Forumas | Pokalbiai bendromis aktualiomis temomis | Esu naujokė..

vidosgalerijavidosgalerija
Eglute, 2012-10-24 19:53:27
Sveiki. galima sakyti esu naujokė ir man kilo vienas klausimėlis. Kaip galima pakeisti profilio nuotrauką?
Per Nustatymai, ištrini sena nuotrauką, įkeli nauja ir išsaugai, sekmės
EgluteEglute
Sveiki. galima sakyti esu naujokė ir man kilo vienas klausimėlis. Kaip galima pakeisti profilio nuotrauką?
UPUP
vidabara, 2012-07-12 12:09:08
UP, 2012-07-12 07:29:38
Sveiki
Norėčiau dalyvauti konkurse "Kartša vasara" įkeldama savo kūrybos papuošalus. Nerandu, kaip tai padaryti konkrečiai. Supratau, kad aš įkeliu naują dirbinį.O ką dar padaryti, kaip jį pažymėti, jei noriu, kad jis dalyvautų konkurse?

norėdami dalyvauti konkurse darbelį įkelkite per veltinis.lt kategorija konkursas "Karšta vasara", o ne per dirbinys.lt, piešinys.lt, siuvinys.lt... sėkmės

Ačiū
vidosgalerijavidosgalerija
UP, 2012-07-12 07:29:38
Sveiki
Norėčiau dalyvauti konkurse "Kartša vasara" įkeldama savo kūrybos papuošalus. Nerandu, kaip tai padaryti konkrečiai. Supratau, kad aš įkeliu naują dirbinį.O ką dar padaryti, kaip jį pažymėti, jei noriu, kad jis dalyvautų konkurse?

norėdami dalyvauti konkurse darbelį įkelkite per veltinis.lt kategorija konkursas "Karšta vasara", o ne per dirbinys.lt, piešinys.lt, siuvinys.lt... sėkmės
UPUP
Sveiki
Norėčiau dalyvauti konkurse "Kartša vasara" įkeldama savo kūrybos papuošalus. Nerandu, kaip tai padaryti konkrečiai. Supratau, kad aš įkeliu naują dirbinį.O ką dar padaryti, kaip jį pažymėti, jei noriu, kad jis dalyvautų konkurse?
bitute13bitute13
Auksine, 2012-03-04 18:37:52
Laba, gal pasakys kas kaip ideti rankdarbi i konkursa?
atsiversk veltini,paspausk ikelti darba,nurodyk minkstas ir pukuotas
AuksineAuksine
Laba, gal pasakys kas kaip ideti rankdarbi i konkursa?
irmuzeleirmuzele
Nojura- čia pasveikti neįmanoma smagu kad prisijungei -kurk, bendrauk ,rodykis plepėk
LioleLiole
Sveika , Nojura, atvykus į mūsų ligoninę Malonaus bendravimo!
vidosgalerijavidosgalerija
sveika prisijungus, kiekvienas čia serga vis kitomis "ligomis", kurios turi vieną bendrą vardą - kūryba
KristinaLKristinaL
golgol, 2012-01-05 16:57:15
Sveikos mergaitės aš dar tik pradedu šildyti kojytes, tad norėtusi prisijungti prie jūsų. Esu ligonis, diagnozė-mezgimas. Mano galvoje tiek visokių įdėjų,kad keliems gyvenimams užtektu, tad mielai jomis pasidalinčiau,o ir iš jūsų pasimokyčiau, nes tobulėjimui ribų nėra.
Labai pralinksminot savo diagnoze Nuraminsiu,mes visi cia sergam
golgolgolgol
Sveikos mergaitės aš dar tik pradedu šildyti kojytes, tad norėtusi prisijungti prie jūsų. Esu ligonis, diagnozė-mezgimas. Mano galvoje tiek visokių įdėjų,kad keliems gyvenimams užtektu, tad mielai jomis pasidalinčiau,o ir iš jūsų pasimokyčiau, nes tobulėjimui ribų nėra.
kysisiuskysisius
Sveiki, matau naujokių čia ir daugiau (be manęs), kaip smagu, kad ne viena aš čia tokia varna ir nieko dar nežinau
Tad gal būtų kokia protingesnė už mane mergytė ir paaiškintų man, kodėl neina įkelti man savo darbų nei nuotraukų, nei aprašymų? Labai lauksiu atsakymo arba pasiūlymų į asmenines žinutes, nes nemanau, kad vėl rasiu šitą forumo dalį Ačiū
KristutKristut
Malonu,kad mūsų daugėja sveika atvykusi
LioleLiole
Sveika prisijungus, Zemuogiupievele. Malonu susipažinti
zemuogiupievelezemuogiupievele
Sveiki jau kurį laiką talpinu savo darbelius pas jus, bet taip ir neprisistačiau, esu kaunietė, pagal specialybę tapytoja, tad labiausiai mane domina piesinys.lt, bet žaviuosi ir kitomis technikomis, dar senų senovėje išbandžiau velninį, įvairius kitus rankdarbius, juk taip gera pasikrapštyti
irmuzeleirmuzele
uogele, 2011-05-19 13:14:47
sveiki as cia taip pat beveik naujoke ))) ir cia tikrai labai smagu
sveika prisijungus draugauk ,bendrauk ,plepėk
uogeleuogele
sveiki as cia taip pat beveik naujoke ))) ir cia tikrai labai smagu
LiraLira
sveikos visos naujai prisijungusios ;D
LioleLiole
Sveika prisijungus Ingriada
IngriadaIngriada
Sveiki, radau šį tinklalapį seniai, bet tik dabar pasiryžau prisijungti. Iš tiesų, matant tiek daug nuostabių, kūrybingų auksarankių, norisi tobulėti, nepasiduoti. Linkiu visiems kūrybinės sėkmės!
LioleLiole
Sėkmės kūryboje! Sveikos prisijungusios
irmuzeleirmuzele
džiugu kad mūsų gretos didėja sveikinam naujokes ir laukiam darbelių
KristinaLKristinaL
lolita09, 2010-09-09 15:19:51
prie naujokių jungiuosi ir aš
SEKMES! visoms naujokems!
justejuste
prie naujokių jungiuosi ir aš
LiraLira
puiku kad esat draugiskas kolektyvas pyragu - jei reiks ir bus
irmuzeleirmuzele
Lira drasiai ,bendraujam plepam tariames ir klausinejam daugmaz draugiskas kolektyvas-kuo daugiau bendrausi tuo smagiau bus o jei pasisiulysi pyragu savo keptu pavaisint tai ir i namus sugriusim
LioleLiole
Sveika prisijungus, Lira
LiraLira
sveiki visi as cia irgi dar zalias tikiuosi kad pasidalinsim visi ziniomis su tokiais pat zaliais
drugeliuxdrugeliux
irmuzele : Labai malonu, kad atkreipėte dėmesį į mano šauksmą vien tai man didelis pliusas ir širdelės paglostymas
iš tikrųjų parašius čia sulaukiau komentarų ir esu patenkinta truputį:0 o žinai kaip su ta kantrybe būna,,,