Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | PADISKUTUOKIM APIE PATENTA.

SigitaSigita
Ir vėl diskusija atsiremia į gaminio kainą. Kainą, kurios norim. Kainą, kurią pasiruošęs mokėti pirkėjas. Baimė pamatyti išpūstas akis. Manau, pirmiausiai reikia pačioms tvirtai žinoti, kodėl prašome būtent tokios kainos, tada bus žymiai drąsiau. Tikriausiai, reikėtų apie kainodarą padiskutuoti daugiau. Edis komentaras, kad po truputį žmonės ima vertinti rankų darbą, nuteikia optimistiškai.
Editos-spalvosEditos-spalvos
Ona, 2013-08-30 21:18:36
Čia diskutuoja vėlėjos ...
O ką galima užsidirbti už mezginį, kurį mezgi 2 savaites, o pirkėjas įsivaizduoja galįs tavo dirbinį nusipirkti už 50 Lt... Kai kartais tik siūlai tiek kainuoja...
Tarybiniais laikais, kai vidutinis atlyginimas buvo 100 Lt. Aš savo bendradarbėms ir jų šeimų nariams mezgiau už 30 rublių... Taigi dabar mano mezginio kaina be siūlų turėtų kainuoti vidutiniškai 300 Lt... Kas pirks? Ir ką aš galiu užsidirbti iš savo rankdarbių ???
Onute, as su vilna nedraugauju Darau visokius mazmozius. Bet pasakysiu Jums taip: nereikia saves nuvertint ir ypac savo darbo, visada atsiras pirkejas, kuris ji ivertins ir sumokes norima suma. Suprantama visada bus ir tokiu, kurie reks akis ispute, jog nesaaaaaaaaamone - brangu. Bet as manau kad po truput jau isivaziuojama ir zmones pradeda suprast tikraja rankdarbio kaina. Taip kad nosyte keliam aukstyn, pigiai neparduodam ir dirbam toliau
OnaOna
Čia diskutuoja vėlėjos ...
O ką galima užsidirbti už mezginį, kurį mezgi 2 savaites, o pirkėjas įsivaizduoja galįs tavo dirbinį nusipirkti už 50 Lt... Kai kartais tik siūlai tiek kainuoja...
Tarybiniais laikais, kai vidutinis atlyginimas buvo 100 Lt. Aš savo bendradarbėms ir jų šeimų nariams mezgiau už 30 rublių... Taigi dabar mano mezginio kaina be siūlų turėtų kainuoti vidutiniškai 300 Lt... Kas pirks? Ir ką aš galiu užsidirbti iš savo rankdarbių ???
Editos-spalvosEditos-spalvos
oi mergaites, kaip as jus suprantu
Wool-shredWool-shred
blansyte, 2013-08-30 10:01:09
Taip,pilnai pritariu Edis ir Wool-shred,reikia labai daug dirbti,norint uzdirbti.As irgi varau be iseiginiu ,o daznai ir be atostogu.Sia vasara laisva turejau tik viena savaite.Uzsakymu nebuvo beveik,bet ruosiausi saltajam sezonui.Ir tikrai negaliu sakyti,kad man neapsimoka .

va va. as irgi savaite turejau atostogu o po to dirbau, dirbau net rankos buvo su mazoliais
blansyteblansyte
Taip,pilnai pritariu Edis ir Wool-shred,reikia labai daug dirbti,norint uzdirbti.As irgi varau be iseiginiu ,o daznai ir be atostogu.Sia vasara laisva turejau tik viena savaite.Uzsakymu nebuvo beveik,bet ruosiausi saltajam sezonui.Ir tikrai negaliu sakyti,kad man neapsimoka .
Wool-shredWool-shred
as irgi dirbu legaliai - individuali imone. Nemokamai atidariau, bet mokescius moku 28% (pelno mokestis). as dar ne PVM moketoja, bet kai perzengsiu tam tikra pinigu suma mokesiu ir PVM 25%. Tik as dirbu ne LT. Galiu pasakyti tik tiek, kad reikia kelti savo darbu kainas. I kaina skaiciuojamoz ne tik zaliavos, bet ir elektra, kam reikia-vanduo, internetas, patentas....na ir aisku darbas Irgi dirbu be iseiginiu. Bet sis darbas tik i malonuma Tai kad sekmes darbuose, merginos!
Editos-spalvosEditos-spalvos
as dirbu pagal individualios veiklos pazymejima, man atsiperka. Aisku dirbu daug ir beveik be iseiginiu, bet kai darbas malonumas, tai smagu
blansyteblansyte
Patenta nebuna pirktis viesiems metams kiekvienai dienai.galima rinktis kad ir karta per savaite.Dirbu su patentu jau keli metai ir problemos tame nematau.Na moku,zinoma,visi moka,jei legaliai dirba,bet bent jau ramu.