Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Esu naujokė..

irmuzeleirmuzele
sakau jums aciu uz nuotraukytes kaip susivelt..zinoma ne sukuosena
meskienemeskiene
liole, tai mano 2darbai buvo blokuoti. per neišmanymą du kartus pakartojau savo darbus. bet ,kaip sakoma iš klaidų mokausi. vis dar vartau veltinio puslapius, ieškau, kas siuvinėja rišelje, ar riša kilimus. labai būtų malonu pabendrauti su jais. dar labai lėtai dirbu kompiuteriu,vis mokausi šių subtilybių. darbai visų labai gražūs, bet pagrinde vyrauja veltinis. reiktų daugiau įvairovės.linkiu daug kūribingumo. meskiene
LioleLiole
Laimutia, 2009-02-18 18:23:06
Sveiki,
Gal Žinote už ką gali blokuoti darbą? Kažkaip labai nemalonu pasidarė, kai pamačiau šiandien...

Darbas gali būti blokuotas jei nekokybiška nuotrauka, jei kartojasi dirbinio nuotrauka, arba pasibaugus konkursui. Tačiau jį galite įsikelti iš naujo. Pataisius nuotrauką. O jei darbas konkursinis, tiesiog įsikelkite jį vėl. O koks darbas buvo blokuotas?
LaimutiaLaimutia
Sveiki,
Gal Žinote už ką gali blokuoti darbą? Kažkaip labai nemalonu pasidarė, kai pamačiau šiandien...
LioleLiole
Ačiū meskiene Ir jūs vertinkit kitų darbus, atraskit čia bendraminčių, semkitės idėjų ir gerų emocijų. Taip pat sėkmės kūryboje
meskienemeskiene
ačiu liole už malonų atrašymą. peržiūrėjau Jūsų darbus-jie nepaprasti. kiekviena iš mūsų esame savo darbo meistrė.esu kvalifikuota siuvinėtoja.Moku visko po truputį.mano darbus galite įvertinti tik jūs. greitai įkelsiu dar pora darbų-staltiesių komplektą pietų stalui, siuvinėtą rišelje ir nertą sieninį lininį kilimėlį su gintariukais. linkiu Jums sekmės kūryboje
LioleLiole
Sveika deima Smagu, kad išlindai, kaip sakai Viskas ateina su praktika. Ir aš dar tik bandau susidraugauti su rimtesniais darbais. Nelengvas, bet smagus reikalas- vėlimas Malonaus Tau bendravimo
LioleLiole
Sveika meskiene Malonu kad prisijungei prie mūsų. Kaip suprantu esi tikra auskarankė. Malonaus tau buvimo veltinis.lt
meskienemeskiene
laba diena. esu naujokė. Esu brandaus amžiaus ir rankdarbiais domiuosi jau labai seniai.siuvinėju kryželiu, karpytiniu ir t.t.Labai malonu prisijungti prie tokio šaunaus auksarankių būrio.
GiedreZagGiedreZag
Aciu Liole, tu ir cia kaip matau siluma ir gyvasty palaikai, saunuole
LioleLiole
Labai malonu, kad prie mūsų prisijungei. Senai laukiama buvai
GiedreZagGiedreZag
Sveiki, prisijungiau prie jusu visai neseniai, o foruma aptikau ka tik
naujoke ir as cia, tiksliau sviezia nare ir sena stebetoja
veliu minimaliai, bet kadangi cia menu daug, tai ir bendraminciu manau netruksta
taigi malonu prisijungti, tikiuosi ir jums palonu
LioleLiole
ryzute, 2009-02-10 14:33:29
sveiki, as tik siandien prisiregistravau
praita savaite praadejau velt pirmuosius rutuliukus
kaip malonu, kad jus radau....
nes pradzia tai mislinga dar...

Sveika prisijungus Sėkmės kūryboje
vilnavilna
Sveikute, jauskis kaip namie
apsivelesapsiveles
laba, aš irgi buvau naujokas, prieš 3 metus Juokauju, žinoma
LioleLiole
Sveika Malonu, kad prisijungei