MikeHammelton

Dienoraščio įrašas: Lauko baldų komplektų funkcionalumas - kaip išsirinkti tinkamą komplektą?

010

 

Ar turite bent mažą kiemą ar sodą? Puiku! Panaudokite šią vietą, kad sukurtumėte kampelį savo giminaičiams, šeimos nariams ir draugams, kurie tikrai mielai atsipalaiduos šioje vietoje - ypač po dienos darbų. Investuodami į lauko baldų komplektąi, atkreipkite dėmesį, ar jų konstrukcijos yra funkcionalios. Taip ne tik sutaupysite vietą, bet ir išnaudosite maksimalų jos potencialą arba pašalinsite įrangos saugojimo žiemos laikotarpiu problemą. 

Dirbtinė ar natūrali medžiaga - kuris lauko komplektas geresnis?

Plastikas, palyginti su medžiu (ar metalu). Vos prieš keletą metų bet kuris klientas, kuriam svarbi kokybė, teigė, kad vienintelis tinkamas lauko baldų komplektas yra medinis su metaline konstrukcija. Dabar pasirinkimas nėra toks paprastas, kaip anksčiau. Abu variantus lengva prižiūrėti (plastiko nereikia atnaujinti ir konservuoti kas kelis sezonus) ir jie siūlo sulankstymo galimybę. Todėl belieka tik klausimas dėl kiemo ar sodo dizaino ir stiliaus. Todėl kiekvienas turėtų pasirinkti individualiems pageidavimams pritaikytus baldus. 

Daugiausiai dėmesio skiriant funkcionalumui, sunkiausia bus prižiūrėti iš rotango ir vytelių pintus baldus. Nors jie yra nepaprastai elegantiški ir stilingi, o gerai prižiūrimame sode atrodo fenomenaliai, jie būna retai sulankstomi ir jų kontaktas su drėgme bei saulės spinduliais turi būti ribotas. Todėl į juos verta investuoti tik tada, kai turite daug laisvos vietos sode ar terasoje, taip pat esate tikri, kad nekils problemų juos laikyti tokiose patalpose kaip garažas, sandėliukas ar sausas šildomas rūsys. 

Funkcionalumas reiškia naudojimo paprastumą

Ar tikrai funkcionalumas toks svarbus? Atsižvelkite į tai, kad lauko komplektas prieš žiemą turi būti uždengtas ir paslėptas. Nesvarbu, ar jūsų baldai pagaminti iš plastiko, ar iš medžio - žema temperatūra, sniegas, didelis drėgmės lygis ir kiti išoriniai veiksniai daro neigiamą įtaką baldų būklei. Nėra prasmės užimti vietą patalpose ir sandėliukuose, todėl geriau naudoti sulankstomus baldus.