pastraipose kur yra pavadinimas EN ir aprasas EN pridejau visa eile klaustuku ir mano kojinytes isikele
apsivelesapsiveles
colibri, 2015-11-12 08:34:19
Labas rytas, brangus Apsivėlęs . Man nuo vakar neleidžia įkelti dirbinio foto... Viską surašau, parenku, paspaudžiu ir pan.... Ir, rašo "Neįvesta lauko reikšmė" parduodama/ neparduodama skiltyje. Ir taip bandžiau, ir anaip - vis tas pats. Kantrybė trūko, tai kreipiuosi patarimo .

Labas rytas, paukštuk.. svetainėje matau, kad naudotojai sėkmingai kelia nuotraukas, todėl galvoju, kad kažkas yra blogai būtent su jomis.. prašau atsiųsti bent vieną man į el. paštą
colibricolibri
Labas rytas, brangus Apsivėlęs . Man nuo vakar neleidžia įkelti dirbinio foto... Viską surašau, parenku, paspaudžiu ir pan.... Ir, rašo "Neįvesta lauko reikšmė" parduodama/ neparduodama skiltyje. Ir taip bandžiau, ir anaip - vis tas pats. Kantrybė trūko, tai kreipiuosi patarimo .
apsivelesapsiveles
Ačiū, pataisiau... skolingas neliksiu

blansyte, 2014-03-19 11:39:51
įkėlus naują darbą i veltinis.lt turiu įeiti iš naujo,nematau kai kuriu komentarų.taip jau yra kuri laiką,ar čia tik man ir ir kitiems?
blansyteblansyte
įkėlus naują darbą i veltinis.lt turiu įeiti iš naujo,nematau kai kuriu komentarų.taip jau yra kuri laiką,ar čia tik man ir ir kitiems?
LioleLiole
Dvilype, 2013-10-27 17:35:48
Turiu vėl bėda. Neleidžia sistema įkelti paskutines 2 nuotraukas į dienoraščio rankdrabių pamokų konkurso skiltį. Ka daryti?

Mėgink pakeisti formatą, gal netinka
AgnieteAgniete
Turiu vėl bėda. Neleidžia sistema įkelti paskutines 2 nuotraukas į dienoraščio rankdrabių pamokų konkurso skiltį. Ka daryti?
apsivelesapsiveles
Dvilype, 2013-09-25 10:27:18
Na, yra skiltis desinej pusej DIENORASTIS, paskuj skiltis Naujas įrašas, paskaudus ta mėlyna mygtuką išmeta tokį lauką – lentelę su daug atlikimo funkcijų, kaip word programa. Klausiu kaip reikia įkelti video įrašą, nes ten prašo kažkokių neaiškių hieroglifų... tekstą įkelti moku...

Ten galimybės įkelti vaizdo įrašą nėra. Galimi du variantai: atsiunčiate įrašą man (info@veltinis.lt) ir aš jį įkeliu į Jūsų pradėtą rašyti dienoraščio įrašą arba keliate filmuką į trečios šalies svetainę (youtube ar kitur) ir dienoraštyje įrašote tik nuorodą.
AgnieteAgniete
Na, yra skiltis desinej pusej DIENORASTIS, paskuj skiltis Naujas įrašas, paskaudus ta mėlyna mygtuką išmeta tokį lauką – lentelę su daug atlikimo funkcijų, kaip word programa. Klausiu kaip reikia įkelti video įrašą, nes ten prašo kažkokių neaiškių hieroglifų... tekstą įkelti moku...
apsivelesapsiveles
Sveiki,
reikia vos detalesnio paaiškinimo, nes ieškau ir nerandu aprašytos situacijos

Dvilype, 2013-03-24 19:49:24
Sveiki, gal mūsų svetainėje kilo techninių nesklandumų? Nes neina kairėje pusėje pasižiūrėti dirbinių pagal kategorijas, rašo kad nėra išviso dirbinių srauto, išmeta tik naujausius darbus...
AgnieteAgniete
Sveiki, gal mūsų svetainėje kilo techninių nesklandumų? Nes neina kairėje pusėje pasižiūrėti dirbinių pagal kategorijas, rašo kad nėra išviso dirbinių srauto, išmeta tik naujausius darbus...
colibricolibri
colibri, 2012-04-23 09:58:46
bandysiu dar kartą šiandien . Foto sumažinau iki 500, tai dėl to neturėtų "strigti", manau...

jau pavyko . Tikriausiai penktadienį "svetainė" buvo pasiėmusi laisvadienį
colibricolibri
bandysiu dar kartą šiandien . Foto sumažinau iki 500, tai dėl to neturėtų "strigti", manau...
apsivelesapsiveles
Laba, nevykdomi, reikėtų vos detalesnio aprašo ir galbūt nuotraukų
colibri, 2012-04-21 12:15:20
norėjau įkelti pamokėlę, bet dienoraščio puslapis "pats išsijungia", nieko neleisdamas daryti (vieną foto "upload'inau", o pasirinkus kitą foto tiesiog "viskas dingsta"...) Spėju, vėl svetainės "tvarkymai" vykdomi. Ar taip, Apsivėlęs?
colibricolibri
norėjau įkelti pamokėlę, bet dienoraščio puslapis "pats išsijungia", nieko neleisdamas daryti (vieną foto "upload'inau", o pasirinkus kitą foto tiesiog "viskas dingsta"...) Spėju, vėl svetainės "tvarkymai" vykdomi. Ar taip, Apsivėlęs?
VioletaVioleta
Reikėtų pataisyti pavadinimą "Neriame šakute". Galima su drauge, bet ne su šakute Kuo - įrankiams, su kuo- kompanijai
myramyra
naujam konkurse ištaisykit pavadinimą. "Aktyvus gamtos mokslų mokymąsis" - turi būti mokymasis, neturi būti jokios nosinės.
SaulyteSaulyte
naujame konkurse klaidele "Saulės zuikuris"
apsivelesapsiveles
Saulyte, 2011-04-27 15:08:47
Radau klaidele maza vyko konkurselis i mokyklele,taciau paciame pavadynime yra klaidele (mokylėlę)

ačiū kaip negražu klaidos
SaulyteSaulyte
Radau klaidele maza vyko konkurselis i mokyklele,taciau paciame pavadynime yra klaidele (mokylėlę)
Wool-shredWool-shred
apsiveles, 2011-03-22 11:33:36
Wool_shred, 2011-03-22 10:16:09
ismeta erorra kai spaudziu "man patinka" kaip FB naudotojas. iskart po nuotraukom....ir taip jau keleta dienu

Kam dar taip vyksta..? facebooko komponento nevaldau, jį tik įdėjau, todėl čia reikia žiūrėti ar tvarkingai veikia prisijungimas prie facebooko. Asmeniškai man paspausti "like" pavyksta.

Tvarkingai veikia. siuo metu esu prisijungus, bet vistiek neleidzia
apsivelesapsiveles
Wool_shred, 2011-03-22 10:16:09
ismeta erorra kai spaudziu "man patinka" kaip FB naudotojas. iskart po nuotraukom....ir taip jau keleta dienu

Kam dar taip vyksta..? facebooko komponento nevaldau, jį tik įdėjau, todėl čia reikia žiūrėti ar tvarkingai veikia prisijungimas prie facebooko. Asmeniškai man paspausti "like" pavyksta.
Wool-shredWool-shred
ismeta erorra kai spaudziu "man patinka" kaip FB naudotojas. iskart po nuotraukom....ir taip jau keleta dienu