Forumas | Svetainės veikla, pageidavimai ir pasiūlymai | Pranešk apie klaidą..

SaulyteSaulyte
A tada viskas man aisku ir gerai aciu apsiveles
KristutKristut
man jau viskas susitvarke siandien problemu nebėra. Ačiū Apsivėlęs,kad patvarkei nesklandumus
apsivelesapsiveles
Saulyte, 2011-03-20 12:32:19
hm nesuprantu kodel tik pasijungusi mano rodo auksine ir sidabrine naryste, nors vakar nerode nei vienos zvaigzdutes o snd abi man rodo kazkas matyt negerai

Sveiki, abi matomos žvaigždutės yra jūsų masinimas būti išskirtine (šalia jų yra parašyta "Norite būti išskirtinis?" Ten viskas gerai, nors jei tai jus ar dar ką nors klaidina, galiu išimti? parašykite
SaulyteSaulyte
hm nesuprantu kodel tik pasijungusi mano rodo auksine ir sidabrine naryste, nors vakar nerode nei vienos zvaigzdutes o snd abi man rodo kazkas matyt negerai
apsivelesapsiveles
Kristut, 2011-03-19 20:20:04
aš galvojau,kad čia man vienai vis iš naujo reikia prisijungti Kaip smagu,kad ne man vienai Viskas ein geryn

Parašykite tiksliau, kas neveikia, kurioje vietoje reikia prisijungti?
KristutKristut
aš galvojau,kad čia man vienai vis iš naujo reikia prisijungti Kaip smagu,kad ne man vienai Viskas ein geryn
irmuzeleirmuzele
aha man irgi taip,niekaip negaliu papliurpti
apsivelesapsiveles
Aidas, 2011-03-18 09:47:54
turbūt vėl yra nedidelė problemėlė prisijungus rodo kad esi prisijungęs o kai tik nori pakomentuoti ne visad leidžia rodo kad tik registruotiems nariams taip vyksta kai atsiverti puslapį draugai ir darai apžvalga naujų darbelių

vis darau pakeitimus, šį kartą jie mažiau matomi, tačiau po jų svetainė turėtų dirbti stabiliau, ir vis kartas nuo karto kažkas išlenda, ačiū.. jau po truputį taisau
AidasAidas
turbūt vėl yra nedidelė problemėlė prisijungus rodo kad esi prisijungęs o kai tik nori pakomentuoti ne visad leidžia rodo kad tik registruotiems nariams taip vyksta kai atsiverti puslapį draugai ir darai apžvalga naujų darbelių
KristutKristut
oj ačiū ačiū,nors vistiek kasdien cia lendu, negaliu gyvent be veltinis.lt jau esu priklausoma
apsiveles, 2011-03-16 21:06:38
x9x9x9x9x, 2011-03-16 17:14:55
Sveiki.Man rodo 28 prisijungimus, o nesu sidabrine nare.pataisykit jei nesunku

taip, administratorius truputį buvo išvykęs į komandiruotę ir sutapk tu man taip, kad tik išvažiavau ir užlūžo, pasirodo dar šiais laikais gali neribotam laikui dingti internetas ir truputį užlūžti serveriai Atsiprašau dėl kovo 11 ryto svetainės neveikimo ir dėl narysčių pratęsimų sustojimo.
Sprendimas toks: vietoj 22 dienų sidabrinės narystės už prisijungimus - 40 dienų
už 7 dienas auksinės narystės nepratęsimą laiku - 21 diena auksinės narystės.
Pakeitimus jau turite matyti
Ačiū už supratimą
Visada jūsų
Apsivėlęs
VioletaVioleta
Reikia Apsivėlusį dažniau į komandiruotes siųsti, grįžta labai dosnus Ačiū
apsivelesapsiveles
x9x9x9x9x, 2011-03-16 17:14:55
Sveiki.Man rodo 28 prisijungimus, o nesu sidabrine nare.pataisykit jei nesunku

taip, administratorius truputį buvo išvykęs į komandiruotę ir sutapk tu man taip, kad tik išvažiavau ir užlūžo, pasirodo dar šiais laikais gali neribotam laikui dingti internetas ir truputį užlūžti serveriai Atsiprašau dėl kovo 11 ryto svetainės neveikimo ir dėl narysčių pratęsimų sustojimo.
Sprendimas toks: vietoj 22 dienų sidabrinės narystės už prisijungimus - 40 dienų
už 7 dienas auksinės narystės nepratęsimą laiku - 21 diena auksinės narystės.
Pakeitimus jau turite matyti
Ačiū už supratimą
Visada jūsų
Apsivėlęs
x9x9x9x9xx9x9x9x9x
Sveiki.Man rodo 28 prisijungimus, o nesu sidabrine nare.pataisykit jei nesunku
LioleLiole
sonata, 2011-03-14 19:13:31
Sveiki,

sistema rodo 27 pasilankymus per 30 d.Keista, kodėl nesu sidabrinis narys?

Sonačiukai, kai tik Apsivėles pasijungs tau paaiškins
sonatasonata
Sveiki,

sistema rodo 27 pasilankymus per 30 d.Keista, kodėl nesu sidabrinis narys?
NacaNaca
apsiveles, 2010-09-15 22:43:27
Naca, 2010-09-15 15:20:03
Mano toks pastebejimas. Gaunu pranesima , atrasau, o jo niekas neperskaito Ir taip jau daug kartu. Jei gerai suprantu, tai uzjuodinti issiusti pranesimai tie, kuriu neperskaite? Gaila, kad ne auksiniai nariai negauna i el. pasta siuntejo adreso. Juociuosi lyg kokia neegzistuojanti

Visiems laiškų gavėjams yra nusiunčiama žinutė į el. paštą, tačiau tik auksiniai gauna tos žinutės tekstą, visi kiti, pakviečiami prisijungti ir perskaityti žinutę puslapyje. Galimos laiškų neperskaitymo priežastys:
- Vartotojas nurodė blogą pašto adresą ir laiškas nuėjo į niekur;
- Vartotojo pašto sistemoje veltinis.lt laiškai nueina į "spam" katalogą, jis jo nepatikrina ir užmiršta apie laišką;
- Vartotojas yra auksinis narys, gauna pilną žinutę, nesusidomi ir neištrina laiško veltinis.lt srityje.. Šiuo atveju, laiškas yra perskaitomas, tačiau pajuodinimas nedingsta

tai turbut ir nueina i spama. Gaila
VygaVyga
apsiveles, 2010-09-15 22:43:27
Naca, 2010-09-15 15:20:03
Mano toks pastebejimas. Gaunu pranesima , atrasau, o jo niekas neperskaito Ir taip jau daug kartu. Jei gerai suprantu, tai uzjuodinti issiusti pranesimai tie, kuriu neperskaite? Gaila, kad ne auksiniai nariai negauna i el. pasta siuntejo adreso. Juociuosi lyg kokia neegzistuojanti

Visiems laiškų gavėjams yra nusiunčiama žinutė į el. paštą, tačiau tik auksiniai gauna tos žinutės tekstą, visi kiti, pakviečiami prisijungti ir perskaityti žinutę puslapyje. Galimos laiškų neperskaitymo priežastys:
- Vartotojas nurodė blogą pašto adresą ir laiškas nuėjo į niekur;
- Vartotojo pašto sistemoje veltinis.lt laiškai nueina į "spam" katalogą, jis jo nepatikrina ir užmiršta apie laišką;
- Vartotojas yra auksinis narys, gauna pilną žinutę, nesusidomi ir neištrina laiško veltinis.lt srityje.. Šiuo atveju, laiškas yra perskaitomas, tačiau pajuodinimas nedingsta
gaunu zinute-atrasau,gaunu antra-atrasau,uzsakove-pyksta kodel as jai neparasau atsakymo,ir trecia karta parasius per veltinio puslapi,ji zinutes negavo.Tada babuskai daejo,reik parasyti i el.pasta,viskas gerai...
apsivelesapsiveles
Naca, 2010-09-15 15:20:03
Mano toks pastebejimas. Gaunu pranesima , atrasau, o jo niekas neperskaito Ir taip jau daug kartu. Jei gerai suprantu, tai uzjuodinti issiusti pranesimai tie, kuriu neperskaite? Gaila, kad ne auksiniai nariai negauna i el. pasta siuntejo adreso. Juociuosi lyg kokia neegzistuojanti

Visiems laiškų gavėjams yra nusiunčiama žinutė į el. paštą, tačiau tik auksiniai gauna tos žinutės tekstą, visi kiti, pakviečiami prisijungti ir perskaityti žinutę puslapyje. Galimos laiškų neperskaitymo priežastys:
- Vartotojas nurodė blogą pašto adresą ir laiškas nuėjo į niekur;
- Vartotojo pašto sistemoje veltinis.lt laiškai nueina į "spam" katalogą, jis jo nepatikrina ir užmiršta apie laišką;
- Vartotojas yra auksinis narys, gauna pilną žinutę, nesusidomi ir neištrina laiško veltinis.lt srityje.. Šiuo atveju, laiškas yra perskaitomas, tačiau pajuodinimas nedingsta
NacaNaca
Mano toks pastebejimas. Gaunu pranesima , atrasau, o jo niekas neperskaito Ir taip jau daug kartu. Jei gerai suprantu, tai uzjuodinti issiusti pranesimai tie, kuriu neperskaite? Gaila, kad ne auksiniai nariai negauna i el. pasta siuntejo adreso. Juociuosi lyg kokia neegzistuojanti
LioleLiole
lolita09, 2010-08-26 08:44:18
nežinau,kaip gavosi,bet darbelį kėliau prie siuvinio o įkėliau prie "nerinys". gal ką ne taip padariau

Visada galima redaguoti Nuotrauka jau perkelta
justejuste
nežinau,kaip gavosi,bet darbelį kėliau prie siuvinio o įkėliau prie "nerinys". gal ką ne taip padariau
apsivelesapsiveles
solo-vejas, 2010-08-20 12:26:00
kas nutiko as pratryniau daug darbu o visvien neleidzia ikelti nauju jau antra diena

Prašau detalizuoti kokio darbo neišeina įkelti, nes jūs esate paprastas narys, o piešinyje turite 139 darbus, žinoma, kad neleis, nes tai viršyja 100.. o va jei neleidžia įkelti darbo į kitą skyrių, tada jau blogai.
Kai parašysite tiksliau, atsakysiu konkrečiau.
solo-vejassolo-vejas
kas nutiko as pratryniau daug darbu o visvien neleidzia ikelti nauju jau antra diena
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Man turbūt reikėjo atsijungti ir vėl prisijungti, atsiprašau
apsivelesapsiveles
ZalciuKaraliene, 2010-07-08 09:45:24
Labas rytas, dabar vat vėl prisijungiau, o rodo, kad paskutinis prisijungimas 07.07

Nesuprantu, 07.08 įrašą pas jus randu, kiek kartų vakar jungėtės? Ar dar kas nors pastebi tokių dalykų?
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Labas rytas, dabar vat vėl prisijungiau, o rodo, kad paskutinis prisijungimas 07.07
irmuzeleirmuzele
ZalciuKaraliene, 2010-07-02 11:36:53
Tai čia gi nieko baisaus kelios dienos ten ar ten, tik įdomumo dėlei parašiau
tai ko keli bangas as jau nieko nebesuprantu -kas negerai-prisijungi dienu gauni - tai ir vsio ramuma aiskuma naryste tesiama ir visi patenkinti ir laimingi
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Tai čia gi nieko baisaus kelios dienos ten ar ten, tik įdomumo dėlei parašiau
apsivelesapsiveles
ZalciuKaraliene, 2010-07-01 09:53:06
Dėl dienų persistūmimo man viskas aišku, bet čia kitaip yra. Na kaip pavyzdys, jei aš vakar visai nebuvau prisijungus, tai kai šiandien jungiuos nors ir iškart po dvylikos, tai man dieną priskaičiuoja, bet jeigu aš vakar buvau prisijungus, tai tada šiandien dienos jungimą skaičiuoja tik jungiantis dieną, o jei jungiuos po dvylikos - ne, nežinau ar aiškiau parašiau. O taip atsitikdavo ne tik dabar, bet ir anksčiau kai dienų skaičius visai kitas buvo.

Žinau irmužėl bet tik taip dažniausiai spėju, vaikams jau giliai įmigus

teks tada dar pasitestuoti, o jei bus dar taip.. pažiūrėkit į dienų skaitiklį ar pridėjo dieną ar ne...
Žinoma, tai dar gali atsitikti dėl laikrodžių neatitikimo, gal kurio nors iš mūsų kompiuterio laikrodis rodo neteisingą laiką?
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Dėl dienų persistūmimo man viskas aišku, bet čia kitaip yra. Na kaip pavyzdys, jei aš vakar visai nebuvau prisijungus, tai kai šiandien jungiuos nors ir iškart po dvylikos, tai man dieną priskaičiuoja, bet jeigu aš vakar buvau prisijungus, tai tada šiandien dienos jungimą skaičiuoja tik jungiantis dieną, o jei jungiuos po dvylikos - ne, nežinau ar aiškiau parašiau. O taip atsitikdavo ne tik dabar, bet ir anksčiau kai dienų skaičius visai kitas buvo.

Žinau irmužėl bet tik taip dažniausiai spėju, vaikams jau giliai įmigus