Forumas | Svetainės veikla, pageidavimai ir pasiūlymai | Pranešk apie klaidą..

apsivelesapsiveles
robe-a, 2010-02-08 13:44:06
Puiku, atsirado naujas skyrius - audinys.lt Noriu įkelti dirbinį, pasirenku kur įkelti - ir nerandu - nėra. Teks kelti į dirbinys.lt

vaje, vaje prisipažįstu, kaltas einu pasitaisysiu
robe-arobe-a
Puiku, atsirado naujas skyrius - audinys.lt Noriu įkelti dirbinį, pasirenku kur įkelti - ir nerandu - nėra. Teks kelti į dirbinys.lt
irmuzeleirmuzele
blemba kaip noreciau ir as paburbet-ale sikart net keista nes kaiptik jokiu problemu ...
egluteglut
apsiveles, 2010-02-05 13:40:36
JurgaJudita, 2010-02-05 13:32:14
kmalysko, 2010-02-05 09:28:50
Noreciau paklausti: kodel man laaabau daznai ismeta klaida: Fatal error: Call to undefined method stdClass::setHost() in /var/www/veltinis/public/init.inc.php on line 120 ? Anksciau klaida buvo On line 180, dabar on Line 200... Ja ismeta prisijungiant prie veltinis.lt Daznai, jei prisijungiu prie piesinys.lt ar dirbinys.lt tos klaidos nebuna ir is sio puslapio galiu jau pereiti i veltinis.lt
Man taip nebuna - bet siaip pastebejau, kad veltinis.lt kazkaip leciau krautis pradejo, daznai pakimba.

Paskutines 2 savaites tai ir dariau, kad spartinau veltinio veikimą, kartais aišku būna didelis apkrovimas, bet iš esmės tai jis dabar turėtų veikti greičiau. Vakar net RAM'o nupirkau ir įdėjau daugiau
Man irgi dažnai pasitaiko taip, kaip kmalysko
apsivelesapsiveles
JurgaJudita, 2010-02-05 13:32:14
kmalysko, 2010-02-05 09:28:50
Noreciau paklausti: kodel man laaabau daznai ismeta klaida: Fatal error: Call to undefined method stdClass::setHost() in /var/www/veltinis/public/init.inc.php on line 120 ? Anksciau klaida buvo On line 180, dabar on Line 200... Ja ismeta prisijungiant prie veltinis.lt Daznai, jei prisijungiu prie piesinys.lt ar dirbinys.lt tos klaidos nebuna ir is sio puslapio galiu jau pereiti i veltinis.lt
Man taip nebuna - bet siaip pastebejau, kad veltinis.lt kazkaip leciau krautis pradejo, daznai pakimba.

Paskutines 2 savaites tai ir dariau, kad spartinau veltinio veikimą, kartais aišku būna didelis apkrovimas, bet iš esmės tai jis dabar turėtų veikti greičiau. Vakar net RAM'o nupirkau ir įdėjau daugiau
apsivelesapsiveles
kmalysko, 2010-02-05 09:28:50
Noreciau paklausti: kodel man laaabau daznai ismeta klaida: Fatal error: Call to undefined method stdClass::setHost() in /var/www/veltinis/public/init.inc.php on line 120 ? Anksciau klaida buvo On line 180, dabar on Line 200... Ja ismeta prisijungiant prie veltinis.lt Daznai, jei prisijungiu prie piesinys.lt ar dirbinys.lt tos klaidos nebuna ir is sio puslapio galiu jau pereiti i veltinis.lt

Na čia rimta einu žiūrėti.. ar dar kam taip atsitinka?
KristinaLKristinaL
Noreciau paklausti: kodel man laaabau daznai ismeta klaida: Fatal error: Call to undefined method stdClass::setHost() in /var/www/veltinis/public/init.inc.php on line 120 ? Anksciau klaida buvo On line 180, dabar on Line 200... Ja ismeta prisijungiant prie veltinis.lt Daznai, jei prisijungiu prie piesinys.lt ar dirbinys.lt tos klaidos nebuna ir is sio puslapio galiu jau pereiti i veltinis.lt
ZalciuKaralieneZalciuKaraliene
Aš čia dabar "pavarysiu" kaip tikra lituanistė prie darbelio redagavimo įdėtas tekstukas, kuris tikriausiai susiplakė iš dviejų dalių: mes jį sumažinsime ir mes tai padarysime už Jus

Rankdarbio paveiksliukas turėtų būti ne mažesnis nei 640x480 ir ne didesnis nei 800x800 taškų. Jei jį reikia sumažinti, ................mes jį tai padarysime už Jus............ Sąrašiniai paveiksliukai apkarpomi iki kvadrato. Jeigu nepageidaujate paveiksliukų karpymo, padarykite juos kvadratiniais.
KristinaLKristinaL
apsiveles, 2009-12-31 14:49:51
Labai įdomūs pastebėjimai, tačiau nelabai supratau iškylančių problemų, reikėtų truputį detalesnės informacijos. Gal galima man parašyti laiškelį į info@veltinis.lt, būtų gerai prisegti ekrano vaizdą, tada žinočiau, ką reikia taisyti
Veikimas turėtų būti: pasirinkus filtrą, turi sumažėti meniu kairėje, darbų tipų grupės per vidurį ir jų turi būti tik tiek, kiek darbų buvo įkelta per konkrečią dieną.
kmalysko, 2009-12-31 14:19:29
Sveikuciai. Kodel panaudojus filtra (uzdedu paprastai Siandien skiltele) daznai matau isrinktus sios dienos darbus, ekrano viduryje, bet paspaudus ant kurio - negaliu patekti tanai ir apziureti (turiu daznai eiti per naujus darbus ar kaip kitaip). Be to, kaireje, kur atseit turetu buti sarasas sios dienos darbu (jis turetu sutapti su per viduri atsiradusiais darbais), bet jis dazniausiai buna pustustis, neatitinkantis tikrove. Kame beda?
Kol atkeliavau is kaimo iki kompiuterio, tai matau, kad viskas veikia. Jei kils ta pati beda - parasysiu
apsivelesapsiveles
Labai įdomūs pastebėjimai, tačiau nelabai supratau iškylančių problemų, reikėtų truputį detalesnės informacijos. Gal galima man parašyti laiškelį į info@veltinis.lt, būtų gerai prisegti ekrano vaizdą, tada žinočiau, ką reikia taisyti
Veikimas turėtų būti: pasirinkus filtrą, turi sumažėti meniu kairėje, darbų tipų grupės per vidurį ir jų turi būti tik tiek, kiek darbų buvo įkelta per konkrečią dieną.
kmalysko, 2009-12-31 14:19:29
Sveikuciai. Kodel panaudojus filtra (uzdedu paprastai Siandien skiltele) daznai matau isrinktus sios dienos darbus, ekrano viduryje, bet paspaudus ant kurio - negaliu patekti tanai ir apziureti (turiu daznai eiti per naujus darbus ar kaip kitaip). Be to, kaireje, kur atseit turetu buti sarasas sios dienos darbu (jis turetu sutapti su per viduri atsiradusiais darbais), bet jis dazniausiai buna pustustis, neatitinkantis tikrove. Kame beda?
KristinaLKristinaL
Sveikuciai. Kodel panaudojus filtra (uzdedu paprastai Siandien skiltele) daznai matau isrinktus sios dienos darbus, ekrano viduryje, bet paspaudus ant kurio - negaliu patekti tanai ir apziureti (turiu daznai eiti per naujus darbus ar kaip kitaip). Be to, kaireje, kur atseit turetu buti sarasas sios dienos darbu (jis turetu sutapti su per viduri atsiradusiais darbais), bet jis dazniausiai buna pustustis, neatitinkantis tikrove. Kame beda?
NacaNaca
pradzioje nesugalvojau patikrinti, ar kitur veikia. bet itariau, kad cia del to maximumo, nes pradzioje veike.

labai aciu uz ta prieda .
apsivelesapsiveles
Naca, 2009-10-21 14:36:14
prasom prasom i svecius. ale tolokai
neveikia tik verinys lt. kitur galiu redaguoti.
senokai buvo perinstaliuotas kompiuteris, tik kaip dabar prisiruosti

Jei būtumėt iškart pasakiusi, kad neveikia vėrinys, tai būtų iškart geriau Neveikė pusiau teisingai, nes buvo pasiektas darbų maksimumas Jums pridėjau dienų, ačiū, tik kitą kartą aprašykit situaciją tiksliai, tada greičiau bus rezultatas
NacaNaca
va dabar jau veikia
NacaNaca
prasom prasom i svecius. ale tolokai
neveikia tik verinys lt. kitur galiu redaguoti.
senokai buvo perinstaliuotas kompiuteris, tik kaip dabar prisiruosti
irmuzeleirmuzele
cha apsiveles, manai isdegs i svecius isiprasyt -gudruolis
apsivelesapsiveles
Naca, 2009-10-19 15:59:16
o man dar neleidzia

Pamėginau redaguoti, veikia... pradžioj mėginam atsinaujinti interneto naršyklę, po to, jei neveikia, perinstaliuoti kompiuterį, o vėliau, jei neveikia... kepam blynus, nes reiks man važiuot į svečius
Kadangi tokios problemos kyla ne visiems, neturiu pagrindo galvoti, kad kalta svetainė, nors dėl visa ko patestuosiu papildomai
apsivelesapsiveles
Naca, 2009-10-19 15:59:16
o man dar neleidzia

Laba, ko tiksliau neleidžia daryti? visiems darbams ar tik kai kuriems?
NacaNaca
nea
irmuzeleirmuzele
bandyk F5 paspaudaliot gal pavyks
NacaNaca
o man dar neleidzia
irmuzeleirmuzele
gal buvo uzstrige,pabandziau leido
NacaNaca
sveiki. kazin kodel neleidzia redaguoti savo idetu darbu?
robe-arobe-a
Manau kartais pasitaiko klaidelių keliant kelis skirtingus darbelius, bet jas ištaisome ir pačios
Suskirstymas man aiškus, kas sudaro darbelio 90% prie to ir eina. Jei megzta bliuskute,o tik apnertas kraštelis-tai į 'mezginys'.
Jei visas darbelis suvertas iš karoliukų, o tik viena detalė kitokia- tai į 'vėrinys '
LioleLiole
Bet yra ir tokių per pusę nerti ir megzti.
apsivelesapsiveles
Laba, ne visada spėjama peržiūrėti ir dar teisingai įvertinti darbelio foto kokybę, jo priklausomumą teisingai grupei. Jei randate tokių darbelių, kol kas rašykite komentarą, tada arba autorius arba kažkas iš administruojančių žmonių perkels
robe-arobe-a
Sveiki. Paskutiniu metu labai daug maišaties: velti darbeliai - nėrinyje, nerti darbeliai- mezginyje, dekupažo darbeliai - vėrinyje.
Mes kartais suklystame Anksčiau, jei padarydavai klaidą - tai iškarto nuotrauka būdavo permetama ten kur turi būti. Kas nutiko?