Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Pragyvenimas iš malonumo, įmanoma?

blansyteblansyte
ikisiu ir as savo trigrasi.
mano nuomone veltinis puikiai tinka ir vasara,juolab ,kad tos vasaros pas mus neperkasciausios.kuo gi netiktu vesu vasaros vakara apsigaubti pecius minksta svelnia vilnos skraiste..Arba vilna dekoruota su limu ,silku....
As pati neislendu is Lioles veltu tapuku ir per karscius.

Del pragyvenimo is rankdarbiu,tai vel ziurint kokie tavo poreikiai.ar tu nori pasidaryti siokia tokia algele,ar siek tiek daugiau.Man veltinis,tai kaip visos matot,jau nebevisai pramoga ir laisvalaikio leidimas ,bet siek tiek daugiau.Bet tai nera mano vienintelis pragyvenimo saltinis,dar sek tiek gaunu algos ir is savo darbovietes.

Veltini esu isimylejusu iki asusu ir auksciau ir saves be jo jau nebeisivaizduoju.

O kas del ideju ,tai labai tikiuosi ,kad man ju uztenka ir niekas neapkaltins manes kopijavimu.
veilokineveilokine
O čia normalu tarp moteru nieko nepadarysi. Lipimas per galvas, šmeižimas kitų ar fiktyvios draugystės lydi mus. Gaila kad nėra tolerancijos ir pagarbos žmogui Būtų galima nuveikti tikrai daug gero ir kiekvienas gali atrasti savą braižą,ir savo vietą po saule.
irmuzeleirmuzele
VEILOKINE tu teisi nes siam momentui labai mazai savu orginaliu ideju turinciu veleju, o kad aplot kitas skuba pati nekarta buvau liudininke-negrazu kai zmogus peikia kito autoriaus darbus
veilokineveilokine
Tai mes pačios gaminančios ir auginame ir mokome savo pirkėjus ir naudotojus. Jei man bus gerai tai bus gerai ir kitoms vėlėjoms. Ir aplamai aš manau kad reikia masinio renginio kuriame dalyvautų visos vėlėjos ir pristatytų savo darbus. Tol kol sirgsime kiekviena už save nieko gero nebus.
irmuzeleirmuzele
veilokine, 2010-06-12 20:58:00
Veltinis veltiniuj nelygu. Šilkinį šalį dekoruotą su vilna vasarą nešioti patc tas, o ir švarkai puiki išeitis vėjuotą dieną. Rankinės šviesių spalvų ir puiku. Ir jei visa tai nuvelta iš merino švelnios vilnelės, nuostabu. Žinau ne vieną žmogų nešiojantį veltinį vasarą ir negali atsistebėti kokie tamsuoliai buvo kad galvojo kad jis skirtas tik žiemai vat. Norėčiau palinkėti visos pajausti veltinio prisilietimą, ir džiaugtis tuo teikiamu malonumu
uoj kol dauguma uzaugs iki to..ilgai dar itikinet ir laukti teks deja
LioleLiole
Gal su laiku žmonių nuomonė pasikeis. Prisidedu prie linkėjimų "pajausti veltinio prisilietimą, ir džiaugtis tuo teikiamu malonumu" ištisus metus
veilokineveilokine
Veltinis veltiniuj nelygu. Šilkinį šalį dekoruotą su vilna vasarą nešioti patc tas, o ir švarkai puiki išeitis vėjuotą dieną. Rankinės šviesių spalvų ir puiku. Ir jei visa tai nuvelta iš merino švelnios vilnelės, nuostabu. Žinau ne vieną žmogų nešiojantį veltinį vasarą ir negali atsistebėti kokie tamsuoliai buvo kad galvojo kad jis skirtas tik žiemai vat. Norėčiau palinkėti visos pajausti veltinio prisilietimą, ir džiaugtis tuo teikiamu malonumu
LioleLiole
Taip taip tik kaip pavyzdį pasakiau, kad tikrai ne visiems žmonėms vasara priimtinas veltinis
veilokineveilokine
Veltinis tai ne vien šlepetės
LioleLiole
Iš tikro tai galima. Bet psichologiškai tai nelabai Man vasara tai linas, medvilnė, nertiniai Ir manau tai ne man vienai. Ne viena mano draugė veltinio šlepetes padėjo į spintą, nors aš pati su jom žiemą ir vasarą
OSOS
Pritariu Veilokinei 100%
veilokineveilokine
Klausyk apsivėlęs VELTINIS SEZONIŠKUMO NETURI,JĮ GALIMA NEŠIOTI IŠTISUS METUS.
jurgidajurgida
Sveikos visos ir visi o as galiu pasakyti, kad as nesitikejau tokio populiarumo ir siais metais is savo darbeliu gyvenu, tik aisku teko metelius palaukti tad kantrybes ir sekmes darbuose
LukasLukas
Cia galiu palinketi tik kantrybes,valda11.Buk kantri,taikykis prie sezono su savo darbeliais.Dar visai neseniai mama pasake,kad noretu ryskiu,geletu veltiniu ziemai,ar nevertetu pamastyti...Tarp kitko mamai 41-neri...
apsivelesapsiveles
valda11, 2009-03-09 19:44:04
Labas visoms as jau seniai cia lankausi , bet kazkaip nezinojau ka parasyt.Esu jauna, dar nepilnamete, taciau labai megstu veltini,tapyba ant silko... Ir bandau is to prisidurti prie tevu duodamu kisenpinigiu.Kol papuosalus ir kita dariau pazytamiems pagal uzsakymus pelno tikrai turejau , buvau begalo patenkita.Tai mane paskatino viska plesti, taciau.... As issipirkau verslo liudijima, prisipirkau ivairiu medziagu (pasiskolinusi pinigu is tevu) ir prisidariau ivairiu prekiu... Bandziau siauliuose prekiauti , taip pat kitose miestuose mugese.... nezinau ka daryti, tevam skolinga (700lt) beveik niekas nieko neperka, nors visi ateina grozisi pagiria...Kainu tikrai "neuzsikeliu". Nezinau ar testi visa tai , ar ne. ar yra moteru kurios is to gyvena? Ir kur jos pagrinde pardavineja savo gaminius. Jei galite pasidalinkite patirtimi.BUSIU BEGALO DEKINGA

Labai sveikintinas mąstymas, teisingas, bet nežinau ar verta buvo užsiimti taip rimtai, kad išsipirkti verslo liudijimą. Kiek matau, tai jau tampa ne malonumu, o darbu, o tam reikia pasišvęsti rimtai.. daug darbo, daug reklamos, rimtai žiūrėti į kokybę. Tačiau veltinis yra ganėtinai sezoninis dalykas, o verslui reikėtų turėti pastovumą.
Šiuo atveju patarčiau daryti gražius ir kokybiškus darbus sau ir savo malonumui ir esant norui, ir klientams, juos parduoti... tada tai bus ne pragyvenimas, o priedas prie gyvenimo. Ir kol nematai, jog bus daug pirkėjų, apie verslo darymą negalvoti, nes mokesčiai yra visai nepalankūs tokiems smulkiems versliukams.
LioleLiole
Sveik greičiau
LioleLiole
Pragyventi sunku. Tada reikia daug dirbti ir turbūt nebetenki malonumo Čia juokauju aš. Manau, kad yra kas pragyvena. Bet dauguma ko gero, tik kažkiek prisiduria
LioleLiole
Apie ką Tu čia?