Forumas | Svetainės veikla, pageidavimai ir pasiūlymai | Pranešk apie klaidą..

apsivelesapsiveles
ZalciuKaraliene, 2010-06-30 00:35:09
Pastebėjau, kad jei būni prieš tai prisijungęs dieną ir po to prisijungi dar kartą po dvyliktos nakties (bent jau man vis būdavo maždaug tarp 24 ir 1 val.) tai nepriskaičiuoja kaip naują prisijungimą. Pavyzdžiui vakar buvau prisijungus tarp dvyliktos ir pusės pirmos nakties, bet apsilankymų skaičius nepasikeitė ir dabar rodo tarsi nebuvau prisijungus visai. Čia gal koks kitoks laikrodžio nustatymas yra susijęs su laiko juostom?

vakar vakare patestavau, taip nėra, Jums greičiausiai taip atsitiko dėl to, jog užmiršote, kad šitame 21 dienos laikotarpyje praleidote prisijungimus, todėl, jei laikotarpyje turite 10 dienų praleistų, seniausia diena nusibraukia, o naujausia - prisideda, skaitiklis nepakinta ir nekis tol, kol tų tarpų nepralauksite.
Šitą dalyką jau kelis kartus aiškinau.. pamėginkite užsirašyti ant popieriaus lapo 30 skaičių, 10 pažymėkite kaip neprisijungtas dienas ir pamėginkite pridėti dieną bei perstumti 30 dienų laikotarpį..
Jei dar neaišku, paaiškinsiu detaliau, o užfiksuotos prisijungimo dienos matomos paspaudus ant dienų skaitiklio
irmuzeleirmuzele
ZalciuKaraliene, 2010-06-30 00:35:09
Pastebėjau, kad jei būni prieš tai prisijungęs dieną ir po to prisijungi dar kartą po dvyliktos nakties (bent jau man vis būdavo maždaug tarp 24 ir 1 val.) tai nepriskaičiuoja kaip naują prisijungimą. Pavyzdžiui vakar buvau prisijungus tarp dvyliktos ir pusės pirmos nakties, bet apsilankymų skaičius nepasikeitė ir dabar rodo tarsi nebuvau prisijungus visai. Čia gal koks kitoks laikrodžio nustatymas yra susijęs su laiko juostom?
tai mažiau naktimis sėdėk prie kompo
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Pastebėjau, kad jei būni prieš tai prisijungęs dieną ir po to prisijungi dar kartą po dvyliktos nakties (bent jau man vis būdavo maždaug tarp 24 ir 1 val.) tai nepriskaičiuoja kaip naują prisijungimą. Pavyzdžiui vakar buvau prisijungus tarp dvyliktos ir pusės pirmos nakties, bet apsilankymų skaičius nepasikeitė ir dabar rodo tarsi nebuvau prisijungus visai. Čia gal koks kitoks laikrodžio nustatymas yra susijęs su laiko juostom?
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Ačiū, šiandien jau viskas gerai
apsivelesapsiveles
ZalciuKaraliene, 2010-06-01 11:48:21
Šiandien surinkau 22 dienas, specialiai jungiausi prieš aštuonias, norėjau kad narystė pasikeistų, ir deja...

Jums narystė pratęsta.. kai turite surinkę 22 dienas, artimiausią 8 valandą ryte Jums persiskaičiuoja narystė. Viskas teisinga...
Jūs turėjot surinkusi reikiamą dienų kiekį ir Jums būtų atnaujinta narystė, tačiau iki 8 val prisijungėte dar kartą, todėl parodė 23, bet 8 val perskaičiavo ir pratęsė narystę.
Atnaujinimas įvyko, jūs sąrašuose matoma kaip sidabrinis narys, tačiau viršutinėje eilutėje duomenys pasikeičia kai atsijungiate ir prisijungiate prie svetainės.. to teksto atnaujinimo nedariau, nes tokių nekantrių pasitaiko labai retai
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
nata2, 2010-06-01 12:29:12
ZalciuKaraliene, 2010-06-01 11:48:21
Šiandien surinkau 22 dienas, specialiai jungiausi prieš aštuonias, norėjau kad narystė pasikeistų, ir deja...

rytoj jugkis, man atrodo 23 diena persijungia


tai kad rašo, jei iki 8 val. ryto prisijungi, tai tą pačią dieną turi pasikeist, šiandien užtai taip anksti kėliaus oi, kažko nemėgsta manęs tos narystės turbūt teks būt paprastąja, o ne sidabrine
natawoolnatawool
ZalciuKaraliene, 2010-06-01 11:48:21
Šiandien surinkau 22 dienas, specialiai jungiausi prieš aštuonias, norėjau kad narystė pasikeistų, ir deja...

rytoj jugkis, man atrodo 23 diena persijungia
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Šiandien surinkau 22 dienas, specialiai jungiausi prieš aštuonias, norėjau kad narystė pasikeistų, ir deja...
KristinaLKristinaL
apsiveles, 2010-03-26 23:42:48
KristinaL, 2010-03-26 17:38:52
Prisiloginau per exploreri, o per opera neleidzia Neleidzia atsistoti ant tu laukeliu, kur reik ivesti el. pasta ir slaptazodi. Paprastai naudojuos Opera. Coociu istrinimas nieko nedave. Ka daryt?

Na šitoj vietoj tai tikrai ne svetainė kalta, tie įvedimo laukai nėra kažkaip kitaip suprogramuoti, tai tiesiog įvedimo laukai. Juos atsidariau su Opera pas save... veikia.. Tai jog neina jų pažymėti kaltas kažkas kitas
nana ir kas gi kaltas?
apsivelesapsiveles
KristinaL, 2010-03-26 17:38:52
Prisiloginau per exploreri, o per opera neleidzia Neleidzia atsistoti ant tu laukeliu, kur reik ivesti el. pasta ir slaptazodi. Paprastai naudojuos Opera. Coociu istrinimas nieko nedave. Ka daryt?

Na šitoj vietoj tai tikrai ne svetainė kalta, tie įvedimo laukai nėra kažkaip kitaip suprogramuoti, tai tiesiog įvedimo laukai. Juos atsidariau su Opera pas save... veikia.. Tai jog neina jų pažymėti kaltas kažkas kitas
KristinaLKristinaL
Prisiloginau per exploreri, o per opera neleidzia Neleidzia atsistoti ant tu laukeliu, kur reik ivesti el. pasta ir slaptazodi. Paprastai naudojuos Opera. Coociu istrinimas nieko nedave. Ka daryt?
apsivelesapsiveles
KristinaL, 2010-03-26 12:52:33
Del neatidaromu komentaru: uzdejau filtra siandien. Einu i mezginys.lt bandau atidaryti irmuzeles komentara o man sako: neaaa, neduosiu paskaityti...(komentaras vakar dienos) Gal tai susieta su uzdetu filtru? Bet anksciau tai netrukdydavo.

Ačiū už pagalbą, radau, grįšiu namo, atsidėkosiu
KristinaLKristinaL
Del neatidaromu komentaru: uzdejau filtra siandien. Einu i mezginys.lt bandau atidaryti irmuzeles komentara o man sako: neaaa, neduosiu paskaityti...(komentaras vakar dienos) Gal tai susieta su uzdetu filtru? Bet anksciau tai netrukdydavo.
apsivelesapsiveles
Receptas. Kažkokios keistos naršyklės, jei neatsinaujina...ok, jei ne snukučiai ir ne balsavimas tada darom taip:
Firefox: meniu Tools => Clear recent history => Žymite "Cache" => Clear now.. Atnaujinate puslapį - F5, bandote.

Internet Explorer: meniu Tools => Delete Browsing History => žymite "Temporary internet files" ir "cookies" => Delete.. Atnaujinate puslapį - F5, bandote.
irmuzeleirmuzele
nei balsuot nei snukuciu- f5 jau nutryniau bespaudaliodama ;(
apsivelesapsiveles
Siesta, 2010-03-25 19:37:29
Na man tas pats ka KristinaL isvardino, nei nauju darbu negaliu atidaryti, nei filtru uzdeti, nei ant komentaru nepasispaudzia ir F5 nepadeda

Ot panelės... sėdit, kenčiat, o kad parašyti, tai niekas.. o kai jau pajudini, tai visos kaip bitutės dūgzt pradedat Prisidirbau truputį optimizuodamas, dabar su meniu turėtų būti gerai, o va papasakokit dar kaip ten tie darbai ir komentarai neatsidaro?
SD-ArtSD-Art
KristinaL, 2010-03-25 19:21:08
paprastai naudojuos Opera. bet va ka tik isbandziau FireFox. Rezultatai vienodi. Operoje as prisiregistravusi, Fox'e uzejau kaip neregistruotas vartotojas. neveikia! Net paspaudus ant komentaru nenueinu i tuos komentarus.
man taip pat neveikia, - viskas tiksliai taip, kaip KristinaL isvardino... ir su narsyklemis abiem bandziau
apsivelesapsiveles
KristinaL, 2010-03-25 19:21:08
paprastai naudojuos Opera. bet va ka tik isbandziau FireFox. Rezultatai vienodi. Operoje as prisiregistravusi, Fox'e uzejau kaip neregistruotas vartotojas. neveikia! Net paspaudus ant komentaru nenueinu i tuos komentarus.

Oi oi oi, ne taip perskaičiau.. žiūrėjau dešinėje. Už meniu kairėje neveikimą atsakingas aš. Jau taisau, žiūriu kitas problemas, prirašėt tiek, kad baisu darosi KristinaiL einu dalinti prizų
SiestaSiesta
Na man tas pats ka KristinaL isvardino, nei nauju darbu negaliu atidaryti, nei filtru uzdeti, nei ant komentaru nepasispaudzia ir F5 nepadeda
KristinaLKristinaL
paprastai naudojuos Opera. bet va ka tik isbandziau FireFox. Rezultatai vienodi. Operoje as prisiregistravusi, Fox'e uzejau kaip neregistruotas vartotojas. neveikia! Net paspaudus ant komentaru nenueinu i tuos komentarus.
apsivelesapsiveles
KristinaL, 2010-03-25 17:48:03
Apsiveles, drauguzi, man visai neveikia filtras, neveikia kai paspaudziu ant nauju nuotrauku, nerodo saraso kaireje Verksiu kruvinom asarom

Na čia dabar kas? Blogas, blogas apsivėlęs, jei tokie dalykai dedasi.. vai vai vai, kas dabar bus? Pirma, bandom daryti REFRESH (F5), kelis kartus, jei nesiseka gauti vaizdo, tada rašom man į paštą arba čia, kokia naršyklė, kokia jos versija, ką darot, kad gaunasi blogai...
Nežinau, kas per naršykles naudojat, kad taip vyksta, atrodo bandausi su visomis galimomis.. stengiuosi tokių dalykų nepalikti..
Gal dar kam taip darosi?
KristinaLKristinaL
Apsiveles, drauguzi, man visai neveikia filtras, neveikia kai paspaudziu ant nauju nuotrauku, nerodo saraso kaireje Verksiu kruvinom asarom
ChocoladeChocolade
Šita pamokėlė būtų kaip pasigaminti žiedelius http://www.verinys.lt/video/kaip-pasigaminti-spyruokles-ir-susukti-viela-angliskai-70.htm
Pavadinimas blogas.
apsivelesapsiveles
robe-a, 2010-03-13 20:38:27
Apsiveles, padariau klaidą, norėdama peržiūrėti konkurso vertinimus, ne ten spustelėjau
ar galima ištaisyti

Konkrečiau ir į man į paštą info@veltinis.lt
robe-arobe-a
Apsiveles, padariau klaidą, norėdama peržiūrėti konkurso vertinimus, ne ten spustelėjau
ar galima ištaisyti
apsivelesapsiveles
egluzem, 2010-02-17 07:40:06
Mano narystė irgi nepersiverčia jau 23 d. per 30 d. rodo

kai surenkate 22 dienas, kitos arba tos pačios dienos 8 val. ryte narystė keičiasi.
Jei surinkote 22 ir dar prisijungėte iki 8 valandos, o jūs matau žinutę rašėte 07:40, tai gaunate 23 dieną ir vis vien 8 val ryte narystė prisideda.
Jei iki 8 valandos būtumėte prisijungusi vakar, jau vakar būtumėt turėjusi narystę.
egluzemegluzem
Mano narystė irgi nepersiverčia jau 23 d. per 30 d. rodo
apsivelesapsiveles
ZalciuKaraliene, 2010-02-16 20:55:32
Surinkus 21 diena turejo pasikeisti naryste, vakar buvo 21, siandien jau 22 ir jau vakaras, kazin kodel naryste nepasikeicia i sidabrine?

Atsiprašau už netikslumą, prie dienų sąrašo užrašius "21" dieną, nes visur kitur yra parašytos "22". Kai surenkate 22 dienas, kitos dienos 8 val ryte Jums pasikeičia narystė. Pasikeistų tą pačią, jei 22 kartą prisijungtumėte iki 8 valandos ryto. Ryt turėsite narystės pratęsimą, tiksliau jau šiandien, nes pasakėte mano paliktą netikslumą ir pats Jums ją pratęsiu.
irmuzeleirmuzele
ZalciuKaraliene, 2010-02-16 20:55:32
Surinkus 21 diena turejo pasikeisti naryste, vakar buvo 21, siandien jau 22 ir jau vakaras, kazin kodel naryste nepasikeicia i sidabrine?
ech ir vel vargsas apsiveles persidirbo ,o gal po meiles dienos dar nesusivokia realybej
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Surinkus 21 diena turejo pasikeisti naryste, vakar buvo 21, siandien jau 22 ir jau vakaras, kazin kodel naryste nepasikeicia i sidabrine?