Forumas | Mezginys.lt - megzti rankdarbiai | Profilio nuotraukos įkėlimas

robe-arobe-a
iš "Mezginys" reikia perkelti pg paskirtį
EISIEISI
Nepriklausomai ar gimimo data buvo nurodoma ar ne, ikelimas nepavykdavo..
apsivelesapsiveles
Eisi nuotrauka neįsikėlė nes ji nenurodydavo gimimo datos, dabar tai privalomas laukelis, o keičiant nuotrauką ji pasikeičia momentaliai tik jūsų naršyklė atsimena seną, tiesiog spaudžiate "Atnaujinti" (angl. Refresh) arba mygtuką F5 ir viskas.
EISI, 2012-05-22 19:00:27
Sveiki, norėjau paklausti kaip jums sekasi pakeisti savo profilio nuotrauką? Šiandieną mėginau pakeisti savąją į kitą, tačiau vis užrašo: netinkamas nuotraukos formatas... Ir kai mėginau vėl įdėti tą pačią kuri buvo, užrašas pasikartojo, kad blogas formatas, nors prieš tai ji buvo įkelta... Ir dar keista, kai mano krikštadukra pamėgino ją įkelti susikūrusi savo anketą, jai kuo puikiausiai pavyko įkelti nuotrauką, su kuria aš vargau pusę dienos...! Kas galėtų tai paaiškinti Aciu. (Siunčiau užklausą ir į info, kol kas ats. nesulaukiau).
veilokineveilokine
Jo, jo aš ir keičiau. Gan ilgokai keliasi profilio nuotrauka. AČIŪ pagaliau.
eziukstiseziukstis
EISI,gal ta nauja keliam nuotrauka per didelė?
EISIEISI
Aciu info.veltinis uz ikelta profilio nuotrauka
EISIEISI
Mmm, cia dar kitoks variantas... Man tai neprisega, uzraso: netinkamas formatas, nors formatas jpg. Ir ta pacia pirmaja nuotrauka grazinti/prisegti antra karta nepavyko, uzrasas tas pats, netinkamas formatas. Siuo kl. bendrauju su info.veltinis el. pastu, tikiuosi viskas susitvarkys ir greitu laiku isikels
OnaOna
Aš taip pat naujai prisijungusi prie šio tinklalapio labai daug negalvojusi pasirinkau vieną nuotrauką, o po to sugalvojau, kad ta netinka ir norėčiau kitos, taigi po keleto dienų į nustatymus įkėliau savo norimą nuotrauką, kurią nustatymuose aš mačiau, o profilyje vistiek liko sena. Tačiau praėjo kažkiek laiko, gal maždaug mėnuo ir nuotrauka automatiškai pasikeitė. Vieną dieną atsidariau tinklalapį ir buvau maloniai nustebinta: ten atsirado mano norima nuotrauka. Taigi matyt turi praeiti koks mėnesis, kol esama nuotrauka pakeičiama nauja
EISIEISI
Sveiki, norėjau paklausti kaip jums sekasi pakeisti savo profilio nuotrauką? Šiandieną mėginau pakeisti savąją į kitą, tačiau vis užrašo: netinkamas nuotraukos formatas... Ir kai mėginau vėl įdėti tą pačią kuri buvo, užrašas pasikartojo, kad blogas formatas, nors prieš tai ji buvo įkelta... Ir dar keista, kai mano krikštadukra pamėgino ją įkelti susikūrusi savo anketą, jai kuo puikiausiai pavyko įkelti nuotrauką, su kuria aš vargau pusę dienos...! Kas galėtų tai paaiškinti Aciu. (Siunčiau užklausą ir į info, kol kas ats. nesulaukiau).