Forumas | Veltinis.lt - velti rankdarbiai | Veltinių padai. Kuo ir kaip dengiate veltinių padus?

NikiNiki
Merginos, gal kas žinote kur gauti odos tapkių padams? Turbūt reikia storesnės nei striukėms, galanterinės?
MoleMole
Labukas, mergaitės. Gal kas parduodat 25 arba 25 kaučiukinius padukus mergaitės veltinukams. Noriu padaryt anūkėlei veltinukus, bet noriu spalvingesnių padų.O gal kuri užmatėt, kur pirkt. Ačiū iš anksto už atsakymą.
blizgeblizge
zollia, 2014-01-24 09:31:32
blizge, 2013-10-10 11:36:32
Sveikos merginos, susidūriau su problema, po šlepečių skalbimo "praskydo" lateksas . Tapo glitus, teplus paviršius. Nesupratau dėl ko taip nutiko, ar nuo skalbimo priemonės, ar nuo saulės, prieš kurią džiovino. Gal kuri žinote, kaip to išvengti. Ar yra galimybė kokiu nors tirpikliu tą lateksą visai išskalbti, arba vėl kažkaip sukietinti. Kadangi taip nutiko draugės šlepetėms, aš kiek galėjau nugrandžiau tą glitumą ir iš viršaus prisiuvau odos paduką. Ką daryti, kad kitoms taip nenutiktų...

Kiek pačiai teko skalbti, tai lateksas išminkštėja ir pasidaro glitus ant pado tada, jei skalbiama aukštesnėje nei 30 C temperatūtoje.
ačiū, Žollia, už atsakymą , taip ir maniau, kad priežastis labai paprasta, tik reikia kai kuriuos niuansus žinoti
velungevelunge
blizge, 2013-10-10 11:36:32
Sveikos merginos, susidūriau su problema, po šlepečių skalbimo "praskydo" lateksas . Tapo glitus, teplus paviršius. Nesupratau dėl ko taip nutiko, ar nuo skalbimo priemonės, ar nuo saulės, prieš kurią džiovino. Gal kuri žinote, kaip to išvengti. Ar yra galimybė kokiu nors tirpikliu tą lateksą visai išskalbti, arba vėl kažkaip sukietinti. Kadangi taip nutiko draugės šlepetėms, aš kiek galėjau nugrandžiau tą glitumą ir iš viršaus prisiuvau odos paduką. Ką daryti, kad kitoms taip nenutiktų...

Kiek pačiai teko skalbti, tai lateksas išminkštėja ir pasidaro glitus ant pado tada, jei skalbiama aukštesnėje nei 30 C temperatūtoje.
blizgeblizge
Sveikos merginos, susidūriau su problema, po šlepečių skalbimo "praskydo" lateksas . Tapo glitus, teplus paviršius. Nesupratau dėl ko taip nutiko, ar nuo skalbimo priemonės, ar nuo saulės, prieš kurią džiovino. Gal kuri žinote, kaip to išvengti. Ar yra galimybė kokiu nors tirpikliu tą lateksą visai išskalbti, arba vėl kažkaip sukietinti. Kadangi taip nutiko draugės šlepetėms, aš kiek galėjau nugrandžiau tą glitumą ir iš viršaus prisiuvau odos paduką. Ką daryti, kad kitoms taip nenutiktų...
skavarubijaskavarubija
fancycolor, 2013-08-09 09:37:54
Mergaitės pasidalinkite patirtimi apie veltinio padukus, kurie skirti vaikščiojimui lauke. Wool.lt, mačiau yra tik priklijuojami. Man atrodo, kad prisiuvami geriau, bet kur tokius įsigyti, na kad būtų dailūs, o ne bet kokie.... O gal nebijoti ir klijuoti? O gal aš kažką ne taip suprantu, gal batsiuvys persiuva ir per padus? na kai nėra skylučių ?

man atrodo kad geras batsiuvys tuos padus ir priklijuos ir apsius. Maciau as tuos padus, pati gundausi
fancycolorfancycolor
Mergaitės pasidalinkite patirtimi apie veltinio padukus, kurie skirti vaikščiojimui lauke. Wool.lt, mačiau yra tik priklijuojami. Man atrodo, kad prisiuvami geriau, bet kur tokius įsigyti, na kad būtų dailūs, o ne bet kokie.... O gal nebijoti ir klijuoti? O gal aš kažką ne taip suprantu, gal batsiuvys persiuva ir per padus? na kai nėra skylučių ?
adrevadrev
as tai su karstais klijais padukus dariau
blizgeblizge
KristinaL, 2010-02-04 16:55:31
Liole, 2010-02-04 16:56:30
Kmaslyko, o kokiais siūlais prisiuvi padukus?
O veltinius su kaliošais, gal nebūtina tepti lateksu, nors taip manyčiau, nepakenks , jei ir patepsi.
Zinok, as pasirinkau siulus pagal spalvas. Ir kiek prisimenu tai buvo sintetiniai siulai (kokius paprastai dabar galima isigyti). Nemegstu sintetikos, bet manau, kad padams reiktu stipresniu nei vilnoniniai ar medvilniniai. Deje, neturiu nuotraukos kas gavosi... gal kada prie progos kaime nufotografuosiu.
O ar verta tepti lateksu jei i kaliosus?... manau, kad nebutina. Juolab, kad musu senoliai netepdavo
dėl siūlų, kuriais siuvau padukus... kai norėjau greitai, gerai ir parankinėm priemonėm prisiūti odinius padus prie veltinių šlepečių, kilo mintis, kad idealus variantas jau padėvėtas ir žvejybai netinkamas - pintas žvejybinis valas. Tai gi merginos ieškokit draugų užkietėjusių žvejų
vitapasvitapas
beje tu klausei "latekso padukams klijuoti"?? Jei padukus klijuoji, tai geriau klijais tepk, o ne lateksu .
vitapasvitapas
apie lateksą - aš perku Vilniuje pas Viktoriją. Ir pigiau, nei Litwool, ir kokybė neprastesnė.jei domina, parašyk, duosiu jos telefoną. Kažkur veltinis.lt ji skelbiasi - parduoda ir vilną. O tepu pirmąjį sluoksnį dar gerai drėgnus batus senu dantų šepetėliu. nepridžiūvęs jis labai puikiai išsiplauna
Wool-shredWool-shred
kakamukaka, 2012-03-19 21:21:55
norejau pasiteirauti, kur galima isigyti latekso padukams klijuoti ? tik internetineje parduotuveje ?

jei Kauna - mazaseriukas.lt gali nupirkti. jei Vilniuje-nuvaziuok i wool.lt
FeltozaFeltoza
Kur galima nusipirkti slankiojancius kurpalius, nes sioje svetaineje kur skelbiasi, niekaip mums nepadaro, gal dar kur galima isigyti ?
KristinaLKristinaL
urte, 2012-01-16 10:37:27
Gal kas žinote kuo galima praskiesti lateksą,jei jis sutirštėjęs?Pusę metų neliečiau ir vos šiandien infarkto negavau visas tirštas,nors ten litras buvo(ne likučiai),kaip minkštas plastelinas.
Urte, as tai vandeniu skiedziau,nors nezinau ar taip galima
urteurte
Gal kas žinote kuo galima praskiesti lateksą,jei jis sutirštėjęs?Pusę metų neliečiau ir vos šiandien infarkto negavau visas tirštas,nors ten litras buvo(ne likučiai),kaip minkštas plastelinas.
veltavelta
O,idomi tema,as tai lateksuoju senu dantu sepetuku
LioleLiole
Ačiū JurgaJudita
LioleLiole
O kiek maždaug gramų latekso vienai porai tapkučių? O jau pradarytam indelyje likutis latekso ilgai gali būti?
LioleLiole
Merginos, kas dengiate lateksu, papasakokite kaip tai daroma? Ir pačiai įdomu ir daug kas klausia Ačiū
LioleLiole
Oho, Eglut Reikės man paklausti savo draugės, jai sakė apsiuvo, bet tas batsiuvys jos bičiulis, tai jai pasisekė
egluteglut
Liole, 2010-02-09 00:29:34
O gal kas domėjotės, kiek kainuoja padukų patvarkymas pas batsiuvį?
Kiek domėjausi niekas tokių dalykų nedaro išvis.. tik pas vieną užklaususi gavau tokį atsakymą "Atneškit veltinį ir ką nors sugalvosim" kalba buvo maždaug apie 50lt. tik ką jis turėjo omeny taip ir nesupratau
Wool-shredWool-shred
Liole, 2010-02-09 00:29:34
O gal kas domėjotės, kiek kainuoja padukų patvarkymas pas batsiuvį?

man atsisake paduka pritvirtinti. sako "nezaisiu" (( reiks rimtesnio meistro ieskoti
LioleLiole
O gal kas domėjotės, kiek kainuoja padukų patvarkymas pas batsiuvį?
Wool-shredWool-shred
Aha, supratau, aciu labai,mergaites, uz paaiskinimus,
KristinaLKristinaL
Burda4ka, 2010-02-04 22:55:23
Reiskia vilna ant paduku neissitrina?
Hm... nusitrina, kaip ir kojines... Bent jau as taip manau... Paziurejau, kad ant dabartiniu vailoku ant kulno prisiuna ale odos, kad trinantis ai kaliosus kulnas nenusitrintu taip greitai.
Wool-shredWool-shred
Reiskia vilna ant paduku neissitrina?
KristinaLKristinaL
Liole, 2010-02-04 16:56:30
Kmaslyko, o kokiais siūlais prisiuvi padukus?
O veltinius su kaliošais, gal nebūtina tepti lateksu, nors taip manyčiau, nepakenks , jei ir patepsi.
Zinok, as pasirinkau siulus pagal spalvas. Ir kiek prisimenu tai buvo sintetiniai siulai (kokius paprastai dabar galima isigyti). Nemegstu sintetikos, bet manau, kad padams reiktu stipresniu nei vilnoniniai ar medvilniniai. Deje, neturiu nuotraukos kas gavosi... gal kada prie progos kaime nufotografuosiu.
O ar verta tepti lateksu jei i kaliosus?... manau, kad nebutina. Juolab, kad musu senoliai netepdavo
LioleLiole
Kmaslyko, o kokiais siūlais prisiuvi padukus?
O veltinius su kaliošais, gal nebūtina tepti lateksu, nors taip manyčiau, nepakenks , jei ir patepsi.
KristinaLKristinaL
O as nedengiu, as prisiunu Patare man merginos odos is devetu rubu parduotuves nusipirkti.. taip ir padariau. Dabar turiu DAAAUg odos slepiu padams
Wool-shredWool-shred
Labai gera tema. Norejau paklausti jei veltiniai su kaliosais ar veltiniu padukas neissitrina? ar ji irgi reikia dengti lateksu? aciu