Dienoraštis

Konkurso "Myliu Kalėdas" rezultatai

1380

Sveiki, baigėsi rimčiausios metų šventės - vėl pasitikome sugrįžtančią saulę ir pakeitėme sieninius kalendorius naujais. Nurimus šventiniam šurmuliui ir šąlant bąlant už lango, galime ramiai suvest..  Daugiau..

Konkursas - "Dėdė derlius"

1582

Sveiki, sveikinu visas (-us) su gausiu rankarbių derliumi, tačiau laikas bėga ir reikia skinti kitokius vaisius - rinkti nugalėtojus. Skaičiuojame balsus. Sumuojame komentarų kiekį ir patikimų k..  Daugiau..

Žalia

4500

Sveiki, baigėsi žaliausias konkursas, paskendau kūrybinėse kančiose, nes niekas man nenori padėti išrinkti nugalėtoją :)  Skaičiuoju, skaičiuoju... Radau savo klaidą - nenurodžiau, kad laukiami nauj..  Daugiau..

Velykos ant nosies

430

Sveiki visi sulaukę gražios saulėgrįžos šventės, Velykų.. ! Tikriausiai jau senai pastebėjote, jog Veltinis ir Velykos turi 3 bendras pirmas raides. Niekam nereikia per daug girtis, bet kiekviena tik..  Daugiau..

Rankdarbių aprašo konkursas

1550

Sveiki visi, Atnaujinta 04.03: Susumavus rezultatus vienvalde lydere tampa MyLilChest, kuri turi tik 21 darbą, tačiau jos darbų pavadinimo vidutinis ilgis - 72,86 simboliai, o rankdarbių aprašo vi..  Daugiau..

Kaziuko mugė

1220

Tris savaites šurmuliavusi Kaziuko mugė baigėsi. Dalyvių buvo daug, rankdarbių dar daugiau, o daugiausiai sulaukėme lankytojų, kas tikrai džiugina.    Ir mes su Kaziuku po mugę vaikščiojom bei išrink..  Daugiau..

Vien tik meilė

710

O dabar pakalbėkime rimtai!   Visų džiaugsmui baigėsi konkursas "Vien tik meilė" . Gal ne tiek konkursas, o labiau darbelių mugė ar paroda. Auksarankėms  buvo nelengva, nes dalyvavimo sąlygų buvo ne ..  Daugiau..

Bobų vasara

1570

Sveiki, sulaukę Bobų vasaros konkurso pabaigos. Tikiuosi, pati bobų vasara iš mūsų dar greitai nepabės, bet konkurso rezultatus skelbti reikia. Šį kartą viskas paprasta: 3 vertinimo kriterijai nule..  Daugiau..

Lovoje su rankdarbiu

12100

Sveiki, laikas skelbti konkurso "Lovoje su rankdarbiu" rezultatus. Pateikta 19 darbelių ir tik 2 autoriai nepatingėjo nufotografuoti darbelius specialiai konkursui. Ačiū jiems, ačiū ir kitiems, kurie..  Daugiau..

Vandens ženklai

12110

Sveiki, laikas skelbti nugalėtojus. Šį kartą rinkimai nebuvo labai sudėtingi, kartu su Kristina išrinkome būsimą simpatiškų veltų šlepečių savininkę Lianą, kurios vėrinys "Marių bangos" tampa šio kon..  Daugiau..

Laisva meilė

9110

Skaičiuojame rezultatus konkurse "Laisva meilė". Iš ankstyvo ryto iš konkurso buvo išmėtyti naujausiai įkelti darbeliai, kurių aprašai buvo techniški ir neatitiko konkurso sąlygų, visiems kitiems už..  Daugiau..

Bačiausias konkursas "Balta"

1090

Žiema, meškos ir apsivėlęs miega, o laikas bėga. Pabudau po vienos dienos, po konkurso ir nutariau parašyti. Baigėsi Balta, tiksliau dar neprasidėjo, o jei dar tiksliau, tai buvo, bet pražuvo. Konkur..  Daugiau..

Rudens spalvos

24100

Kiek daug nuostabių darbelių pateikta šiame konkurse! Ačiū jums visiems. Tokie visi gražūs, originalūs ir rudeniškai šilti, kad sunku buvo išrinkti tik tris laimėtojus.   Skelbiame “Rudens spalvos“..  Daugiau..

Dvivalentis

1790

Baigėsi konkursas - skaičiuojam nugalėtojus. Šį kartą neatsižvelgiama nei į balus, nei į balsavimus. Dvipusė komisija nuo svetaiės ir nuo prizo teikėjų nugalėtojais išrinko: 1. Edis su "Aš mylėsiu ta..  Daugiau..

Kalėdolalija

22120

Sveiki sėkmingai išgyvenę eilinę Kalėdolaliją. Nors dar šventinė nuotaika tęsis kelias dienas, iki sekančios savaitės, tačiau pats laikas suvesti sąskaitas. :) Šiandien vėl atsiverčiau konkursą, graž..  Daugiau..

Deko interpretacija

1860

Rinkome, rinkome kol stogas nuvažiavo... Pradedu nekęsti šios privilegijos - skelbti konkursų autorius, reikės daryti kitokias rungtis.. kas pirmas įkels darbelį į temą, tas ir laimėtojas :) arba kas ..  Daugiau..

Vėlinės prieš Heloviną

1250

Apie Vėlines ir Heloviną.. Baigėsi dar vienas konkursas, dar vienas fantazijos šėlsmas.. nors šį kartą konkursėlis pasitaikė ganėtinai vangus. Užjūrio linksmybių gerbėjų priešprieša lietuviškam susika..  Daugiau..

Rankdarbių mokykla

2460

Baigėsi konkursas "Rankdarbių mokykla". Darbelių sulaukėme nedaug, tačiau pasitaikė ir labai įdomių minčių :) Ačiū visoms dalyvėms. Šį kartą apsispręsta apsistoti ties vienu nugalėtoju, nes prizas vi..  Daugiau..

Karšta vasara

15120

Atėjo rugpjūtis ir pats laikas skinti "Karštos vasaros" derlių. Geras ir gražus konkursas, daug simpatiškų darbelių. Šį kartą pasitelkime skaičių magiją ir apdovanokime tiek geriausių darbelių autorių..  Daugiau..

Seku pasaką

21130

Konkursai prasideda ir baigiasi, o nugalėtojus išrinkti kaip sunku taip sunku. Sunku spręsti kuris darbelis geresnis, kuris labiau vertas prizo nei kiti. Lengva pagal kažkokius kriterijus atitinkamai ..  Daugiau..

Darom Velykas

11150

Štai ir baigėsi velykinis konkursas "Darom Velykas". Taigi, pagaliau ir aš jus sveikinu su jo pabaiga ir praėjusiomis Velykomis. O dabar dalijamės prizais. Kaip suprantate, laimėtojai esate jūs visi,..  Daugiau..

Minkšta ir pūkuota

1890

Preliminarūs konkurso "Minkšta ir pūkuota" rezultatai (sudaryti 2012 balandžio 01 22:00 duomenų pagrindu). Konkurso iniciatorė įmonė "Midara", kuri nugalėtojams įsteigė 50 Lt., 30 Lt., 20 Lt. prizus...  Daugiau..

Mano valentinui

21100

oi kiek švenčių, oi kiek švenčių.. buvo, praėjo, prabėgo, pračiuožė... nespėjau uždėti širdutės ant logotipo, jau reikėjo galvoti apie trispalvę, o po to iškart ir apie blynus.. viskas dingo :) gal ir..  Daugiau..