Margos vilnos sluoksna 28 mic.

Rankdarbiai » Vilna vėlimui, priedai

Margos vilnos sluoksna 28 mic.

Marga nedažyta avies vilna. Storis 28 mikronai. Spalvą sudaro vyraujanti kreminė vilna bei šiek tiek juodos ir tamsiai rudos vilnos plaukelių. Kainos: Perkant 100 gr - 6 Lt; Perkant 1 kg - 55 Lt; Perkant 3 kg - 50 Lt/kg; Kainos nurodytos be pristatymo. Minimalus kiekis 100 gr. Tel.: 8 693 35665.

Mole 0

Ar gerai veliasi?

Vilnavelimui 0

Avys, kurių vilną čia siūlome, ganosi stebuklingame slėnyje, kuriame auga ypatinga žolė, o fėjos ir elfai dainuodami nuostabiausias dainas rūpinasi, kad nieko joms netrūktų. Ir visa tai tam, kad užaugtų ypatinga vilna, kuri vėliau išplauta, karšta ir šukuota galėtų nuostabiai susivelti. Na, gal kiek ir perdėjau, bet kas ten žino...

Vilnavelimui 0

Žinoma, šiek tiek pajuokavau. O jei rimtai, visos vilnos, kurias siūlome puikiai veliasi.

KristinaL 0

Turiu klausima: Ar vilna plaunama su CHemikalais? (Pasirodo, daugumoje atvėju taip ir būna)

Vilnavelimui 0

Ne, chemikalai nenaudojami. Tikriausiai turite omenyje karbonizacijos procesą (eng. wool carbonization process), t.y.: vilnos plovimas naudojant sieros rūgšties tirpalą. Europos Sąjungoje toks metodas ribojamas (dėl daugybės reikalavimų), todėl yra labai brangus ir beveik nenaudojamas. Kiek man žinoma, išlikusios tik 2 plovyklos (Vokietijoje ir D.Britanijoje). Už Europos Sąjungos ribų (ypač Australijoje, N.Zelandijoje, Kinijoje, Pietų Amerikoje) šis procesas taikomas industriniam vilnos apdorojimui dėl kelių priežasčių: 1. Labai gerai išvaloma vilna; 2. Sieros rūgštis nėra brangi; 3. Nėra tokie griežti reikalavimai palyginus su ES.

KristinaL 0

Na,labai puiku. Pradziuginot mane ir klientus.

KristinaL 0

Patyriau didžiulį malonumą veliant iš šios vilnos. Puikiausiai susiklojo. Plaukas ilgas. Susivėlė greitai ir puikiai. Ačiū.

Vilnavelimui 0

Kristina, ačiū už teigiamą įvertinimą. Mums labai svarbu žinoti, kad vilna atitiko lūkesčius.