Forumas | Dirbinys.lt - įvairūs rankdarbiai, technikos | Senų daiktų atgimimas

robe-arobe-a
puiku, iškart valgyt užsinorėjau
LioleLiole
Aruna, labai gražu.
Wool-shredWool-shred
Aruna, 2011-01-25 15:24:04
Buvo duoninė, kuri taip atsibodo, kad nors verk. Išmesti lyg ir nėra dėl ko, o atnaujinti visada galima
Bjauriausias darbas, tai nušveisti seną laką nuo viso paviršiaus

lb grazi. gyva
ArunaAruna
Buvo duoninė, kuri taip atsibodo, kad nors verk. Išmesti lyg ir nėra dėl ko, o atnaujinti visada galima
Bjauriausias darbas, tai nušveisti seną laką nuo viso paviršiaus  
fejunefejune
Liole, 2011-01-22 12:01:29
fejune, 2011-01-21 11:31:17
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
...kartą paragavęs - negali sustot!

Fėjūnę, o gal gali trumpai nupasakoti, kaip paruošei paviršių naujam dekorui padengti?
Sveika, Liole, bei visi kam įdomu ir tuo paciu didelis aciu uz liaupses

Pavirsiu nuskusti, nuslifuoti iki pat medienos...tada galimi 2 variantai dazymo:
1. Nudazyti su emale balta
2. Arba emulsinius baltus lubu dazus sumaisyti su vandeniniu laku (tam, kad antras sluoksnis neatkibtu)

Po to kai isdzius deti savo dekoracijas,as klijuoju su lipalu..Puosti galima visaip: kas piesia , kas karpo...
Kai viskas nudzius-padengti vandeniniu laku arba jaigu norite atsparesnio pavirsuiaus tuomet lakuokite su grindiniu laku...
PASTABA:negalima lakuoti grindino lako jeigu pagrindas buvo dazytas vandeniniais dazikliais-nesilaikys.
Tada kai isdzius lakas, passveisti svelniai ir deti antra sluoksni...ir taip kokius 3-4 sluoksnius...

Galima pasigaminti spalvota, tonini laka, tiesiog ipilkite nedaug kokio nors dazo...pvz vandeniniam lakaui tinka:guasas, specialios spalvos skirtos maisyti su statybiniais vandenio pagrindo dazais....
Na, o tam smirdanciam lakui turbut tiktu specialus daziklis..skirtas tik jam
...kazkuri viena, sluoksni uztepti tuom spalvotu...-manau paskutiniam sluoksniui netiktu

Sekmes
fejunefejune
Sniegena, 2011-01-24 16:45:04
Ačiū už komplimentus . Man patinka, kad tai ne tik gražu, bet ir praktiški, kasdien naudojami daiktai. Nemėgstu "šmutkių"-kurių paskirtis rinkti dulkes Aš neturiu tokio karšto feno kaip pas fejune, tai pasikliaunu švitriniu popieriumi ir glaistu medžiui.
cia mum pasiseke su tuom fenu.gavom skolintis...beje jaigu norit galima issinuom toki is statybiniu medziagu O kempineles irgi gerai...as su jom labiau lyginu pavirsiu...Zinau ka reiskia nusveisti sluoksni lako su rankom...ogogo
fejunefejune
Sniegena, 2011-01-21 14:19:24
Ir dar-kibirėlis nuo dažu, ploviklio, muilo, šnapso buteliukai ir sviestinės stiklinis dangtelis, bei pjaustymo lentelė pavirtusi į aktyviai naudojamus virtuvės reikmenis
tiesiog nuostabu
SniegenaSniegena
Ačiū už komplimentus . Man patinka, kad tai ne tik gražu, bet ir praktiški, kasdien naudojami daiktai. Nemėgstu "šmutkių"-kurių paskirtis rinkti dulkes Aš neturiu tokio karšto feno kaip pas fejune, tai pasikliaunu švitriniu popieriumi ir glaistu medžiui.
LioleLiole
fejune, 2011-01-21 11:31:17
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
...kartą paragavęs - negali sustot!

Fėjūnę, o gal gali trumpai nupasakoti, kaip paruošei paviršių naujam dekorui padengti?
robe-arobe-a
Sniegena, 2011-01-21 14:19:24
Ir dar-kibirėlis nuo dažu, ploviklio, muilo, šnapso buteliukai ir sviestinės stiklinis dangtelis, bei pjaustymo lentelė pavirtusi į aktyviai naudojamus virtuvės reikmenis

labai gražu, tikri senoviški daigčiukai man patinka
KristinaLKristinaL
Fejune, sniegena, ale Jūs ir "nagingos" labai puikūs darbai!
Wool-shredWool-shred
Sniegena, 2011-01-21 14:19:24
Ir dar-kibirėlis nuo dažu, ploviklio, muilo, šnapso buteliukai ir sviestinės stiklinis dangtelis, bei pjaustymo lentelė pavirtusi į aktyviai naudojamus virtuvės reikmenis

wow, kaip grasu!!!!!!
Wool-shredWool-shred
Sniegena, 2011-01-21 14:15:39
O čia mano 'pyragaičiai'-vaikiška kėdutė ir dėžutė nuo brendžio

vaikiska kedute pasakiska!!!!!!
fejunefejune
labai grazu, siltos, suderintos spalvos
Beje noriu pakalusti, gal zinot kokiu gudrybiu kaip padekoruoti odini lagamina?
Editos-spalvosEditos-spalvos
Sniegena, 2011-01-21 14:15:39
O čia mano 'pyragaičiai'-vaikiška kėdutė ir dėžutė nuo brendžio
Sniegen, cia jau tortai
SniegenaSniegena
Ir dar-kibirėlis nuo dažu, ploviklio, muilo, šnapso buteliukai ir sviestinės stiklinis dangtelis, bei pjaustymo lentelė pavirtusi į aktyviai naudojamus virtuvės reikmenis
  
SniegenaSniegena
O čia mano 'pyragaičiai'-vaikiška kėdutė ir dėžutė nuo brendžio
  
fejunefejune
fejune, 2011-01-21 11:31:17
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
...kartą paragavęs - negali sustot!
tas juodas kilimelis nusiimaUzdetas tam, kad nesibraizytu ar nepridegtu verdant kava
Didelis aciu uz siltus ivertinimus
Editos-spalvosEditos-spalvos
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
cia jau nebe blynai, o pyragai
justejuste
fejune, 2011-01-21 11:31:17
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
...kartą paragavęs - negali sustot!
labai šauniai atrodo
fejunefejune
fejune, 2011-01-21 11:30:19
Štai ir mano blynai
...kartą paragavęs - negali sustot!
  
fejunefejune
Štai ir mano blynai
  
robe-arobe-a
Justee, 2010-04-26 15:01:11
Aš tai dariau iš pieno miltelių dėžučių pieštukines, indelius prieskoniams.....

antrinis panaudojimas, aš už
JusteeJustee
Aš tai dariau iš pieno miltelių dėžučių pieštukines, indelius prieskoniams.....
irmuzeleirmuzele
tai kad jau visas senienas nudekupazinau...ech teks brautis pas kaimynus kad ko nors seno duotu atnaujint
LioleLiole
Laukiame senų atnaujintų darbelių istorijų
LioleLiole
Neretai senus daiktus prikeliame naujam gyvenimui. Dabar labai populiaru "dekupažinti". Būtų labai įdomu pamatyti kaip atrodė daiktas prieš jo atgimimą ir po.
Lauksime darbų nuotraukų ir tų daiktų istorijos pasakojimų. Gal būt net rinksime geriausius