Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Darbelių foto kokybė.. mintys, pasiūlymai, patarimai

jobobajoboba
Atsiprašau, aš taip pat nieko nenoriu įžeisti. Pakeltas tonas ir nepagarba kitam niekam garbės nedaro.
Na neįmanoma mėgėjui išgaut tokios pat kokybės , kaip profesionalui. To žmonės metų metais mokosi. Tiesiog aš nesu profesionali fotogafė, netgi , gaila, nelabai ''draugauju'' su bet kokia technika. Tiesiog neturiu tam laiko tiek , kiek norėčiau. Ir man iš tikrųjų rūpi , kas toje nuotraukoje yra negerai. Tiesiog labai sunku yra išgauti spalvą, artimą originalui ir aš stengiuosi paimti nuotrauką , kur spalvos labiausiai atitinka. Gal vis dėlto galėtumėt paaiškinti, kas negerai? Na negali žmogus tobulėti, jei neaišku, kur klysta.
Tarp kitko, nuotraukoj su rausvu šaliku galbūt kaip tik trūksta ryškumo.
Kaip aš suprantu, nepatinka šešėliai?
Na bet šešėliai čia tikrai netrukdo įžiūrėti paties daikto. Kompiuteriu koreguot aš nemoku ir neturiu galimybių. Pakeitus apšvietimą, ruda išeina visai kitokia, nei yra iš tikrųjų, gerokai šviesesnė, ir atspalvis gaunasi kitas. Kaip tada išgaut spalvą? Gal kas gali patarti,gal galima šitoj nuotraukoj kaip nors be didelių pastangų tik nuimti šešėlius nepakeičiant spalvų?
Tarp kitko, saulės šviesoj dieną , tas pats šalikas pats išėjo su tokiai gilias šešėliais, kad atrodė dėmėtas. O fotografuojant dieną šešėlių kaip ir nėra, bet spalvos neatitinka tikrovės.
Dėl draugų fotografų. Tai ne mano mintis - ne aš viena matau skirtumą tarp mėgėjiškų ir profesionalių fotografijų. Na neįmanoma mėgėjui išgaut tokios pat kokybės , kaip profesionalui. To žmonės metų metais mokosi. Patikėkit, mačiau labai daug prastų darbų, kurie patekę į profesionalių fotografų rankas virto šedevrais.
Gal vis dėlto galima būtų sutarti, kad į konkrečius klausimus būtų galima gauti normalų atsakymą. Galbūt netgi galima būtų sukurti naują subforumą klausimų -atsakymų apie fotografavimą, jei jau siekiame aukščiausios kokybės?Tokį, kad bųtų galima nesunkiai rasti atsakymą rūpimu klausimu, ar paklausti patarimo.
Visiems gero vakaro.
apsivelesapsiveles
bobai: dėl pakelto tono esu kaltas, nors nelabai gailiuosi. Keliose vietose paryškintai parašiau taisykles, dienoraštyje daviau pavyzdžius, aptarėme ir vis vien mėginami kišti darbeliai su baisiomis nuotraukomis ir su įsižeidimais po blokavimo. Apie fotografus draugus užsiminėte jūs pati ir tai labai knisa, nors esu taikus ir ramus adminas, bet fotografai prisimenami ne tik jūsų ir jau tai atsibodo, nes jokių fotografų nereikia, net su photoshopu dirbti nereikia, jei pasistengiate ir padarote kelis kadrus, o ne vieną vakare ir paskubomis.
Gerai jūs nekėlėte darbelių kelis kartus, bet yra tokių, kurie juos "stumia" ir "stumia" pastoviai. Tikrai blokuodamas nerenku gražių žodžių ir paaiškinimų. Yra taisyklės ir jų pagrindu blokuojami darbeliai.
LioleLiole
Niekas iš jūsų nesityčioja. Palyginkite savo paskutinę blokuotą nuotrauką ir šią. Manau pamatysite skirtumą.
Keista, kai pas tą patį autorių viena nuotrauka šviesi, graži, o kitoje tamsūs šešėliai ir trūksta šviesos.
Gyvenkime draugiškai
apsivelesapsiveles
facebooke tos pačios nuotraukos su ta pačia kokybe, tas puslapis leidžia viską, leidom ir mes, tačiau facebookyje matau daug kitų dirbinių, o prie jūsų sustojau tik dėl to, kad jo ieškojau, šiaip jis visiškai nesudomina, nes nufotografuotas negražiai, akis jį prameta, nes jis slogus, tamsus ir liūdnas. Mano asmenine nuomone, koks požiūris į pateikimą, toks požiūris ir į kokybę. Norėčiau, kad už jūsų darbo akis užkliūtų, tai ir mėginu išprovokuoti blokuodamas.
irma, 2011-11-17 20:18:47
bet tas pacias paziurekite foto facebbok,jos ryskios,na jei zvakes trukdo vaizdui...,bet tiek jau to
jobobajoboba
apsiveles, 2011-11-17 08:58:34
Matote yra surašytos taisyklės ir kiekvieną kartą aiškinti jas blokavimo priežastyje nėra laiko ir noro. Pagrindinės pasitaikančios klaidos, daiktas numetamas tarp kitų-nesusijusių daiktų, blogai parinktas apšvietiamas (viena lempa, kuri atsispindi nuo stalo ar lakuotos spindos, kraštai tamsūs, ryškiai matosi blicas), išsiliejusios foto. Šiuo atveju, gaminys pasidaro visai nesvarbus, kai jo pateikimas tragiškas.
Dėl studijinių šviesų ir brangių fotografų jau ne kartą buvo kalbėta, jei negalite išnešti daikto į lauką ir pagauti saulės šviesos arba įjungti kelias lempas ir išjungti blicą, galų galiausiai padaryti ekraną su baltu popieriaus lapu, samdykite fotografus
boba, 2011-11-16 21:56:11
Vis dėlto su darbų blokavimu galbūt šiek tiek perlenkiate. Paaiškinimas kad ''blogas apšvietimas. Perfotografuokite" iš tikrųjų netgi ne paaiškinimas, o greičiau ultimatumas ir visiškai nepadeda padaryti geresnės nuotraukos, o labiau primena, vaizdžiai tariant, blusų ieškojimą ant dramblio. Šiuo atveju apšvietimas tikrai netrukdo apžiūrėti paties daikto. Gal vis dėlto galima nurodyti konkrečiau, kas negerai - per šviesu? per tamsu? Ar galbūt gaminys per prastas?
Antra vertus , toli gražu ne visi gali namie susiorganizuoti studijinį apšvietimą ar koreguoti nuotraukas kompiuteriu, galų gale ne visi turi draugus fotografus.
Vis dėlto gal reiktų gal reiktų patikslinti prioritetus, nes dabar atrodo, kad pats daiktas kaip ir visiškai nesvarbus pasidaro.

Na nėra toj nuotraukoj nei pašalinių daiktų, nei tamsių kraštų, nei atspindžių, nei išsiliejusio vaizdo. Tai kas tada blogai? Negi taip sunku nurodyti konkrečią priežastį? Ko ten neturi būti arba kas turi būti kitaip?
Ir nereikia tyčiotis, tipo ''samdykit fotografus". Negi taip sunku atsakyti normaliai, neužgauliojant?
LioleLiole
boba, 2011-11-16 21:56:11
Vis dėlto su darbų blokavimu galbūt šiek tiek perlenkiate. Paaiškinimas kad ''blogas apšvietimas. Perfotografuokite" iš tikrųjų netgi ne paaiškinimas, o greičiau ultimatumas ir visiškai nepadeda padaryti geresnės nuotraukos, o labiau primena, vaizdžiai tariant, blusų ieškojimą ant dramblio. Šiuo atveju apšvietimas tikrai netrukdo apžiūrėti paties daikto. Gal vis dėlto galima nurodyti konkrečiau, kas negerai - per šviesu? per tamsu? Ar galbūt gaminys per prastas?
Antra vertus , toli gražu ne visi gali namie susiorganizuoti studijinį apšvietimą ar koreguoti nuotraukas kompiuteriu, galų gale ne visi turi draugus fotografus.
Vis dėlto gal reiktų gal reiktų patikslinti prioritetus, nes dabar atrodo, kad pats daiktas kaip ir visiškai nesvarbus pasidaro.

Tokiu atveju nesvarbus patiems autoriams. Mano nuomone dar ačiū turite sakyti, kad administratoriai stengiasi jog jūs tobulėtumėte.
apsivelesapsiveles
Matote yra surašytos taisyklės ir kiekvieną kartą aiškinti jas blokavimo priežastyje nėra laiko ir noro. Pagrindinės pasitaikančios klaidos, daiktas numetamas tarp kitų-nesusijusių daiktų, blogai parinktas apšvietiamas (viena lempa, kuri atsispindi nuo stalo ar lakuotos spindos, kraštai tamsūs, ryškiai matosi blicas), išsiliejusios foto. Šiuo atveju, gaminys pasidaro visai nesvarbus, kai jo pateikimas tragiškas.
Dėl studijinių šviesų ir brangių fotografų jau ne kartą buvo kalbėta, jei negalite išnešti daikto į lauką ir pagauti saulės šviesos arba įjungti kelias lempas ir išjungti blicą, galų galiausiai padaryti ekraną su baltu popieriaus lapu, samdykite fotografus
boba, 2011-11-16 21:56:11
Vis dėlto su darbų blokavimu galbūt šiek tiek perlenkiate. Paaiškinimas kad ''blogas apšvietimas. Perfotografuokite" iš tikrųjų netgi ne paaiškinimas, o greičiau ultimatumas ir visiškai nepadeda padaryti geresnės nuotraukos, o labiau primena, vaizdžiai tariant, blusų ieškojimą ant dramblio. Šiuo atveju apšvietimas tikrai netrukdo apžiūrėti paties daikto. Gal vis dėlto galima nurodyti konkrečiau, kas negerai - per šviesu? per tamsu? Ar galbūt gaminys per prastas?
Antra vertus , toli gražu ne visi gali namie susiorganizuoti studijinį apšvietimą ar koreguoti nuotraukas kompiuteriu, galų gale ne visi turi draugus fotografus.
Vis dėlto gal reiktų gal reiktų patikslinti prioritetus, nes dabar atrodo, kad pats daiktas kaip ir visiškai nesvarbus pasidaro.
jobobajoboba
Vis dėlto su darbų blokavimu galbūt šiek tiek perlenkiate. Paaiškinimas kad ''blogas apšvietimas. Perfotografuokite" iš tikrųjų netgi ne paaiškinimas, o greičiau ultimatumas ir visiškai nepadeda padaryti geresnės nuotraukos, o labiau primena, vaizdžiai tariant, blusų ieškojimą ant dramblio. Šiuo atveju apšvietimas tikrai netrukdo apžiūrėti paties daikto. Gal vis dėlto galima nurodyti konkrečiau, kas negerai - per šviesu? per tamsu? Ar galbūt gaminys per prastas?
Antra vertus , toli gražu ne visi gali namie susiorganizuoti studijinį apšvietimą ar koreguoti nuotraukas kompiuteriu, galų gale ne visi turi draugus fotografus.
Vis dėlto gal reiktų gal reiktų patikslinti prioritetus, nes dabar atrodo, kad pats daiktas kaip ir visiškai nesvarbus pasidaro.
KristutKristut
aš fotkinu fotkinu ....iš 25 kadrų išrenku geriausius 2, apkarpau, patiūninguoju,o foto reitingas,kaip 0 taip 0... Kas dar negerai? Visų darbų neperfotkinsiu, bet nuo lapkričio 1-osios, tikrai su kokybe pasitaisiau
apsivelesapsiveles
boba, 2011-11-08 08:31:40
Prie įkeliamų nuotraukų, cituoju : ''Rankdarbio paveiksliukas turėtų būti ne mažesnis nei 600x450 ir ne didesnis nei 600x800 taškų. Jei jį reikia sumažinti, mes tai padarysime už Jus. Sąrašiniai paveiksliukai apkarpomi iki kvadrato. Jeigu nepageidaujate paveiksliukų karpymo, padarykite juos kvadratiniais.''
Bandau atsidaryti dienoraštį , o čia :'' Talpinamų nuotraukų kiekvienos kraštinės dydis negali būti didesnis nei 500 taškų. Kokybę prašome susimažinti patiems.'' Ar ne per daug sumažinam nuotraukas?
Kuo vadovautis? Ir kodėl dienoraštyje nebegalima rašyti?

Dėl darbelių dydžių: 600 taškų yra svetainės dalies, kurioje rodoma nuotrauka plotis, todėl paveiksliukas mažinamas iki tokio pločio. Kadangi mažinimas automatinis, jis ne visada toks geras kaip su gera grafine programa. 450 taškų yra minimalus aukštis, nes kitu atveju, nuotrauka jau būna per maža.
Dienoraštyje įdiegtas nemokamas komponentas - redaktorius, kuris leidžia tekstą suvedinėti kaip word'e, ten automatinio mažinimo nėra padaryta, tačiau tikrinama ar nuotraukos plotis nedidesnis nei 500, kad nuotrauka neiškraipytų svetainės vaizdo, dienoraščio nuotraukas koreguoti tenka patiems.
jobobajoboba
Prie įkeliamų nuotraukų, cituoju : ''Rankdarbio paveiksliukas turėtų būti ne mažesnis nei 600x450 ir ne didesnis nei 600x800 taškų. Jei jį reikia sumažinti, mes tai padarysime už Jus. Sąrašiniai paveiksliukai apkarpomi iki kvadrato. Jeigu nepageidaujate paveiksliukų karpymo, padarykite juos kvadratiniais.''
Bandau atsidaryti dienoraštį , o čia :'' Talpinamų nuotraukų kiekvienos kraštinės dydis negali būti didesnis nei 500 taškų. Kokybę prašome susimažinti patiems.'' Ar ne per daug sumažinam nuotraukas?
Kuo vadovautis? Ir kodėl dienoraštyje nebegalima rašyti?
jobobajoboba
apsiveles, 2011-11-04 13:56:15
Aiškinu: naujos taisyklės galioja darbeliams nuo 11-01, todėl naujai įkeliamos prastos nuotraukos yra metamos iškart, tačiau per laiką prieisiu ir prie senesnių. Savo tikrai panaikinsiu, kad neturėtumėt prie ko prisikabinti, tačiau nuo to jog pastebėjot mano darbelius sušvelnėti nežadu.
IR DAR KARTĄ SKAITYKIT TAISYKLES, TEN NĖRA PARAŠYTA, JOG BŪTINAI FONAS TURI BŪTI BALTAS ARBA VIESPALVIS, YRA TIK PATARIMAS TOKĮ NAUDOTI!!!!!
O dėl samaninio fono neišmestas nei vienas darbelis.
liemene, 2011-11-04 13:04:27
Kas liecia kokybe,perziurejau Jusu darbelius ir pasakyciau ,kad is 6 foto dviem tikrai truksta apsvietimo,o kas liecia fono pasirinkima -jis tikrai galetu buti ivairesnis,o tai kad man patinka samanine spalva,tai gal nereiskia kad JUs ar as turetumem daryti vienodai?

Laba diena. Apie senesnes nuotraukas. Vis dėlto , manyčiau, jei darbas neblogas, ir pačio daikto vaizdas pakankamai kokybiškas, gal vis dėlto reiktų palikti - daugelio iš tikrųjų perfotografuot neįmanoma, nuotraukas redaguot per daug sudėtinga. Ne paslaptis, kad iš kitų darbų mes taip pat mokomės . Fotografuot irgi.
Ir dar .Rekomendacijas (o šioj diskusijoj jų yra nemažai ir neblogų), kaip fotografuot, gal galima būtų iškelt, kažkaip išskirt, gal į atskirą temą, kad, reikalui esant, galima būtų pasinaudoti patarimais, ko nors paklausti...
Editos-spalvosEditos-spalvos
may, 2011-11-08 02:14:38
O zinot kodel man taip liudna? Nes tu darbeliu kuriu foto atmestos jau nebeturiu ir ju perfotografuoti negaliu, o jie tikrai buvo labai grazus
tikrai liudna bet gal sukursit dar grazesniu
maymay
O zinot kodel man taip liudna? Nes tu darbeliu kuriu foto atmestos jau nebeturiu ir ju perfotografuoti negaliu, o jie tikrai buvo labai grazus
eziukstiseziukstis
Labai taikliai Blanšytė pasakė. Normaliai nuotraukai nebūtinas labai sudėtingas fotoaparatas, užtenka pasiknisti po turimo paprasto skaitmeninio nustatymus ir išmokti juos taikyti pagal šviesą. Photoshop irgi nebūtinas, per akis Microsoft Photo Wiever, yra bet kuriuose windausuose. Vien per šituos bumbėjimus dėl nuotraukų kokybės kėlimo pagrindinės klaidos ir kaip jų išvengti buvo pasakyta, tad tereikia pasiskaityti ir pasibandyti. Kokybiškai nuotraukai to užteks, o jei kas lygiuojatės į fotomeninkus, yra kiti puslapiai.
blansyteblansyte
mergaites,tikrai gal nustokite dejavusios,o ta laika isnaudokyte fotografiju bandymams.Zinau ,kad nera taip paprasta isgauti pakenciama fotografija ,pati labai daug esu visko bandziusi ir be galo daug laiko tam sugaistu.kad ir siandien viena salika fotografavau gal 30 kartu,bet vistiek negavau norimo rezultato.maziems darbams bandykite visokius fonus ,tik venkite blizgiu pavirsiu,apsvietimas irgi kartais reikalinga ir staline lempa,kartais ant palanges kai saulute sviecia,kartais kaip tik kai buna kiek apniuke.tiesiog reikia daug fotografuoti ,kad suprastumet kas jums tinka ,o kas ne.
apsivelesapsiveles
Aiškinu: naujos taisyklės galioja darbeliams nuo 11-01, todėl naujai įkeliamos prastos nuotraukos yra metamos iškart, tačiau per laiką prieisiu ir prie senesnių. Savo tikrai panaikinsiu, kad neturėtumėt prie ko prisikabinti, tačiau nuo to jog pastebėjot mano darbelius sušvelnėti nežadu.
IR DAR KARTĄ SKAITYKIT TAISYKLES, TEN NĖRA PARAŠYTA, JOG BŪTINAI FONAS TURI BŪTI BALTAS ARBA VIESPALVIS, YRA TIK PATARIMAS TOKĮ NAUDOTI!!!!!
O dėl samaninio fono neišmestas nei vienas darbelis.
liemene, 2011-11-04 13:04:27
Kas liecia kokybe,perziurejau Jusu darbelius ir pasakyciau ,kad is 6 foto dviem tikrai truksta apsvietimo,o kas liecia fono pasirinkima -jis tikrai galetu buti ivairesnis,o tai kad man patinka samanine spalva,tai gal nereiskia kad JUs ar as turetumem daryti vienodai?
IrenosDarbaiIrenosDarbai
Kas liecia kokybe,perziurejau Jusu darbelius ir pasakyciau ,kad is 6 foto dviem tikrai truksta apsvietimo,o kas liecia fono pasirinkima -jis tikrai galetu buti ivairesnis,o tai kad man patinka samanine spalva,tai gal nereiskia kad JUs ar as turetumem daryti vienodai?
apsivelesapsiveles
Baigiam verkšlenti dėl nuotraukų, visai nesinori žiūrėti į baisiai nufotografuotą rankdarbį, šalia kurio matosi jūsų asmeniniai daiktai, plintusai, sieninės spintos prikrautos daiktų, plieniniai radiatoriai, visai nelygis yra fotografuoti tik apšviečiant blicui tamsioje patalpoje ant lakuotų paviršių, kuriuose atsispindi šviesos šaltinis. Koks požiūris į nuotraukas, toks požiūris ir į darbelio kokybę, o viską, kas nekokybiška mėginsime išgyvendinti iš svetainės. Geriau mažiau, bet gražaus, negu daug bet ....
Dėl darbo su photoshopu taip pat perlenkiat. Padėkite darbelį ant elementaraus fono (medžiagos, popieriaus...) saulėtą dieną, išjunkite blicą ir gerai nuotraukai užteks mobilaus telefono kameros. Kas norit pasakyti, kad reikia samdyti fotografus ir pirkti veidrodinius fotoaparatus, galit nesakyti nieko, tai suprantu tiesiog kaip išsisukinėjimą ir verkšlenimą.
Gyvenime nesu piktas, tačiau jei tai skamba piktai, tik dėl to, kad atsibodo verkiantys blogų fotografijų autoriai.
IrenosDarbaiIrenosDarbai
Tai gal jau cia ne darbeliu eksponavimas,o foto nuotrauku konkursas,netiko sienu isdazymo tonas tai dabar man laukti palankesniu oru ir eiti i lauka fotografuoti- manau ,kad jus cia su tom nuotraukom persistenget...
LioleLiole
may, 2011-11-03 20:19:42
Esu labai nepatenkinta nauja nuotrauku kelimo tvarka. Su visokiom kietom programom kaip Photoshopas dirbti nemoku, galimybes puikiai nufoografuoti darba nelabai turiu ir nemoku, tai ka man dabar daryt? Man atrodo sita tvarka sumazins skaiciu zmoniu, kurie verciasi rankdarbiais ir savo laime bando siame tinklapyje

Nebūtinas photosopas Tiesiog paeksperimentuok. Fotografuok darbelį dienos šviesoje, lauke ar kuo arčiau lango. Pafotografuok iš visų pusių, išmėgink visas fotoaparato funkcijas. Pasidaryk ne vieną nuotrauką, išrink geriausią ir maždaug taip fotografuok visada
maymay
Esu labai nepatenkinta nauja nuotrauku kelimo tvarka. Su visokiom kietom programom kaip Photoshopas dirbti nemoku, galimybes puikiai nufoografuoti darba nelabai turiu ir nemoku, tai ka man dabar daryt? Man atrodo sita tvarka sumazins skaiciu zmoniu, kurie verciasi rankdarbiais ir savo laime bando siame tinklapyje
birutiabirutia
apsiveles labai tauaciu
SniegenaSniegena
Chocolade, 2010-03-22 22:52:34
Sniegena, 2010-03-22 21:41:04
Na su photoshop'u paprastu pamokėliu nebūna... Jei anksčiau nedirbot su kokia vaizdus tvarkančia programa, gali būti sudėtinga... Man asmeniškai, pilnai užtenka Picasos-greitas ir paprastas darbas. Jokios apgaulės nuotraukose (deimanto švytėjimo, šešėliavimo ir pan.) Svarbiausia gaminius "teisingam" fone nufotografuoti, o apkarpyt, pakoreguot užtenka ir Picasos.

Turbut niekada nebandet kazka daryt su PS Nieko ten sudetingo nera kaip daugelis isivaizduoja. Aisku as ir pati pamokeliu ieskau internete ir lengvai galima susitvarkyt tada. Ten nuotrauku koreavimo galimybiu yra labai daug, bet moku kelias pagrindines ir man gana ir nevisos programos gali taip padaryt kad nuotrauka kuo daugiau butu panasi i realu darbelio vaizda

Bandžiau . PS Galimybės neribotos-tik reikia turėti fantazijos, laiko ir .... SS (Saiko ir Skonio). Taip, kai reikia sutvarkyti tragiškos kokybės nuotrauką ar padaryti fotomontažą (karolius nuo subraižyto stalviršio perkelti ant jūros smėlio ), tai PS nepamainomas.Tik jos pagalba sumaketuosit plakatą, kviečiantį aplankyti Jūsų personalinę paroda Tačiau verkt norisi, kai matai darbus, kur PS panaudotas ne ten kur reikia-"užkrauna" ryškiausią įrėminimą, savo pseudonimą parašo tokio dydžio šriftu, kad gaminio reikia nuotraukoje gerai paieškoti, "pripeckelioja" visokių ornamentų, gėlyčių ir pan., o nuotrauka išsifokusavusi, antrame plane matosi džiūstantys skalbiniai ir t.t.. Apie spalvų balansą net nešneku.... Tokios foto man primena labai prisikvėpinusias, bet senokai nesipraususias žmogystas Ir kai pagalvoji, kiek laiko sugaišo žmogus, kol galutinai sugadino rankdarbio foto...Mano manymu PS reikia vartoti protingai-kaip šnapsą-nepersistengt
Su Picasa viskas paprasčiau.Visu pirmą laiko atžvilgiu. Atsisiunti legalią lietuvių kalba nemokamą programulką, kuri laiks nuo laiko tobulinama. Toj pačioj programoj nuotraukas "iškrauni" i albumus, peržiūri, ištrini nereikalingas, apkarpai, pašviesini, paryškini, pagražini-"pasaldini" reikiamais efektais, užrašai tekstą, "sukoliažini" jei reikia, išsiunti į el.paštą ar į albumą gmail'e... Ir vsio. Žinoma, palyginus su PS galimybės labai ribotos, tačiau nekyla pagunda "tobulinti" nuotraukos iki begalybės...
Aišku, programos-"skonio reikalas", na o skonyje draugų nėra
apsivelesapsiveles
birutia, 2010-03-26 22:35:50
Merginos jus man patarkit o kaip isimti dirbini ? pradejau mokintis su fotosopu ir noriu pakeist senas nuotraukytes naujomis ale kad nerandu kaip jas is ten iskrapstyt

Atsidarote savo dirbinius, vartotojo meniu punktas birutia.veltinis.lt ar kt., ten prie kiekvieno rankdarbio randate nuorodą "redaguoti", redaguojant galima išmesti foto ir įkelti naują. Aišku, jei norite, kad visi pamatytų atnaujinimus, tada senus trinkite, o naujus kelkite iš naujo
birutiabirutia
Merginos jus man patarkit o kaip isimti dirbini ? pradejau mokintis su fotosopu ir noriu pakeist senas nuotraukytes naujomis ale kad nerandu kaip jas is ten iskrapstyt
apsivelesapsiveles
Sniegena, 2010-03-22 21:41:04
Na su photoshop'u paprastu pamokėliu nebūna... Jei anksčiau nedirbot su kokia vaizdus tvarkančia programa, gali būti sudėtinga... Man asmeniškai, pilnai užtenka Picasos-greitas ir paprastas darbas. Jokios apgaulės nuotraukose (deimanto švytėjimo, šešėliavimo ir pan.) Svarbiausia gaminius "teisingam" fone nufotografuoti, o apkarpyt, pakoreguot užtenka ir Picasos.

Pareklamuosiu kitą puslapį: http://www.studijuok.lt/course/adobe-photoshop/ Gal rasit ką gero
ChocoladeChocolade
Sniegena, 2010-03-22 21:41:04
Na su photoshop'u paprastu pamokėliu nebūna... Jei anksčiau nedirbot su kokia vaizdus tvarkančia programa, gali būti sudėtinga... Man asmeniškai, pilnai užtenka Picasos-greitas ir paprastas darbas. Jokios apgaulės nuotraukose (deimanto švytėjimo, šešėliavimo ir pan.) Svarbiausia gaminius "teisingam" fone nufotografuoti, o apkarpyt, pakoreguot užtenka ir Picasos.

Turbut niekada nebandet kazka daryt su PS Nieko ten sudetingo nera kaip daugelis isivaizduoja. Aisku as ir pati pamokeliu ieskau internete ir lengvai galima susitvarkyt tada. Ten nuotrauku koreavimo galimybiu yra labai daug, bet moku kelias pagrindines ir man gana ir nevisos programos gali taip padaryt kad nuotrauka kuo daugiau butu panasi i realu darbelio vaizda
SniegenaSniegena
Na su photoshop'u paprastu pamokėliu nebūna... Jei anksčiau nedirbot su kokia vaizdus tvarkančia programa, gali būti sudėtinga... Man asmeniškai, pilnai užtenka Picasos-greitas ir paprastas darbas. Jokios apgaulės nuotraukose (deimanto švytėjimo, šešėliavimo ir pan.) Svarbiausia gaminius "teisingam" fone nufotografuoti, o apkarpyt, pakoreguot užtenka ir Picasos.
Editos-spalvosEditos-spalvos
Liole, 2010-03-06 20:19:48
Chocolade, 2010-03-06 14:53:36
Gal kas noretu pamokeliu kaip parastai apdirbti nuotrauka su Photoshop'u?

Manau būtų labai naudinga
tikrai ir man labai praverstu