Forumas | Dirbinys.lt - įvairūs rankdarbiai, technikos | Kaip pasigaminti sagę?

irmuzeleirmuzele
http://www.auksarankes.com/index.php?cat=11&id=71 --kaip pasigaminti sage

labai gaila, kad tenka deti nuorodas- nes musu bites majos neatranda laiko nufotografuot darbo proceso ir idet i pamokeles-tai nera labai sunku ir uztai dovanajoma auksine naryste...ir butu daug idomiau jei pacios pasireikstumet
IceCreamIceCream
Labai buciau dekinga jei kas parodytu pamokele kaip reikia dirbti su segei skirtu diskeliu.Labai aciu
AgnieteAgniete
kad pasidaryt segute is karoliuku, tam reikia tam tikro pagrindo ant ko verti karoliukus... pvz, specialus diskelis su skylutemis, kurio yra pirkti rankdarbiu parduotuvese, arba paciai pasisiuti kokia paduskele norimos formos ir didžio, ant odos, kailio gabalelio ir pan... ir ant tokio pagrindo ivairias rastais siuvineti, varstyti, tik zinoma rekia tureti ar susikurti schemą. dabar labai madingos seges is juosleliu, kuros yra apsiuvinejamos o kitoje puseje prisiuti nedideli ziogeli
IceCreamIceCream
kaip suveriate sage is karoliuku?
IceCreamIceCream
Gal turite,zinote kaip reikia pagaminti sage is karoliuku kokiu reikmenu reikia?
zydrunytezydrunyte
Sveikos, aš tai norimos formos pagrindą kerpu iš natūralios odos(galima ir iš vlnos ar kitos neirstančios medžiagos).Tada jį išsiuvinėju karoliukais, o jau paskui dailiai pridaigstau kiek noriu ir kokių norių sluoksnių išansto pasiruoštus juostelių raukinukus. Galiausiai iš odelės iškerpu ovalą prie jo prisiuvu segės sagtelę ir visą tai smulkiai pridaigstau prie pačios segės. Va, taip aš darau, gal kas duos ir kitų patarimų(man t.p. būtų įdomu sužinoti kitų pasiūlymus).
LioleLiole
Nesuprantu, kam prikūrei tiek klausimų, o pati neatsakai?
LioleLiole
Raukinukai, ko gero prisiūti Gal atsakys tau kuri, kas daro šitas sages
LioleLiole
O iš ko Tu nori daryti sagę? Karoliukai, vilna????