Forumas | Veltinis.lt - velti rankdarbiai | Nesėkmės, klaidos ir kiti juokingi nutikimai

Wool-shredWool-shred
saulyte2, 2015-08-11 18:16:36
labai graži apykaklė

Aciu
saulyte2saulyte2
labai graži apykaklė
Wool-shredWool-shred
saulyte2, 2015-08-10 19:52:56
tai gal geriau nedėti tų šiurkščių plaukų, aš pirma kart vėliau, švarkelis nestoras, gal dėlto,
pries veliant turit daryti pvz maziukus. tada zinosit verta ar ne velti is tos ar anos vilnos .
Cia ta balta apykakle is alpakos fliso.
saulyte2saulyte2
tai gal geriau nedėti tų šiurkščių plaukų, aš pirma kart vėliau, švarkelis nestoras, gal dėlto,  
Wool-shredWool-shred
saulyte2, 2015-08-10 12:05:38
Sveiki, vėliau švarkelį ant marlės ir dėjau merisonų vilnos ant viršaus alpakos kirptos vilnos plonai, tai problema, nes alpakos vilnoje buvo ir tokios šiurktesnės, tai apsimovus švarkelį palieka plaukeliai ant rūbų, šukavau, purčiau, net nežinau ką daryt, gal ir mažiau tų plaukelių, tai atsirušiavau, kairėje šuirkštus o dešinėj normali, būčiau žinojusi kad taip gausis nedėčiau

cia alpakos flisas. apskritai alpaka [alieka plaukelius ant rubu. ypac tokia sviesi. As daziau paskui, tai maziau plaukai lindavo. viena kliente turi mano velta liemene grynai is alpakos sluoksnos tai jai tik pradzioje serdavosi, dabar jau normaliai gali deveti. Bet pvz, velta apykakle (eco kailis) baltas, plaukai lenda iki siol. Kliente turi 2 metus.
saulyte2saulyte2
Sveiki, vėliau švarkelį ant marlės ir dėjau merisonų vilnos ant viršaus alpakos kirptos vilnos plonai, tai problema, nes alpakos vilnoje buvo ir tokios šiurktesnės, tai apsimovus švarkelį palieka plaukeliai ant rūbų, šukavau, purčiau, net nežinau ką daryt, gal ir mažiau tų plaukelių, tai atsirušiavau, kairėje šuirkštus o dešinėj normali, būčiau žinojusi kad taip gausis nedėčiau  
taniataniataniatania
labas padejau dziut jau suveltus batus ant radiatoriaus, o jie man izdziuvo kazkokiom demem, kodel taip atsitiko?, anksciau taip nebudavo,nors ir dziudavo ant radiatoriaus... ir ar gali atsiet naturalios spalvos vilna dazyti vandeni kai veli?
LioleLiole
Tokia smagi tema Pasirodykit, papasakokit apie savo nevykusius šedevrus
LioleLiole
Rodau pačią didžiausią nesąmonę, kurią man pavyko suvelti
Vakar pradėjau velti. Vaikai zuja, dar svečiai užplūdo. Žodžiu darbui sąlygos "labai tinkamos" . Biški šen, biški ten ir skylėta jau kepurė Bandžiau taisyti, iškirpau, apkarpiau, paskui dar bandžiau velti, išmesti gaila, iki ryto palikau. Rytas. Žiūriu, matau, kad nieko nebus, bet išmesti gaila Daug velti negaliu, nes jau ir taip jos nedaug liko Tai va biški dar pavėliau, pakarpiau, prisiuvau ir va tokią nesąmonę gavau
LioleLiole
Nesimato pirštukai, jei nuėmus nuo kojos dar biškiuką "paminkai".
LenaLena
kaip idomu!nesu bandziusi nuvelti slepetes,bet dabar pabandysiu
LioleLiole
Jurgajudita, man visai neblogai atrodo, po depiliacijos tai visai liuks Gražus sumanymas ir spalvytės labai gražios ir dekoras Aš tikėjausi, kad bus baisiau
irmuzeleirmuzele
vat sitie tapkiukai butu tike ir ant mano lapces,nemegstu siauru man turi dar su vilnone kojne tilpi taip kad nerodyk mamai situ pasisakymu ka apie juos galvojai ir viskas ciki
LioleLiole
Man jau dabar juokas ima, kas bus kai pamatysiu Jurgajudita, linksmai nupasakojai lauksim nuotraukos