MikeHammelton

Dienoraščio įrašas: 8 būdai išplėsti savo verslą

000

 

Verslo sėkmei svarbu sukurti naują verslą, didinant klientų skaičių. Tačiau kartais tai gali būti labai sudėtinga.

Štai keletas praktinių patarimų, kurie padės išplėsti klientų skaičių.

1. Pažinkite savo klientus

Supraskite savo kliento poreikius ir kurkite tuos poreikius atitinkančius produktus bei paslaugas. Galite įgyti supratimo apie savo klientus, suasmenindami savo paslaugas ir paragindami juos teikti jums atsiliepimus.

2. Siūlykite puikų klientų aptarnavimą

Užtikrinkite, kad jūsų klientų aptarnavimas yra išskirtinis, ir, kai tik galite, pereikite papildomą mylią. Jūsų klientai ne tik prisimins puikų aptarnavimą, bet ir labiau linkę nukreipti kitus žmones į jus.

3. Puoselėkite esamus klientus ir ieškokite naujų galimybių

Turėkite strategijų, kaip puoselėti esamus klientus, pvz., Palaikyti ryšį su jais per el. Naujienlaiškį arba iš anksto pranešti apie reklaminius renginius. 

Tuo pačiu ieškokite galimybių gauti daugiau darbo ir sukurti savo klientų bazę. Įsitikinkite, kad radote tinkamą pusiausvyrą tarp klientų ugdymo ir naujų.

Jei turite ar turite aborigenų verslą, taip pat galite reklamuoti savo verslą pasinaudodami nemokamu įtraukimu į aborigenų verslo katalogą Vakarų Australijoje (ABDWA). Vis daugiau valstybinių vyriausybių ir privačių organizacijų siekia dirbti su aborigenų verslu ir naudoti katalogą ieškodamos atitinkamų tiekėjų. 

4. Naudokitės socialine žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida yra galinga priemonė reklamuoti savo verslą potencialiems klientams ir gauti vertingos įžvalgos per „socialinį klausymąsi“. Per socialinius klausymus galite sužinoti, ką klientai kalba apie jus, sužinoti apie jų elgesį, nustatyti raktinius žodžius ir tendencijas, kurie patrauklūs jūsų tikslinei rinkai ir taip pagerinti klientų aptarnavimą. Socialinė žiniasklaida gali padėti sukurti verslo profilį ir pritraukti naujų klientų.

5. Dalyvaukite tinklo renginiuose

Investuokite į savo tinklų kūrimo laiką - tai ne tai, ką žinote, bet ir kas.

Tinklų kūrimas leidžia užmegzti santykius su kitais žmonėmis ir paskatinti juos nukreipti klientus į jus per lūpas.

6. Renginių vedimas

Savo renginio vedimas gali būti puikus būdas pažinti klientus ir užmegzti santykius. Pakvieskite keletą geriausių esamų klientų ir paraginkite juos atsivesti savo draugus.

7. Grąžink savo bendruomenei

Prekės ženklo žinomumo didinimas vietos bendruomenėje yra puikus būdas pritraukti naują verslą. Apsvarstykite rėmimą ar dalyvavimą bendruomenės renginyje, kad padidintumėte savo verslo profilį.

8. Išmatuokite, kas veikia, ir patobulinkite savo požiūrį

Turėtumėte stebėti, iš kur ateina jūsų klientai, kad pamatytumėte, ar jūsų rinkodaros veikla yra sėkminga, ar ne. Nebijokite eksperimentuoti. Patikslinkite savo požiūrį, jei kažkas neveikia, ir skirkite daugiau laiko veiklai, kuria siekiama geriausių rezultatų.