Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | JUODAS pirkėjų ir pardavėjų sąrašas!

juperijuperi
Nu atsiprasau...man jau cia vaiku darzeliu kvepia...
ar nemanot, kad tai tik velejos ir pirkejos reikalas??? veltinis.lt turetu nesiimti "teisejo" vaidmens... juk manau, kad pripazinsit, kad veltinis.lt neatsako uz kokybe ir veleju sazininguma klientu atzvilgiu. O , kad jos tarpusavy neissisprendzia sito ginco- cia jau ju, o ne svetaines problema.Cia tik mano nuomone
blansyteblansyte
Apsiveles,bet pirma turi isgirsti pasiaiskinima ir is autores
apsivelesapsiveles
Sveiki,
darom taip, jūs siunčiate dirbinio nuotraukas ir to žmogaus slapyvardį veltinis.lt puslapyje, jei dirbinys nekokybiškas ir yra atsisakoma jį keisti, mesim tokį autorių lauk.
ledine, 2011-09-16 18:10:35
Sveiki, Teko nusivilti labai nekokybisku darbu. Pirkau liemene. Pardaveja Irma Alekniene (Kupiskis)jos puslapyje parasyta apveltas silkas,kai gavau daikta, dirbtinis senoviskas silkas, prie rankoves medziagytej skyle siules ne kaip visu rubu i vidu,bet i gera puse uzlenkos, puse siuliu nepataikyta apsiuti apykakle kreiva,kaip ir visa liemene. Nuotraukos darytos tik is priekio,todel galvojau abi puses bus vienodos,pasirodo nugarije dalyje prie rankoves prisiutas dar toks lapas kaip supratau pritruko medziagos foto buvo liemene su dirzeliu,paklausiau ar cia bus prie jos,sako galesiu prideti. Tas dirzas mano mergytei 1,5m kaip tik,be to suristas is dvieju sniureliu negraziu dideliu mazgu,per viduri. Parasiau kad noreciau grazinti.Atrase grazinimu as nedarau, ir jokio kompromiso,kad galiu pataisyti ar pan...
blansyteblansyte
zinau puikiausiai ir suprantu ,kad reikia avansa imti.bet ir pati tokiu karstu darbymeciu nenoriu labai to isipareigojimo.maza kas,susirgsiu ar dar kaip nors ir nepadarysiu.o pries sventes laikas labai spaudzia .
kai daznai tokiu atveju man nepasitaiko ,tai vis dar ir neimu to avanso.
egluteglut
blansyte, 2011-01-04 12:12:22
ir vel man tenka nemaloni pareiga pranesti apie nepatikima kliente.Uzsake mergaite gan nemazai darbeliu dar gerokai iki svenciu,viena rezervavo is laisvu ,kitus reikejo daryti.tas avytes,kur ikeltos i konkursa ir serveteliu komplekta.del serveteliu tai pati ja atkalbinejau ,nes ji norejo vandens leliju ,o as ja ispejau ,kad didelio panasumo tikrai nebus ,nes lelijos pilnavidures ,o serveteles bus vieno sluoksnio .kai padariau ,parodziau,tai aisku ji atsisake ju ,nes nepanasios sutarem ,kad ka jau cia ,prievarta tikrai nesiulysiu ,paskaiciavau uz kitas prekes,pasakiau ,kad jau reiktu paskubeti siusti ,nes kitaip nespes nueiti,o siusti reikejo i Italija.ir ,ka,aisku niesulaukiau nei pinigeliu,nei atsiprasymo.

avytes surado kita seimininke ,serveteles iskomplektuotos,dalis iskeliavo ,dalis liko ,salikelis ,kuris buvo rezervuotas ,kada nors irgi ras savo namus.Apmaudziausia del to,kad pries sventes ir taip galybe darbo ,o cia dar tokiu pasitaiko

avanso as niekada neimu ,nes ir pati bijau labai prisizadeti ,visada pasakau ,kad jei spesiu tai padarysiu ,bet jai padariau gerokai anksciau.

taip kad skelbiu- renata penkauskiene .gyvena italijoje.
Blanšyte, šita problema kaipmat dingtų pradėjus imti avansą Čia jau taip būna, tad beveik ir skųstis nevalia. Tik nepyk už tokius žodžius juk bet kada tą avansą galima gražinti.
blansyteblansyte
ir vel man tenka nemaloni pareiga pranesti apie nepatikima kliente.Uzsake mergaite gan nemazai darbeliu dar gerokai iki svenciu,viena rezervavo is laisvu ,kitus reikejo daryti.tas avytes,kur ikeltos i konkursa ir serveteliu komplekta.del serveteliu tai pati ja atkalbinejau ,nes ji norejo vandens leliju ,o as ja ispejau ,kad didelio panasumo tikrai nebus ,nes lelijos pilnavidures ,o serveteles bus vieno sluoksnio .kai padariau ,parodziau,tai aisku ji atsisake ju ,nes nepanasios sutarem ,kad ka jau cia ,prievarta tikrai nesiulysiu ,paskaiciavau uz kitas prekes,pasakiau ,kad jau reiktu paskubeti siusti ,nes kitaip nespes nueiti,o siusti reikejo i Italija.ir ,ka,aisku niesulaukiau nei pinigeliu,nei atsiprasymo.

avytes surado kita seimininke ,serveteles iskomplektuotos,dalis iskeliavo ,dalis liko ,salikelis ,kuris buvo rezervuotas ,kada nors irgi ras savo namus.Apmaudziausia del to,kad pries sventes ir taip galybe darbo ,o cia dar tokiu pasitaiko

avanso as niekada neimu ,nes ir pati bijau labai prisizadeti ,visada pasakau ,kad jei spesiu tai padarysiu ,bet jai padariau gerokai anksciau.

taip kad skelbiu- renata penkauskiene <renatele@hotmail.it>.gyvena italijoje.
fancycolorfancycolor
dar ir taip buna
SD-ArtSD-Art
apsiveles, 2010-11-30 14:55:24
SD-Art, 2010-11-30 12:47:21
Wool_shred, 2010-11-30 08:49:24
kai kuriu darbu jau nera
O beje, kaip sureguos musu apsiveles,- visos nuotraukos gi sudetos i Etsy.com su Veltinis.lt logotipu

Apsivelęs sureaguos normaliai.. papildoma-nemokama reklama
Taip, geriausia i viska zvelgti is optimistines puses
apsivelesapsiveles
SD-Art, 2010-11-30 12:47:21
Wool_shred, 2010-11-30 08:49:24
kai kuriu darbu jau nera
O beje, kaip sureguos musu apsiveles,- visos nuotraukos gi sudetos i Etsy.com su Veltinis.lt logotipu

Apsivelęs sureaguos normaliai.. papildoma-nemokama reklama
SD-ArtSD-Art
Wool_shred, 2010-11-30 08:49:24
kai kuriu darbu jau nera
O beje, kaip sureguos musu apsiveles,- visos nuotraukos gi sudetos i Etsy.com su Veltinis.lt logotipu
SD-ArtSD-Art
veilokine, 2010-11-30 11:54:00
Palaukit, kai perki daikta, tai ji ir įsigyji. O nuotraukas reik pačiam pasidaryti. Negi nei vienai jos nekainuoja????
Taip taip - zinoma kainuoja ir laiko, ir pastangu, o kai kurios gal ir profesionalius fotografus samdosi
Mano gaminiai jau istrinti, o cia atrodo veilokines salikelis: http://www.etsy.com/listing/58785335/scarf-felt-wool ?
veilokineveilokine
Palaukit, kai perki daikta, tai ji ir įsigyji. O nuotraukas reik pačiam pasidaryti. Negi nei vienai jos nekainuoja????
natawoolnatawool
Wool_shred, 2010-11-29 14:25:11
SiJa, 2010-11-29 14:10:03
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.

Veilokine, editutee, nata, Vyga, luna, marinchik man atrodo....

eh, maciau-maciau. ir as dariau jai darbeli. ka galiu pasakyti- pirmiausia vertinu tai kaip komplementa- reiskia darbai verti demesio, o antra- reikia didinti kainas
Wool-shredWool-shred
kai kuriu darbu jau nera
SD-ArtSD-Art
veilokine, 2010-11-29 23:10:16
SD-Art, 2010-11-29 22:38:02
Wool_shred, 2010-11-29 14:25:11
SiJa, 2010-11-29 14:10:03
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.

Veilokine, editutee, nata, Vyga, luna, marinchik man atrodo....

Jo, tikrai nemaloniai nustebusi, - manes si moteris pora kartu teiravosi del gaminiu kainu, bet nieko nupirko, ir sutikimo publikuoti mano gamintu papuosalu nuotrauku jai niekas nesuteike
mergina nieko neinvestuodama nutarė užsidirbti.
Kai parasiau jai laiska ir paprasiau isimti mano darbu nuotraukas is jos parduotuves Etsy.com, ji atsake, jog tai padarys, bet nesuprantanti kodel,- jos manymu as taipogi tureciau buti suinteresuota ir patenkinta, nes ji gi parduosianti mano darbus
veilokineveilokine
SD-Art, 2010-11-29 22:38:02
Wool_shred, 2010-11-29 14:25:11
SiJa, 2010-11-29 14:10:03
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.

Veilokine, editutee, nata, Vyga, luna, marinchik man atrodo....

Jo, tikrai nemaloniai nustebusi, - manes si moteris pora kartu teiravosi del gaminiu kainu, bet nieko nupirko, ir sutikimo publikuoti mano gamintu papuosalu nuotrauku jai niekas nesuteike
mergina nieko neinvestuodama nutarė užsidirbti.
SD-ArtSD-Art
Wool_shred, 2010-11-29 14:25:11
SiJa, 2010-11-29 14:10:03
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.

Veilokine, editutee, nata, Vyga, luna, marinchik man atrodo....

Jo, tikrai nemaloniai nustebusi, - manes si moteris pora kartu teiravosi del gaminiu kainu, bet nieko nupirko, ir sutikimo publikuoti mano gamintu papuosalu nuotrauku jai niekas nesuteike
olgaKolgaK
radau ir as ne viena savo darbeli...
Wool-shredWool-shred
SiJa, 2010-11-29 14:10:03
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.

Veilokine, editutee, nata, Vyga, luna, marinchik man atrodo....
SiJaSiJa
Negavau jokio įspėjimo, tik klausimą per kiek laiko padarau. užsukit pažiūrėti, manau ir jums nepatiks... beje jei neklįstu dar SD-art, feltingmiracles darbu yra, o kitų darbų nepažįstu, bet irgi su veltinis.lt ženklu nuotraukos.

blansyte, 2010-11-29 13:31:56
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.
blansyteblansyte
jei nenupirkui deda,tai nieko gero ,bet gal susitaria kazkaip su gamintoja,nes kaip gali zinoti ,kad ji dar turi.ir ispejau ja ,kad tik nesytu jog ji pati daro ,tai neskaiciau ka ten rase.
SiJaSiJa
jei pirko tai nesuvaldysi kur iškeliauja realiai. tačiau kai sudeda nuotraukas kaip savo, darbo nenupirkusi, tai jau labai nebegražu ir nesąžininga. vagyste kvepia...
blansyteblansyte
is manes ji irgi pirko ,ir matau ,kad pardave.bet as neturiu jai priekaistu ,nes mane ispejo ,kad bandys perparduoti.
SiJaSiJa
Sveikos! gavau atrodo elementarų klausimą per kiek laiko padarysiu dirbinį, keista neklausė kainos, kaip visada būna. o pasirodo patikrinus goole ši moteris (sandravitkauskiene) yra darbų perpardavinėtoja ETSY. na man buvo labai nemalonu surasti mano darbo nuotrauką jos ETSY profilyje kaip parduodamo darbo, nors esu tikra, kad klientė kuriai dariau darbą buvo visai kita, vadinasi šioji net nepasivarginusi deda nuotraukas iš veltinis.lt puslapio su šiuo ženklu. ką manote? (na jau užklausiau ETSY dėl šio atvejo, žiūrėsim ar bus reakcija). http://www.etsy.com/shop/sandravit?ref=pr_profile
solo-vejassolo-vejas
as tai savo darbus parduodu kai susitinku su klientu jis issirenka as jam atnesu tada paziurim kaip naturoj ir sukertam rankom
irmuzeleirmuzele
Chocolade, 2010-06-11 14:38:27
Prisidesiu i sia tema ir as deja...
Uzsisake pas mane apyranke, skubiai, dovanai.
Na padariau, dar laiko liko nemazai iki termino. Parasiau, nusiunciau nuotraukas ir jokio atsakymo.. nors matau kad perskaityta. Dar karta parasiau, ats: atsiprasau, bet nebegaliu.....
Tokia istorija.

Uzsakovo nikas: justinas.baronas
na cia zmogus nepaeme tik atsauke atsakyma-gaila bet jis buvo saziningas ,man irgi taip yra nutike taciau zmogiskai paaiskino kad neteko darbo -negi dabar reksi kad vagis-juk darbo nepaeme....
ChocoladeChocolade
Prisidesiu i sia tema ir as deja...
Uzsisake pas mane apyranke, skubiai, dovanai.
Na padariau, dar laiko liko nemazai iki termino. Parasiau, nusiunciau nuotraukas ir jokio atsakymo.. nors matau kad perskaityta. Dar karta parasiau, ats: atsiprasau, bet nebegaliu.....
Tokia istorija.

Uzsakovo nikas: justinas.baronas
edituteeeedituteee
Labai idomi tema, niekada nebuciau net pagalvojus, kad reikia siusti perekė negavus pinigeliu. Labai idomu buvo skaityti ir stebetis, kokie visgi zmones yra savanaudziai.
jurgidajurgida
as gavau pinigelius
jurgidajurgida
zinot, o as ant savo klientes nepikstu, nes dekoju, kad nestambu uzsakyma uzsake, o pati maziausia. tiek kaip sakoma is mano vaiko ateme saldainiukus as atleidziu ir tikiuosi, kad tai tikrai zmogui buvo pirmas kartas...