Forumas | Mezginys.lt - megzti rankdarbiai | Ar kas nors šiame puslapyje ką nors yra pardavęs?

KnitfinityKnitfinity
Aš, palyginti, neseniai prisijungiau čia. Esu gavus kelis užsakymus. Bet dažniausiai rašo tik pasiteirauti dėl kainos. O komentuoja darbus tik pačios mezgančios. Aišku, smagu sulaukti įvertinimo, bet norėtųsi, kad daugiau klientų pamatytų šitą svetainę.
VitaVita
Žmonės dabar perka padėvėtus mezginius. Bet ar tai pakeis naujo rūbelio vilkėjimo malonumą?
Vėlimas yra kūrybingas. Tačiau mezgimo jis nepakeis. Pradedama megzti, niekada nežinau, kur mane nuves mezgimo procese gimstančios idėjos. Manau, šitaip būna visoms mezgėjėlėms.
LioleLiole
ratrun, 2014-03-24 11:56:08
Labai dažnai paklausia kaina ir tuo baigiasi,matyt atrodo kad per brangu.Neriu airiškais neriniais,darbas uštrunka kelis menesius ir dar autorinis,bet sužino kainą ir stebisi kodel taip brangu.

Tas tiesa. Kaip pirkti , tai visada rodos brangu,, bet kiek darbo įdedi!!! Vėlimas yra greitesnis rezultatas. Aš tikrai nelabai suprantu, kaip mezgėjos užsidirba iš mezgimo. Jei aš pardavinėčiau megztus daiktus, tai kainos būtų kosminės, tikrai niekas nepirktų
ratrunratrun
Labai dažnai paklausia kaina ir tuo baigiasi,matyt atrodo kad per brangu.Neriu airiškais neriniais,darbas uštrunka kelis menesius ir dar autorinis,bet sužino kainą ir stebisi kodel taip brangu.
VitaVita
Milra, 2014-03-11 10:43:05
Šio puslapiuko pagalba gavau tikrai neblogų užsakymų Todėl, mano atsakymas - pardaviau
Labai šaunu, kad turite praktinės naudos iš pomėgio. Tai skatina kūrybinį procesą.
MilraMilra
Šio puslapiuko pagalba gavau tikrai neblogų užsakymų Todėl, mano atsakymas - pardaviau
OnaOna
Aš taip pat tik per google galiu įeiti į veltinį, o einant į visus kitus mezginų, nėrinių ir kt atsidaro baltas langas ir viskas.... Vakar vakare iš viso niekur negalėjau įeiti....
bitute13bitute13
bitute13, 2014-03-10 10:33:14
SOS!!!!!!!! kodel nebegaliu matyti mezginyslt,verinyslt,dirbinyslt,verinyslt ,kas kaltas?gal cia mano kompas velnius krecia?ar cia man taip vienai?parasykite kas nors mergaites,ar jus prisijungiate prie visu isvardytu?
viskas tvarkoj,jau susitvarkiau
bitute13bitute13
SOS!!!!!!!! kodel nebegaliu matyti mezginyslt,verinyslt,dirbinyslt,verinyslt ,kas kaltas?gal cia mano kompas velnius krecia?ar cia man taip vienai?parasykite kas nors mergaites,ar jus prisijungiate prie visu isvardytu?
VitaVita
Gerbiamasis Apsivėlęs, malonu matyti tinklapio įkūrėją, kuris bendrauja su mumis. Mes mėgstame megzti. O Jūsų pomėgis - internetas ir kompiuteriai?
Beje, gal čia trūksta šypsenėlės "Gerai"?
irmuzeleirmuzele
apsiveles, 2014-02-24 23:00:54
Atsiprasau visu, kurie nepetenkinti, bet apribojau svetaines atzvilgiu bereiksmes sypseneliu eilutes. Is tiesu, jei nera zodziu, nera komentaro.. taip galvoja paieskos robotai. Manau, kad kurejams neturetu buti sunku suregsti sakinuka kita. Atsiprasau, kad rasau sveplai... telefonas kaltas.
bitute13, 2014-02-23 14:37:36
Sveiki,ar kas gali paaiskinti,del komentaru,raso :turi buti du zodziai,kai juos parasau,komentaro nepriima,tipo reikia dvieju zodziu kaip tai suprasti,anksciau uztekdavo ir vieno?
SUPER-LABAI GERAI
apsivelesapsiveles
Atsiprasau visu, kurie nepetenkinti, bet apribojau svetaines atzvilgiu bereiksmes sypseneliu eilutes. Is tiesu, jei nera zodziu, nera komentaro.. taip galvoja paieskos robotai. Manau, kad kurejams neturetu buti sunku suregsti sakinuka kita. Atsiprasau, kad rasau sveplai... telefonas kaltas.
bitute13, 2014-02-23 14:37:36
Sveiki,ar kas gali paaiskinti,del komentaru,raso :turi buti du zodziai,kai juos parasau,komentaro nepriima,tipo reikia dvieju zodziu kaip tai suprasti,anksciau uztekdavo ir vieno?
bitute13bitute13
Ona, 2014-02-23 19:49:43
Čia reikia klausti mūsų brangiausio Apsivėlusio... matyt nori, kad mes ne tik kurtume, bet ir neatprastume nuo rašybos ir išsamaus komentaro...
Prisipažįstu aš irgi paskutiniu metu mėgdavau parašyti serialą šypsenėlių arba po vieną žodelį: "šaunu", "puiku", "miela", "nepaprasta" ir t.t...
O dabar tenka pagalvoti...ir atidžiau įvertinti darbelį...
anksciau buvo geriau,kartais pamatai koki nuostabu darba,o zodziu komentarui ir pritruksta,tai ir isreiski sypsenelem,ar dar kokiais zenkliukais,o tie visi labai grazu,jau tiesiog skamba kaip banalybe.
OnaOna
Čia reikia klausti mūsų brangiausio Apsivėlusio... matyt nori, kad mes ne tik kurtume, bet ir neatprastume nuo rašybos ir išsamaus komentaro...
Prisipažįstu aš irgi paskutiniu metu mėgdavau parašyti serialą šypsenėlių arba po vieną žodelį: "šaunu", "puiku", "miela", "nepaprasta" ir t.t...
O dabar tenka pagalvoti...ir atidžiau įvertinti darbelį...
bitute13bitute13
ir dar,kai parasai labai grazios-komentaras tinka,o kai parasai- jos puikios,jau nebetinka,kaip tai suprasti?
bitute13bitute13
Sveiki,ar kas gali paaiskinti,del komentaru,raso :turi buti du zodziai,kai juos parasau,komentaro nepriima,tipo reikia dvieju zodziu kaip tai suprasti,anksciau uztekdavo ir vieno?
apsivelesapsiveles
Tiklapyje tokio patarimo nėra, yra tik siūlymas viską daryti pagal įstatymą. Jei parduosite vieną ar kitą dirbinį be veiklos registravimo niekas ant Jūsų nepyks, tačiau, jei pardavimuose atsiranda dėsningumas ir tęstinumas, jau reikėtų apie tai pagalvoti. Taigi, niekur neskubėkite ir testuokitės ar galite parduoti ar ne.

Zonia, 2014-02-13 15:12:36
Pirmas tinklapio patarimas: "Pirkite leidimą verstis individualia veikla". Mielai pirkčiau leidimą, jeigu būtų galimybė užsidirbti. Pirmiau nutariau išbandyti, ar yra šičia šansų ką nors parduoti ir nors lituką užsidirbti. Deja, nieko čia neužsidirbsime. Patarimas "Megzk daugiau" reiškia leisk daugiau pinigų vietoje gauti pajamas.
VitaVita
Pirmas tinklapio patarimas: "Pirkite leidimą verstis individualia veikla". Mielai pirkčiau leidimą, jeigu būtų galimybė užsidirbti. Pirmiau nutariau išbandyti, ar yra šičia šansų ką nors parduoti ir nors lituką užsidirbti. Deja, nieko čia neužsidirbsime. Patarimas "Megzk daugiau" reiškia leisk daugiau pinigų vietoje gauti pajamas.
EISIEISI
Taip, esu pardavusi. Nors daug žinučių gaunu tiesiog norint sužinoti kainą Mano patirtis: pardavimų aktyvumas tiesiogiai priklauso nuo asmeninio aktyvumo, t.y. kuo daugiau darbų (mezginių) įkeliama, tuo intensyvesnis susidomėjimas. Norint pasiekti reikiamo rezultato, reikia "veiksmo", taisyklė galiojanti visur
rasuvarasuva
Bet, kai pasižiūriu, kad žmonės įkėlę po 200 darbų, tai kažkur tuos mezginius vis tiek realizuoja, negi dirbs, darys, naudos medžiagas ir laiką, tik šiaip sau?
blansyteblansyte
as tikrai parduodu,negaliu skustis.o rasineja tikrai ivairiai,vienos nori greitu ir tiksliu pamoku{ i ju laiskus atsakau nusiusdama rankdarbiu pamoku nuorodas},kiti tiesiog is smalsumo teiraujasi kainos,bet yra nemazai kas klausia ir perka.
OnaOna
Patikslinsiu savo komentarą, kodėl "Nepardaviau"
Nepardaviau dėl to, kad mezgiau tik savo šeimai ir prie mezginių buvo parašyta : "Neparduodama"
Dabar šis tas pasikeitė, manau parduosiu ...
Wool-shredWool-shred
Irgi klausineja kaip velti. atsakau google jums pades. pradzioje irgi aiskindavau, dabar jau ne Viska ismokom pacios, kodel negali kiti daugiau info paieskoti, paskaitineti arba nueiti i kursus
OnaOna
Ne nepardaviau.
Klausinėja tik norintieji sužinoti, kaip megzti vieną ar kitą daiktą...
Parašai, stengiesi kuo išsamiau paaiškinti, prarandi kažkiek laiko, juk kiekviename darbelyje sukuri kažką savito o ne griežtai pagal schemas... o atsakas - tyla... Net Ačiū nesugeba parašyti...
Jau vakar galutinai supykau neaiškinsiu niekam ir niekada...Nenoriu kad mano asmeniški darbai būtų "klonuojami"
Norėčiau išgirsti ir Jūsų nuomones šiuo klausimu
Wool-shredWool-shred
taip